Kim Dzong Un. Historia dyktatora

Kim Dzong Un. Historia dyktatora Kategoria: Historia i literatura faktu Jung H. Pak. była analityczka CIA i znawczyni problematyki polityki międzynarodowej. z reporterską dociekliwością opisuje nieznane fakty z życia przywódcy Korei Północnej. Kim jest tajemniczy dyktator. który tak bardzo lubi znikać? Jakie sekrety skrywa jeden z najbardziej brutalnych reżimów świata? Gdzie znajduje się słynna broń…

Published by admin in7 listopada 2016
Tagi: , , , ,

Kim Dzong Un. Historia dyktatora

Kategoria: Historia i literatura faktu

Jung H. Pak. była analityczka CIA i znawczyni problematyki polityki międzynarodowej. z reporterską dociekliwością opisuje nieznane fakty z życia przywódcy Korei Północnej. Kim jest tajemniczy dyktator. który tak bardzo lubi znikać? Jakie sekrety skrywa jeden z najbardziej brutalnych reżimów świata? Gdzie znajduje się słynna broń atomowa i kiedy może zostać użyta? Do czego doprowadziły odbywające się za zamkniętymi drzwiami spotkania Kim Dzong Una z prezydentem USA. Donaldem Trumpem? A przede wszystkim: czy Kim Dzong Un na pewno wciąż żyje? Książka Jung H. Pak to wstrząsająca historia. ukazująca najbardziej tajemniczą dyktaturę na świecie.

Wnikliwa analiza prawdopodobnie najbardziej niebezpiecznej dystopii na świecie.

„Kirkus Reviews”

Doskonałe. Jung H. Pak przebija się przez nieprzejrzystość reżimu i mgłę plotek.

„Los Angeles Times”

Autor: Caroline Angel

Cena: 39.90

Caroline Angel: MP3


Beewinjapeedee

Kategoria: Pozostałe

A documentary filmmaker travels to the Everglades in search of his brother’s killer and encounters a legendary Indian princess and shape-shifter with a ravenous appetite.

Autor: JoBe Cerny

Cena: 4.90

JoBe Cerny: MP3


jesz idee opisane w tej książce i zastosujesz je we własnym życiu i działalności biznesowej. a także odniesiesz sukces finansowy.

DZIĘKI TEJ KSIĄŻCE POZNASZ TAJNIKI:

• WYDAWANIA PIENIĘDZY;

• DŁUGU – DOWIESZ SIĘ. JAK SIĘ GO POZBYĆ I ŻYĆ BEZ NIEGO;

• GENEROWANIA DOCHODÓW;

• TWORZENIA BOGACTWA;

• INWESTOWANIA I POMNAŻANIA MAJĄTKU;

• OCHRONY MAJĄTKU;

• BOGACTWA I SZCZĘŚCIA;

• ORAZ WIELU INNYCH RZECZY.

Brian Tracy i Dan Strutzel zajmują się w tej książce zarówno prawdami. jak i mitami dotyczącymi pieniędzy. Przyświeca im jeden cel: raz na zawsze skończyć z dezorientacją w kwestii pieniędzy i zaprezentować najważniejsze prawdy na ten temat. żeby każdy człowiek mógł odnaleźć swoją ścieżkę do bogactwa i szczęścia.

Kategoria: Ekonomia i biznes

Poznaj tajniki postępowania z pieniędzmi – ich zarabiania. inwestowania i mądrego wydawania!

Temat pieniędzy należy do najbardziej pobudzających do myślenia. wywołujących największe emocje i najbardziej dzielących ludzi kwestii na świecie. Napisano niezliczoną ilość książek. artykułów. postów na blogach oraz przemów o tym. czym są pieniądze. jak je zarabiać i wydawać. kto je ma. a kto nie. oraz na tysiące pokrewnych tematów. Niemniej pomimo nieustannej koncentracji ludzkości na tym zagadnieniu odczucia przeciętnego człowieka w związku z pieniędzmi można scharakteryzować jednym słowem: dezorientacja.

Znany na całym świecie autor bestsellerów i konsultant biznesowy Brian Tracy wprowadzi cię w tajniki postępowania z pieniędzmi – sprawdzane w praktyce i testowane nie od lat. lecz od tysiącleci. Wystarczy. że po prostu przestudiu

ISBN: 978-87-26-75602-9

Cena: 9999

978-87-26-75602-9:


BN

Kategoria: 978-83-65969-45-3

Ilosc_stron

: Wydawnictwo

Cena:

Wydawnictwo: 34.90


that her complicated boyfriend makes an even more intriguing adversary when he reveals the ferociously competitive streak under his cool Armani exterior. But where there’s money. there’s usually murder-this time involving the KKK and Tai’s unapologetically unreconstructed kinfolk. As she unravels the clues to a 150-year-old mystery. she digs up secrets from her own past and Trey’s. forcing a confrontation with a ruthless killer-and with her own willingness to do whatever it takes to save everything that matters.

Kategoria: Autor

Tina Whittle

ISBN:

Cena: 9999

:lore pittacus, dragon age poradnik, śmierć ofelii, poradnik watch dogs, ring girl pdf doci, marzycielka katarzyna michalak, zbuntowane serce pdf, egzamin ósmoklasisty język angielski pdf, agnieszka passendorfer, wójcik wojciech, miłość perska co to jest, nie mój dług pdf doci, wywiad z wampirem pdf, might & magic x – legacy…