Droga Wilka z Wall Street

Droga Wilka z Wall Street Kategoria: Pozostałe W filmie „Wilk z Wall Street” Jordan Belfort. w którego na ekranie wcielił się Leonardo di Caprio. stosuje System Linii Prostej Dotyczący Sprzedaży i Perswazji . by zmienić grupę nieudaczników. zarabiających poniżej przeciętnej. w skutecznych sprzedawców. którzy potrafią sprzedać wszystko każdemu. Tym razem Jordan zaprasza czytelników za kulisy.…

Published by admin in13 listopada 2016
Tagi: , , , ,

Droga Wilka z Wall Street

Kategoria: Pozostałe

W filmie „Wilk z Wall Street” Jordan Belfort. w którego na ekranie wcielił się Leonardo di Caprio. stosuje System Linii Prostej Dotyczący Sprzedaży i Perswazji . by zmienić grupę nieudaczników. zarabiających poniżej przeciętnej. w skutecznych sprzedawców. którzy potrafią sprzedać wszystko każdemu. Tym razem Jordan zaprasza czytelników za kulisy. pokazując krok po kroku. jak odkrył nadzwyczajne techniki zdobywania wielkiego majątku z korzyścią dla siebie. swoich klientów i zespołów sprzedaży. Wszystkie te techniki. strategie i wskazówki zostały przetestowane i udowodniono. że sprawdzają się w praktyce.

„Umiejętności Jordana w szkoleniu i motywowaniu sprzedawców. niezależnie od ich miejsca na drabinie kompetencyjnej. nie mają sobie równych. Wśród personelu sprzedającego firmy Amcom zaszły natychmiast trwałe zmiany. a nasi pracownicy nigdy mocniej nie odczuwali sensu pracy zespołowej. Nie ma innego sytemu szkolenia sprzedażowego. który należałby do tej samej ligi.”

Tony Grist. były szef firmy Amcom

„Przesłanie Jordana Belforta nie tylko motywuje i inspiruje. ale stanowi także potężne narzędzie do osiągnięcia sukcesu. Poznanie jego strategii dochodzenia na szczyt powinno być obowiązkowe dla wszystkich!”

Brad Thomsen. były szef brokerów w Century 21 Real Estate Center

„Jordan jest jednym z najbardziej porywających i motywujących mówców na świecie. To. czego naucza o Systemie Linii Prostej. jest pierwsza klasa. Jeśli marzycie o tym. by dojść na szczyt jako sprzedawcy. nie możecie pominąć jego strategii!”

Craig Scoogie. dyrektor naczelny i wykonawczy NEXTDC

Autor: Jordan Belfort

Cena: 29.79

Jordan Belfort: MP3


Kamienie na Szaniec

Kategoria: Lektury szkolne

Lektura dla gimnazjum. Jedną z najbardziej przerażających i fascynujących zarazem cech oblicza świata jest jego nieprzewidywalność. Wiosna. pora rodzenia się nowego życia to symboliczny moment. w którym zaczynają się Kamienie na szaniec. Alek. Zośka. Rudy i ich przyjaciele są wówczas młodymi ludźmi. pełnymi aspiracji. rodzącymi się wraz z przyrodą do dorosłości. do nowego życia. Snują plany na przyszłość. marzą. Wiosna przechodzi w lato. a lato w jesień – równie symboliczny czas powolnego umierania. Jesień ich życia zaczyna się we wrześniu 1939 roku. Grzegorz Kramarz

Autor: Aleksander Kamiński

Cena: 23.00

Aleksander Kamiński: MP3


Lepsi od Pana Boga​. Reportaże ​​z Polski Ludowej

Kategoria: Historia i literatura faktu

Amerykanie mają Johna Howarda Griffina. który ze skórą pomalowaną na czarno przemierzał w latach sześćdziesiątych południe Stanów Zjednoczonych. Niemcy mają Güntera Wallraffa. sprawdzającego na sobie niemiecką gościnność jako Ali z Turcji. My mamy Janusza Rolickiego. pioniera polskiego reportażu wcieleniowego. lub – jak sam to nazywa – reporterskich przebieranek.

Rolicki opisywał PRL Gomułki i Gierka widziany oczami budowniczych wstającej z gruzów Warszawy. sezonowych pracowników pegeeru. pijaczków z Dworca Centralnego i kloszardów z ulicy Ordona. Z jego reportaży publikowanych po raz pierwszy w latach 60. i 70.  w „Polityce” i warszawskiej „Kulturze” wyłania się realistyczny obraz codzienności okresu tzw. małej stabilizacji. kiedy „czy się stoi. czy się leży…”. Codzienności głównie szarej. ale przeplatanej grzmotami – porwaniem samolo

Autor: Joanna Jagiełło

Cena: 16.90

Joanna Jagiełło: MP3


A może będzie właśnie tak

Kategoria: Pozostałe

Dzieci często marzą o tym. co będą robić kiedy dorosną. Niejeden chłopiec chciałby zostać strażakiem. a niejedna dziewczyna gwiazdą filmową. Niektórym już w dzieciństwie zdarza się ugasić prawdziwy pożar. namalować prawdziwy obraz lub choćby wyleczyć chore lalki i misie. O takich planach. marzeniach i przygodach jest ten audiobook.

Autor: Renata Piątkowska

Cena: 13.58

Renata Piątkowska: MP3


100 sekretów Mistrza Sprzedaży

Kategoria: Pozostałe

Nieważne. ile wiesz. Ważne. co z tego stosujesz w praktyce.

Od ilu lat pracujesz jako sprzedawca? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sprzedażą? Na pewno masz już na swoim koncie jakieś sukcesy. ale i porażki. Wiesz. że pomimo kryzysów. wymagających klientów i dużej konkurencji sprzedaż nie tylko bywa źródłem dochodów. lecz także może Ci dostarczyć wiele osobistej satysfakcji. Twoje zasoby wiedzy i umiejętności wciąż rosną. lecz czasami brakuje Ci tego czegoś – właściwej. konkretnej porady. przychodzącej w odpowiednim momencie.

100 zasad. którymi dzieli się z Tobą Mistrz Sprzedaży. to niezbędnik wybitnego handlowca. Czasem zasady wydadzą Ci się oczywiste. czasem odkrywcze. a przy niektórych zatrzymasz się i powiesz: „To jest to!”. Rady zamieszczone w tej książce są krótkie i treściwe. Stworzone specjalnie dla Ciebie – człowieka zajętego. zawsze w biegu. który nie ma czasu na zagłębianie się w filozoficzne dywagacje. Przeczytaj je. a spojrzysz na sprzedawanie z innej strony. będziesz w nowy sposób myśleć o swojej pracy. klientach. ich celach i oczekiwaniach.

Pamiętaj! Po przeczytaniu tej książki nie pożyczaj jej nikomu na dłużej. Na pewno będziesz wracać do niej wielokrotnie.

Autor: Arkadiusz Bednarski

Cena: 19.90

Arkadiusz Bednarski: MP3


Kategoria: Autor

Joanne Stone. Keith Eddleman. Mary Duenwald

ISBN: 978-83-283-6278-9

Cena: 9999

978-83-283-6278-9: O autorach Podziękowania od autorów Podziękowania od wydawcy oryginału Wstęp O książce Co nowego dodano do tego wydania książki? Naiwne założenia Ikony użyte w książce Co dalej Część I No to zaczynamy! W tej części Rozdział 1 Dwie kreski na teście: chyba jestem w ciąży! W TYM ROZDZIALE: Rozpoznawanie objawów ciąży Historia Joanny Jak stwierdzić. czy jesteś w ciąży? Jak uzyskać odpowiedź w domu? Wizyta u lekarza w celu uzyskania odpowiedzi Obliczenie daty poro…swiatłana aleksijewicz, remigiusz mróz pdf za darmo, assassin’s creed odyssey chomikuj, chyłka tom 6 pdf, nino haratischwili ósme życie, sztuka obsługi pdf chomikuj, sabłej, jak skutecznie rzucić palenie książka, czarne słonce, nie puszczaj mojej dłoni, anioł lucyfer, doci.pl beatrycze99, józef mackiewicz pdf, pan o lauren blakely chomikuj, ballada o januszku, malcolm xd pasta…