Współlokatorzy

Współlokatorzy Kategoria: Powieści i opowiadania Przewrotna historia miłosna bezbłędnie oddająca ducha naszych czasów! Tiffy i Leon dzielą mieszkanie. Tiffy i Leon dzielą jedno łóżko. Tiffy i Leon nigdy się nie spotkali… Tiffy Moore pilnie potrzebuje taniego lokum. Leon Twomey bierze nocne zmiany. bo rozpaczliwie potrzebuje pieniędzy. Choć ich przyjaciele sądzą. że to szaleństwo. oni znajdują…

Published by admin in31 października 2016
Tagi: , , , , ,

Współlokatorzy

Kategoria: Powieści i opowiadania

Przewrotna historia miłosna bezbłędnie oddająca ducha naszych czasów!

Tiffy i Leon dzielą mieszkanie.

Tiffy i Leon dzielą jedno łóżko.

Tiffy i Leon nigdy się nie spotkali…

Tiffy Moore pilnie potrzebuje taniego lokum. Leon Twomey bierze nocne zmiany. bo rozpaczliwie potrzebuje pieniędzy. Choć ich przyjaciele sądzą. że to szaleństwo. oni znajdują idealne rozwiązanie: w ciągu dnia Leon będzie w ciasnej kawalerce odsypiał noce zmiany. dzięki czemu Tiffy będzie miała to samo mieszkanie wyłącznie dla siebie przez resztę doby.

Ona właśnie zerwała ze swoim zazdrosnym chłopakiem i ledwo wiąże koniec z końcem. pracując w niszowym wydawnictwie. on bardziej dba o innych niż o siebie – nocami zajmuje się pensjonariuszami domu opieki. a każdy grosz odkłada na prawników. którzy wyciągną jego niesłusznie skazanego brata z więzienia.

Na przekór wszystkim i wszystkiemu. dwoje niezwykłych współlokatorów odkrywa. że jeśli wyrzuci się wszystkie zasady przez okno. można stworzyć całkiem przyjemne i ciepłe domowe ognisko.

Autor: Beth O'Leary

Cena: 37.50

Beth O'Leary: MP3


Napoleon. czyli czym jest “teoria 129 lat”?

Audiobook jest nagraniem autorskim

 

Część 1 zawiera rozdziały od 1 do 5 plus epilog

Kategoria: Autor

Agnieszka Ogrodowczyk. Bartłomiej Ważny

ISBN: 978-83-66167-42-1

Cena: 9999

978-83-66167-42-1:


Pompon na wakacjach

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Trzecia część przygód smoka Pompona!

Tym razem ten istny smok-demolka spędza wakacje na wsi u babci i dziadka Fisiów. To jego pierwsze rodzinne wakacje – wszyscy kłopoty mają jak w banku. I wcale nie trzeba długo czekać. żeby się o tym przekonać. Wkrótce znikają wszystkie słoiki z konfiturami. w ogrodzie pojawiają się elfy . a okolicznym kotom grozi straszne niebezpieczeństwo…

 

Fantastyczna opowieść pełna poczucia humoru. które przyprawia o salwy śmiechu zarówno najmłodszych słuchaczy. jak i dorosłych.

Autor: Joanna Olech

Cena: 25.90

Joanna Olech: MP3


> • Naprawdę skoncentrować się na kliencie
• W pełni wykorzystać dostępne kanały dystrybucji
• Rozwiązać inne problemy marketingowe

Wypełniona po brzegi praktycznymi strategiami. ta książka. pomoże ci odkryć. jak w wielkim stylu zdominować silnie konkurencyjny rynek.

***

Brian Tracy jest jednym z najlepszych profesjonalnych mówców na świecie. Otworzył. zbudował. zarządzał i kierował 22 biznesami z różnych branż. Co roku prowadzi konsultacje dla ponad 250 000 osób w Stanach Zjednoczonych. Kanadzie. Europie i Azji. Jego prezentacje. przemowy i seminaria są specjalnie przygotowane i dostosowane do różnych grup odbiorców. Opisuje się je jako „inspirujące. zabawne. informujące i motywujące”. Tracy pracował z ponad 500 korporacjami. wygłosił ponad 2000 wykładów i przemawiał dla ponad 2 000 000 ludzi.

Kategoria: Autor

Br

:

Cena: 29.90

:


Towarzyszka Panienka

Kategoria: Biografie i dzienniki

„Towarzyszka Panienka” to autoironiczna opowieść o dorastaniu w cieniu znanego ojca. Pełna specyficznego poczucia humoru. dystansu. ale przede wszystkim wnikliwych obserwacji świata. do którego niewielu z nas miało dostęp.
Jak pisze Monika Jaruzelska w rozdziale wstępnym:
„Nie ma w mojej książce etosu ani patosu. każdy. kto spodziewa się gloryfikacji czy też politycznych uzasadnień. do których winna być zobowiązana córka „komunistycznego dyktatora”. może poczuć się rozczarowany. To jest opowieść o normalnej rodzinie. choć uwikłanej historycznie. Napisana z perspektywy najpierw dziecka. potem dziewczyny. a na końcu dojrzałej kobiety. Z dystansem i ironią. choć bardzo szczerze”.

Autor: Monika Jaruzelska

Cena: 34.90

Monika Jaruzelska: MP3zapałka na zakręcie pdf, zawsze będę cię kochać film, baranovski czułe miejsce chomikuj, śladami pitagorasa pdf, black out książka, coś o mnie, słownik ortograficzny pdf, jelena bader, historia powszechna pdf, ichigo ichie, joanna trzcińska, inwazja wojtek miłoszewski, j.daniels, nora roberts poszukiwania, mgły toskanii, kiedy jesteś smutny i humoru nie masz mp3, jakub gończyk pies, marcin ciszewski deszcz, maria simma i objawienia dusz czyśćcowych…