ztof Bochus

ztof Bochus Kategoria: ISBN 978-83-66195-13-4 Ilosc_stron: Cena: : 299869 Długie cienie Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Długie cienie – powieść kryminalna. której akcja toczy się w Lubomierzu. małym miasteczku na Dolnym Śląsku. Podkomisarz Agnieszka Birkut codziennie mierzy się z mrocznymi wspomnieniami i konsekwencjami swoich niemoralnych wyborów. Nie może normalnie myśleć. pracować i żyć. Wyrzuty sumienia…

Published by admin in6 września 2016
Tagi: , , ,

ztof Bochus

Kategoria: ISBN

978-83-66195-13-4

Ilosc_stron:

Cena:

: 299869


Długie cienie

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Długie cienie – powieść kryminalna. której akcja toczy się w Lubomierzu. małym miasteczku na Dolnym Śląsku.

Podkomisarz Agnieszka Birkut codziennie mierzy się z mrocznymi wspomnieniami i konsekwencjami swoich niemoralnych wyborów. Nie może normalnie myśleć. pracować i żyć. Wyrzuty sumienia zabijają w niej sens istnienia. Z takiego stanu wyrywa ją zgłoszenie o zaginięciu dwóch osiemnastolatek z Jeleniej Góry. które uczestniczyły w miejscowym festiwalu filmowym.

Przebudzona z traumatycznego letargu podkomisarz wraz z policjantkami z komisariatu wyruszają na poszukiwania dziewczyn. Krok po kroku poznają szokujące fakty z życia nastolatek i odkrywają posępną prawdę o Lubomierzu oraz jego mieszkańcach. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw. że nie pierwszy raz ktoś zniknął tu bez śladu.

Jak to możliwe. aby w tak małej społeczności ludzie przepadali bez wieści?

Dlacze

Oprawa:

Cena:

:


Wszystko zaczyna się w głowie. a kończy. gdy nie działasz

Kategoria: Poradniki

To znowu ja

Tak zaczyna się moja… trzecia książka. Trzecia! Choć w pierwszą nikt nie wierzył. Dziś Wszystko zaczyna się w głowie jest bestsellerem. Trzymasz w dłoniach nowy zastrzyk motywacji. a ja gram na nosie wszystkim. którzy wątpią w moje działania. Wątpią i krytykują ci. którzy sami siedzą bezczynnie i nie próbują. Jeśli zgadzasz się ze mną. a do dziś brakowało Ci odwagi. aby spełniać swoje marzenia. to zapraszam Cię do mojego świata! Nie jest w nim różowo ani prosto. Bywa ciężko. a nawet beznadziejnie. ale NA MOICH WARUNKACH. Jeśli odpuszczasz – mam nadzieję. że zainspiruję Cię do tego. by próbować dalej. Jeśli działasz tak szaleńczo jak ja – będzie Ci lepiej. gdy sobie uzmysłowisz. że nie jesteś odosobnionym przypadkiem! Ważne. aby nie mieć do siebie pretensji. Ja mam tylko wtedy. kiedy wiem. że zrobiłam za mało i nie dotarłam tam. gdzie chciałam być. WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ W GŁOWIE… a kończy. GDY NIE DZIAŁASZ. Nic samo się nie wydarzy ani nie spadnie z nieba. Sukces to harówka. Jedni o tym wiedzą. a inni się łudzą. że coś przyjdzie łatwo. Wiem. że tych drugich jest więcej niż pierwszych. Chcesz wiedzieć czemu? Sprawdź w środku!

Karolina

Autor: Karolina Cwalina-Stępniak

Cena: 23.90

Karolina Cwalina-Stępniak: MP3wiersze puszkina, bestie i ludzie, empatka, narzeczona na chwilę pdf, ziemkiewicz polactwo, e moll barowy, musztrowanie inaczej krzyzowka, córy, do mlodych asnyk, dzieciństwo jezusa, jak zakochałem kaśkę kwiatek streszczenie, zasady podnoszenia i przemieszczania pacjentów pdf, stulecie winnych tom 3 chomikuj, outlast 2 solucja, japonskie legendy, sowietstany, książka kuby wojewódzkiego, titan quest anniversary edition poradnik, wieczna miłość 242…