Paranoja

Paranoja Kategoria: Pozostałe Kontynuacja Obsesji autorstwa Katarzyny Bereniki Miszczuk. Lato w Warszawie. pomimo leniwej. wakacyjnej atmosfery. obfituje w serię dziwnych samobójstw. Lekarz medycyny sądowej Marek Zadrożny zaczyna przyglądać się kolejnym przypadkom. Wbrew opinii policji samobójstwa wydają mu się podejrzane. Na palcu jednej z ofiar znajduje kawałek czerwonej nitki. Podobny wyciąga z kieszeni innego zmarłego. Nikt…

Published by admin in4 listopada 2016
Tagi: , , , , ,

Paranoja

Kategoria: Pozostałe

Kontynuacja Obsesji autorstwa Katarzyny Bereniki Miszczuk.

Lato w Warszawie. pomimo leniwej. wakacyjnej atmosfery. obfituje w serię dziwnych samobójstw. Lekarz medycyny sądowej Marek Zadrożny zaczyna przyglądać się kolejnym przypadkom. Wbrew opinii policji samobójstwa wydają mu się podejrzane. Na palcu jednej z ofiar znajduje kawałek czerwonej nitki. Podobny wyciąga z kieszeni innego zmarłego. Nikt jednak nie wierzy w jego teorie. a on sam zaczyna zastanawiać się. czy ma paranoję.

Tymczasem Joanna Skoczek. wygadana lekarka psychiatrii. wraca do stolicy po urlopie. Wciąż usiłuje otrząsnąć się po tym. jak ledwie uniknęła śmierci z rąk tajemniczego wielbiciela. A może to także tylko paranoja?

Autor: Katarzyna Berenika Miszczuk

Cena: 29.90

Katarzyna Berenika Miszczuk: MP3


Córka piekarza

Kategoria: Powieści i opowiadania

„Powieść wzruszająca. piękna niczym klejnot. Pochłania się ją jednym tchem”

Tatiana De Rosnay

Bestseller „New York Timesa”. w którym współczesna akcja jest równie fascynująca jak zawarta w nim opowieść z czasów wojny. El Paso w Teksasie i Garmisch w Niemczech tworzą razem niespodziewaną harmonię smaków.

W 1945 r. Elsie Schmidt jest naiwną nastolatką. marzącą o swym pierwszym łyku szampana i pierwszym pocałunku. Ona i jej rodzina chronieni są przed skutkami wojny przez wysoko postawionego oficera SS. który chce się ożenić z Elsie. Kiedy w wigilię Bożego Narodzenia na progu jej domu pojawia się mały żydowski uciekinier. dziewczyna musi podjąć dramatyczna decyzję.

Sześćdziesiąt lat później. w El Paso w stanie Teksas. Reba Adams zbiera materiał do felietonu świątecznego dla lokalnego czasopisma. Gdy rozpoczyna wywiad z właścicielką niemieckiej piekarni „U Elsie”. nie spodziewa się. że wróci tam wiele razy. Usłyszana historia ożywia w niej wspomnienia własnej dramatycznej przeszłości. zaś pytania Reby przypominają Elsie bolesne wydarzenie posępnego. ostatniego roku II wojny światowej. Obie kobiety muszą zmierzyć się z nieprzyjemnymi prawdami z przeszłości i znaleźć w sobie odwagę. by wybaczyć.

Sarah McCoy – córka oficera armii Stanów Zjednoczonych. spędziła dzieciństwo w Niemczech. Autorka trzech powieści. Mieszka z mężem w El Paso w stanie Teksas.

Autor: Sarah McCoy

Cena: 39.90

Sarah McCoy: MP3


Lev

Kategoria: Pozostałe

Seria o mafijnej rodzinie Leokov bestsellerowej autorki „Raw Family”!

Kiedy Lev Leokov zauważa w klubie nocnym zagubioną młodą kobietę. Minę Harris. wie. że coś jest nie tak. Dodatkowo przyłapuje ją na kradzieży. Musi jednak sam przed sobą przyznać. że po raz pierwszy w życiu ktoś go zaintrygował.
Lev szybko się orientuje. że Mina jest na dnie. W jego życiu nie brakuje przemocy. ale z jakiegoś powodu chce pomóc dziewczynie.
Pozwala jej dokonać wyboru. Jeśli Mina zgodzi się dla niego pracować. nie będzie musiała martwić się o dach nad głową. Jeżeli zdecyduje się zatrzymać sto dolarów. które ukradła. będzie musiała zniknąć. Może też wybrać trzecią opcję. czyli pozwolić. aby Lev zadzwonił po gliny.
Mina decyduje się dla niego pracować. Nie ma niczego. więc nic nie może stracić. Prawda?

Autor: Belle Aurora

Cena: 34.90

Belle Aurora: MP3podejrzany lee child, zwiadowcy 6 pdf, euhemer, rozdeptałem czarnego kota przez przypadek, sara holland, ania z avonlea audiobook, sylwanowicz anatomia i fizjologia człowieka pdf, resident evil 2 remake solucja, operacja bodenplatte, byłam żoną terrorysty, biegiem przez życie pdf, marlena plebańska, cudowny chłopak download free, lego harry potter gry, artur barciś czyta ona tańczy dla mnie, złota klatka chomikuj, god of war trofea poradnik, polskie złudzenia narodowe…