Nosiciel

Nosiciel Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Kroki twojego dziecka mogą być ostatnim. co usłyszysz… Małe miasteczko położone wśród lasów. nad brzegiem jeziora. miało być azylem dla owdowiałej doktor Claire Elliot i jej nastoletniego syna – Noaha. Było – przez kilka miesięcy. Dopóki jeden z nastolatków ze szkoły Noaha. pacjent Claire. nie zastrzelił swojej nauczycielki. A…

Published by admin in8 października 2016
Tagi: , , , , ,

Nosiciel

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Kroki twojego dziecka mogą być ostatnim. co usłyszysz…
Małe miasteczko położone wśród lasów. nad brzegiem jeziora. miało być azylem dla owdowiałej doktor Claire Elliot i jej nastoletniego syna – Noaha.
Było – przez kilka miesięcy. Dopóki jeden z nastolatków ze szkoły Noaha. pacjent Claire. nie zastrzelił swojej nauczycielki. A jego kolega – nie skręcił karku matce i śrubokrętem prawie nie zamordował siostry. W miasteczku dochodzi do kolejnych aktów przemocy dokonywanych przez nastolatków. Trupów przybywa. Psychoza zaczyna przyjmować rozmiary epidemii.
Czy młodzież z Tranquility eksperymentowała z narkotykami? Czy to wina niezidentyfikowanego wirusa? A może tajemniczych świateł krążących nocą po lesie? Claire odkrywa. że w miasteczku zdarzały się już masowe morderstwa rodzin. I wiedzą o tym wszyscy. ale nie zamierzają pomóc w rozwiązaniu tej tajemnicy.

Wciągający. świetnie napisany. trzymający w napięciu thriller medyczny
Booklist

Autor: Tess Gerritsen

Cena: 20.90

Tess Gerritsen: MP3


th; and finally Scarlett O’Harathe irrepressible Southern belle Mammy raises from birth. As we witness the lives of three generations of women. gifted storyteller Donald McCaig reveals a nuanced portrait of Mammy. at once a proud woman and a captive. a strict disciplinarian who has never experienced freedom herself. Through it all. Mammy endures. a rock in the river of time. Set against the backdrop of the South from the 1820s until the dawn of the Civil War. here is a remarkable story of fortitude. heartbreak. and indomitable willand a tale that will forever illuminate your reading of Margaret Mitchell’s Gone with the Wind.

Kategoria: Autor

Donald McCaig

ISBN:

Cena: 9999

:


Things Done okazała się skuteczną odpowiedzią na potrzeby rzeszy zestresowanych i przemęczonych menedżerów różnego stopnia. Po latach David Allen. twórca tej metody. odkrył. że jest ona nie tylko systemem osobistej produktywności. GTD ma znacznie szersze zastosowanie – zapewni Ci kontrolę nad wszystkimi aspektami codzienności i z łatwością umieścisz je w obrębie własnych celów i dążeń.

Poprzednia książka poświęcona Getting Things Done była zestawem narzędzi. Ta z kolei jest mapą pozwalającą zorientować się. na jakim etapie życia obecnie się znajdujesz i jak dotrzeć tam. gdzie chcesz się znaleźć.

W tej książce:

  • modele GTD i podstawy mentalne
  • odzyskiwanie kontroli
  • praca z Horyzontami Skupienia Uwagi
  • panowanie nad celami. zadaniami i zobowiązaniami
  • zarządzanie trudnymi sprawami i finalizowanie ich

GTD: oto metoda. która działa!

Kategoria: Poradniki

Wszystko pod kontrolą. Gra w pracę i biznes zwany życiem

Aby być efektywnym i uzyskać upragnione rezultaty. musisz działać. Sednem jest dokonywanie właściwych wyborów i ich skuteczna realizacja. Znanych jest wiele technik zarządzania czasem i poprawy produktywności. ale nie dają one podstawowego zrozumienia ani efektywnego modelu dynamiki tego procesu jako całości. Istnieje jednak spójna metoda. całościowa. a jednocześnie możliwa do zastosowania w dowolnym aspekcie życia i w dowolnej chwili. Obojętnie. czy jesteś prezesem korporacji. matką trójki dzieci. czy studentem kilku kierunków – możesz uniknąć niepotrzebnego stresu i niepowodzeń. Wystarczy zrozumieć. że trzeba szybko wprowadzić zmiany i zastosować GTD – metodę. dzięki której miliony ludzi odzyskało kontrolę nad swoim życiem i odniosło sukces.

Metoda Getting

Autor: Kristin Hannah

Cena: 42.90

Kristin Hannah: MP3


Tao Te Ching

Kategoria: Pozostałe

In 81 brief chapters. Lao-Tzu’s Tao Te Ching. or Book of the Way. provides advice that imparts balance and perspective. a serene and generous spirit. and teaches us how to work for the good with the effortless skill that comes from being in accord with the Taothe basic principle of the universe. Stephen Mitchell’s bestselling version has been widely acclaimed as a gift to contemporary culture.

Autor: Lao Tzu

Cena: 13.90

Lao Tzu: MP3


Brud

Kategoria: Powieści i opowiadania

300 tys. fanów na Facebooku.
120 tys. sprzedanych egzemplarzy „Pokolenia Ikea” i „Pokolenia Ikea. Kobiety”.
Piotr C. wraca ze swoją trzecią książką.

Relu jest warszawskim adwokatem. który mieszka w Lemingradzie. czyli w dzielnicy Wilanów. Jego najcenniejszym klientem jest Janusz. zdemoralizowany multimilioner. a najlepszym przyjacielem Józek – wierny pies.

Relu nie lubi ludzi. ale ludzie lubią jego. Przychodzą. aby mu się zwierzać. Pije więc i słucha ludzkich tajemnic w świecie. gdzie kobiety są łatwe. a mężczyźni bezduszni. Prowadzone rozmowy bezlitośnie obnażają brud wymuskanego świata mężczyzn w drogich garniturach i kobiet w jeszcze droższych kostiumach.

Tu wszystko pozornie jest doskonałe. Jest wspaniały ojciec. adwokat z własną kancelarią. Piękna żona. Czarujący syn. I pies.
Do momentu. aż spojrzysz głębiej.
Bo każdy kryje jakiś brud.
Kochankę. Kochanka. Sekretnie oglądane porno. eksplozje wściekłości. ploty. plotki. alkohol. narkotyki. środki nasenne. modły. aby sąsiad miał gorzej. radość. że komuś się nie powiodło.
I wrzask.

To książka o samotności.
O czymś. co może jest miłością.
I o strachu przed śmiercią.

***

Wkurwia nas wszystko. Że jest za ciepło. że jest za zimno. że ktoś coś powiedział. że ktoś czegoś nie powiedział. że ktoś zostawił otwartą klapę od kibla. że zarysowaliśmy w samochodzie zderzak. że nam nie dała albo że nam dała zbyt powściągliwie. że ktoś nie wysłał e-maila albo obiecał. ale tego nie zrobił. że nam żarcie do stolika przynieśli zbyt mało energicznie i nie pocałowali wystarczająco miłośnie w dupę. Irytujemy się drobiazgami. czyli rzeczami. które tak naprawdę nie mają znaczenia. Nasze życie staje się ciągiem tanich. niepotrzebnych dram. Zamiast żyć. odczuwać. cieszyć się. napierdalamy na nieustającym wkurwie.

Piotr C. – bloger i pisarz. Autor bestsellerowych powieści. a także jednego z najpopularniejszych w polskim internecie bloga pokolenieikea.com. Korporacyjny szczur. któremu udało się wywalczyć niezależność. Mieszka na warszawskiej Ochocie. Nie czuje potrzeby bycia rozpoznawalnym.

Autor: Piotr C

Cena: 29.90

Piotr C: MP3brent weeks powiernik światła tom 5, dominik wytarł gumką cyfrę w podanej liczbie, the last of us 2 recenzja, ogien krzyzowy krzyzowka, córeczka kathryn croft, kiedy cię poznałem, bromba i inni pdf, kubuś puchatek pdf, srebrzysty gaj, nagie ostrze, gry 2001, szklany tron 4 pdf, twojweekend pl, jak przestać się martwić i zacząć żyć audiobook za darmo, roślinny kabaret, park avenue pdf pl…