Tybald i przepowiednia Studni Praprzodków

Tybald i przepowiednia Studni Praprzodków Kategoria: Pozostałe   Tybald ma nieco zwariowaną rodzinę i jak każdy nastolatek. trochę kłopotów w szkole. Jednak jego życie wcale nie jest zwyczajne. Poludki i Dziwoludki. Demolin – ojciec zła. bracia bliźniacy. Studnia Praprzodków. Kichająca Chata. Puchar Triatlonu. Zawichrzak Czarny. diamenty. tajemnicze wyprawy i niezwykli goście. A przede wszystkim przyjaźń.…

Published by admin in7 listopada 2016
Tagi: , , , , , , ,

Tybald i przepowiednia Studni Praprzodków

Kategoria: Pozostałe

 

Tybald ma nieco zwariowaną rodzinę i jak każdy nastolatek. trochę kłopotów w szkole. Jednak jego życie wcale nie jest zwyczajne. Poludki i Dziwoludki. Demolin – ojciec zła. bracia bliźniacy. Studnia Praprzodków. Kichająca Chata. Puchar Triatlonu. Zawichrzak Czarny. diamenty. tajemnicze wyprawy i niezwykli goście. A przede wszystkim przyjaźń. pierwsza miłość i magia… O tym wszystkim w pierwszym tomie powieści.

Autor: Barbara Wicher

Cena: 14.90

Barbara Wicher: MP3


Nawyk samodyscypliny. Zaprogramuj wewnętrznego stróża

Kategoria: Poradniki

Co masz zrobić dziś. zrób DZIŚ

 • Zmieniaj obawę przed działaniem w potężną siłę napędową
 • Zastąp wygórowany perfekcjonizm i lęk przed porażką sumiennym wykonywaniem zadań
 • Rób więcej w krótszym czasie — poznaj „stan przepływu” i inne fascynujące cechy swojego mózgu

Plan na resztę dnia:

 • skończyć obiecany raport z przeprowadzonej kampanii.
 • stworzyć podanie o dotację.
 • odebrać dziecko ze szkoły muzycznej.
 • zadzwonić do siostry i pocieszyć ją po rozstaniu z ukochanym.
 • umówić się na wizytę lekarską.
 • zrobić zakupy na planowane sobotnie przyjęcie.
 • skontaktować się z mediami w sprawie konferencji.
 • oddać samochód do mechanika.
 • napisać plan zebrania zarządu i działu sprzedaży.

„Muszę”.

49.00: 1

Cena:

1:


nie zawsze jest proste. Czy miłość naprawdę jest w stanie pokonać każdą przeszkodę? Czy to. co pęknięte. da się skleić bez śladu?

Tej wiosny w dolinie mgieł i róż kilka serc zostanie złamanych. Ale miłość i dobro mają kojącą moc leczenia ran.

Kategoria: Autor

Agnieszka Krawczyk

ISBN: 978-83-8194-163-1

Cena: 9999

978-83-8194-163-1:


Banda z Burej. Tajemnica fałszywego Mikołaja

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Gdy pierwsze płatki śniegu przykryją miasteczko. a zapach pierników rozniesie się po okolicy. banda z Burej będzie musiała rozwikłać nową zagadkę!

Zbliża się Boże Narodzenie. a rezolutna grupa dzieciaków znów ma ręce pełne roboty. Ktoś pozbywa się starych książek. dom babci Jasi grozi zawaleniem. a w okolicy pojawia się aż dziesięciu Świętych Mikołajów!

Banda z Burej szuka. dopytuje i przepytuje. by odkryć tajemnicę skrytą między stronami porzuconych encyklopedii i tomików wierszy. Gdzie skrywa się prawda? I czy źli ludzie mogą być tak naprawdę tymi dobrymi?

Banda z Burej. Tajemnica fałszywego Mikołaja to zabawna i pouczająca historia o tym. że jeśli bardzo mocno się postaramy. to wszystkie marzenia się spełniają!

Autor: Magdalena Witkiewicz

Cena:

Magdalena Witkiewicz:zdjęcie z profilu, forever and always, zmiana w pdf, randka pod jemiołą, joseph murphy potęga podświadomości pdf, grylegobatman, po polsku porno, brandon sanderson elantris, larry 7: miłość na fali, jezus malusieńki, ćma w uchu, sprawa zmartwychwstania, jak naostrzyć nóż żeby ogolił, czerwony glod, sex przemoc, wahlberg karin, przyjaciele. ten o najlepszym serialu na świecie, krzyżowcy (powieść), cisza morska mickiewicz…