Dziewczyny kodują. Kod przyjaźni. Tom 1

Dziewczyny kodują. Kod przyjaźni. Tom 1 Kategoria: Literatura młodzieżowa STACIA DEUTSCH jest autorką ponad pięćdziesięciu książek dla dzieci. w tym wielokrotnie nagradzanej serii książek Blast to the Past. Jej książki. m.in. Dziewczyny kodują. znalazły się na liście bestsellerów New York Timesa. Inspiracją i wsparciem dla autorki podczas pisania Dziewczyny kodują była amerykańska organizacja zrzeszająca nastolatki.…

Published by admin in9 sierpnia 2016
Tagi: , , , , , ,

Dziewczyny kodują. Kod przyjaźni. Tom 1

Kategoria: Literatura młodzieżowa

STACIA DEUTSCH jest autorką ponad pięćdziesięciu książek dla dzieci. w tym wielokrotnie nagradzanej serii książek Blast to the Past. Jej książki. m.in. Dziewczyny kodują. znalazły się na liście bestsellerów New York Timesa.

Inspiracją i wsparciem dla autorki podczas pisania Dziewczyny kodują była amerykańska organizacja zrzeszająca nastolatki. które uczą się programowania. Girls Who Code.

 

Autor: Stacia Deutsch

Cena: 10.90

Stacia Deutsch: MP3


Wisznia ze słowiańskiej głuszy

Kategoria: Fantastyka i fantasy

 

W słowiańskim grodzie Szeligów nad Dnieprem żyła piękna Wisznia. W dziewczynie. o której krążyły pogłoski. że jest córką bogini Mokoszy. zakochał się Rua. wódz Hunów. Wkrótce Hunowie i Szeligowie dostali się do awarskiej niewoli. Rozpoczęła się długa. niebezpieczna tułaczka. Czy zwycięży zło. zasiane przez bezwzględny lud Awarów?

Pasjonująca. pełna przygód historia Wiszni jest wędrówką po terenach Rusi. Bizancjum i ziemiach. na których kiedyś powstanie państwo Polan. To burzliwy okres starć różnych światów i kultur. Rzeczywistość miesza się z legendą. w ludzkich duszach nienawiść walczy z miłością silniejszą od śmierci. Czas upływa. a świat zmienia się jak w dniu. gdy piorun poraził jedno ze świętych drzew Szeligów. Czy to znak. że nadchodzą nowe czasy?

Autor: Aleksandra Katarzyna Maludy

Cena: 20.90

Aleksandra Katarzyna Maludy: MP3chimeryczny lokator, mein kampf ebook, żydowska, tyniec księgarnia, krzysztof renik, poszukaj informacji o świętym franciszku z asyżu i napisz dlaczego został patronem przyrody, ekstradycja mroz, wiedźmin recenzja książki, bezlitosna siła, ginerwa, przygody kanoniera dolasa, andrzej gałka, christopher macht, pediatria lissauer pdf, bossman vi keeland pdf…