Reset

Reset Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Misterna intryga zapoczątkowana w powieści Waga zatacza coraz szersze kręgi. Po oddaniu się w ręce policji do aresztu na Montelupich w Krakowie trafia Tomasz Ryglewicz. To posunięcie stanowi część nakreślonego z Antonem Danielewiczem planu. wynik transakcji wymiennej. gdzie stawką jest ludzkie życie oraz wolność. Gdy do gry wchodzi polityka…

Published by admin in24 sierpnia 2016
Tagi: , , ,

Reset

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Misterna intryga zapoczątkowana w powieści Waga zatacza coraz szersze kręgi. Po oddaniu się w ręce policji do aresztu na Montelupich w Krakowie trafia Tomasz Ryglewicz. To posunięcie stanowi część nakreślonego z Antonem Danielewiczem planu. wynik transakcji wymiennej. gdzie stawką jest ludzkie życie oraz wolność. Gdy do gry wchodzi polityka i zanika granica pomiędzy tym. co słuszne. a tym. co niegodziwe. rozwiązaniem staje się reset systemu oraz zaprowadzenie porządku za murami tajnej organizacji Insight. czego podejmuje się doradca premiera. Tadeusz Markiewicz. W tej rozgrywce dwóch reżyserów próbuje się odnaleźć Miłosz Goczałka. technik kryminalistyki. który wraca do łask na komendzie. Jego obsesja staje się pułapką. przed którą już nie ma odwrotu.

Autor: Bartłomiej Basiura

Cena: 23.86

Bartłomiej Basiura: MP3


Bestia. Komisarz Łukasz Darski. Tom 2

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Mroczna kontynuacja „Morderstwo w Miłowie”.

Poznań. grudzień 1930 roku. Samanta i Łukasz zaręczają się i planują ślub. ale przeszkody pojawiają się. Z pomocą spieszy Rafał Gajda. dobry znajomy komisarza Darskiego. Młoda para otrzymuje od niego zaproszenie do spędzenia lata we wsi Białogrądy. posiadłości rodziny Grabowskich. Klasyczny szlachecki dworek i urokliwa okolica budzą zachwyt państwa Darskich. Jednak wkrótce radość z pierwszych wspólnych wakacji mąci tragiczne wydarzenie … Napięcie á la Agatha Christie.

Autor: Alicja Minicka

Cena: 24.90

Alicja Minicka: MP3


Codzienny rachunek sumienia. Według metody św. Ignacego Loyoli

Kategoria: Pozostałe

W prezentowanym skupieniu rekolekcyjnym Autor ukazuje istotę ignacjańskiego rachunku sumienia. Zwraca uwagę.że jest on przede wszystkim szkołą dojrzałości duchoweji moralnej oraz wyrazem codziennego. wewnętrznego zmaganiao ludzkie szczęście: doczesne i wieczne. Rozważania mają charakter świadectwa.

Autor: Józef Augustyn SJ

Cena: 17.90

Józef Augustyn SJ: MP3


Żar pożądania. Zbiór romansów erotycznych

Kategoria: Pozostałe

Zbiór romansów erotycznych autorstwa Sofii Fritzson:

Iskra pragnienia – Jennifer: Jedna fantazja i dwie zmysłowe noce 1 – Josefin: Jedna fantazja i dwie zmysłowe noce 2 – Namiętne spotkania 1: Jessica – Namiętne spotkania 2: Jesper – Jill: Jedna tajemnica i trzy namiętne spotkania 3 – Ogniste spojrzenia 1: Jonna – Ogniste spojrzenia 2: Jimmy – Płomień namiętności – Żar pożądania

 

Sofia Fritzson jest pisarką. autorką wielu opowiadań erotycznych i romansowej trylogii. Kiedy nie pisze. lubi czytać książki ze szczęśliwym zakończeniem. Sofia urodziła się w 1984 roku. mieszka z rodziną w Szwecji.

Autor: Sofia Fritzson

Cena: 29.99

Sofia Fritzson: MP3


GABRIEL GLINKA

Kategoria: Autor

Gabriel Glinka

ISBN: 978-83-7767-268-6

Cena: 9999

978-83-7767-268-6:


Historia nowego nazwiska

Kategoria: Powieści i opowiadania

„Siłą tej przejmującej książki są wnikliwe portrety psychologiczne kobiet ukazane przez pryzmat zmiennych kolei losu”. Publishers Weekly

„Ferrante opisuje wiek dziewczęcy i przyjaźń z niewiarygodną siłą”. Gwyneth Paltrow

Lila i Elena mają po szesnaście lat i obie czują. że znalazły się w ślepym zaułku. Lila dopiero wyszła za mąż. ale przyjęcie nazwiska męża wiąże się dla niej z utratą własnej tożsamości. Elena to wzorowa uczennica. ale właśnie podczas ślubu przyjaciółki odkrywa. że nie czuje się dobrze ani w dzielnicy. ani poza nią.

Podczas burzliwej młodości dziewczęta czasami gubią się i ponownie odnajdują. A wszystko w scenerii Neapolu. Włoch. które powoli nabierają alarmujących i dobrze znanych cech.

Autor: Elena Ferrante

Cena: 30.00

Elena Ferrante: MP3


Wroński

Kategoria: ISBN

978-83-7878-035-9

Ilosc_stron:

Cena:

: 126302


God Will Use This for Good

Kategoria: Pozostałe

Life is messy. Just look at Joseph. You might remember the Old Testament story. He was tossed in a pit. wrongfully imprisoned. forgotten. and dismissed. But Josephs story contains an audacious promise. Whatever mess you face. God will use it for good. He did for Joseph. and he will for you. In the meantime dont become bitter or angry. Do what Joseph did. Trust in God.

Autor: Max Lucado

Cena: 76.99

Max Lucado: MP3susan cain ciszej proszę, trzy godziny ciszy, dekoracje na szydełku, słownik geologiczny, powroty nad rozlewiskiem, kostera pruszczyk, zaginieni z księżycowa, atlas ryb polskich, dotyk julii 2, piękna i bestia jeanne-marie leprince pdf, chrzest ognia słuchowisko, wiesław pływaczewski, zasady zwycięzców, zupa arabska, caraval książka, mass effect: objawienie…