Opowiadania z piaskownicy

Opowiadania z piaskownicy Kategoria: Pozostałe Kolejne przygody Tomka. znanego z Opowiadań dla przedszkolaków. Codzienne życie niesie naszemu bohaterowi wiele przygód i przeżyć. na ogół zupełnie niezrozumiałych dla dorosłych. Cześć! To ja. Tomek. Niektórzy mnie już znają z książki Opowiadania dla przedszkolaków. Znów mam do opowiedzenia mnóstwo ciekawych. zabawnych i niesamowitych historii. Wszystkie wydarzyły się w…

Published by admin in10 sierpnia 2016
Tagi: , , , ,

Opowiadania z piaskownicy

Kategoria: Pozostałe

Kolejne przygody Tomka. znanego z Opowiadań dla przedszkolaków. Codzienne życie niesie naszemu bohaterowi wiele przygód i przeżyć. na ogół zupełnie niezrozumiałych dla dorosłych.
Cześć! To ja. Tomek. Niektórzy mnie już znają z książki Opowiadania dla przedszkolaków. Znów mam do opowiedzenia mnóstwo ciekawych. zabawnych i niesamowitych historii. Wszystkie wydarzyły się w całkiem zwyczajnych miejscach  w domu. w piaskownicy na podwórku. w kinie. w windzie. u fryzjera. w tramwaju. w sklepie i – oczywiście – w przedszkolu. Ciekawe przygody mogą się przydarzyć wszędzie. nie tylko daleko stąd. i nawet w najzwyklejszy szary dzień. Bo tak naprawdę żaden dzień nie jest szary i zawsze coś się dzieje..
Opowiadania w znakomitej interpretacji Artura Barcisia
Patroni medialni: Fundacja ABC XXI Cała Polska Czyta Dzieciom.

Autor: Renata Pi

Cena: 9999

Renata Pi: Ze względu na strukturę książki nie zamieszczono spisu treści.


n ją.
W końcu Carrie pierwszy raz w życiu doznaje czegoś. czego się nie spodziewała – szczęścia.
Niestety szczęście nie trwa długo. Nie. dla takich ludzi jak ona. Szczególnie kiedy przeszłość czai się za rogiem. czekając na odpowiedni moment. żeby wszystko odebrać.

Kategoria: Autor

Samantha Towle

ISBN: 978-83-272-6709-2

Cena: 9999

978-83-272-6709-2:


9.99

Kategoria: 1

9999

:

Cena:

:


Duchowe życie zwierząt

Kategoria: Historia i literatura faktu

Koguty okłamujące kury? Łanie pogrążone w żałobie? Zawstydzone konie? To przejawy fantazji ekologów czy naukowo udowodnione fakty z życia zwierząt? Czy bogate życie uczuciowe nie jest zastrzeżone jedynie dla ludzi?

Peter Wohlleben. leśnik i miłośnik przyrody. korzystając z najnowszych badań i własnych obserwacji. udowadnia. że zwierzęta i ludzie w sferze uczuć i doznań są do siebie podobni. Odkrywa przed nami niesamowite historie zwierząt. w których możemy zaobserwować ich mądrość. współczucie. troskę czy przyjaźń.

Podobnie jak w bestsellerowym Sekretnym życiu drzew Wohlleben przedstawia w fascynujący sposób świat przyrody. którego nie znamy. Kochasz zwierzęta? Dzięki tej książce przekonasz się. że są ci bliższe. niż ci się zdawało.

Autor: Peter Wohlleben

Cena: 29.90

Peter Wohlleben: MP3o psie który jeździł koleją pdf, komar niewielkie licho, nie kus, matki które nie potrafią kochać pdf, mężczyźni kochają zołzy pdf, dziewczyna na miesiac pazdziernik pdf, pozytywna dyscyplina dla przedszkolaków pdf, wiersz o tańcu, letnia noc, kryminal audiobook, demony czasu pokoju, saga rodu forsyte’ów, antoni kępiński schizofrenia, kałamarz i pióro, narnia 4 cały film po polsku, bad boy go to hell…