Pokonaj stres z Kaizen

Pokonaj stres z Kaizen Kategoria: Poradniki Ze stresem można sobie poradzić – wywiad z Jarosławem Gibasem na Interia.pl >>   Otrząśnij się z bezsensownych stresów!   Stres i jego przyczyny. czyli czego naprawdę się boisz Akceptacja i dystans. czyli jak oswoić własne odwieczne lęki Próba sił. czyli co może Ci dać codzienne mocowanie się ze…

Published by admin in3 sierpnia 2016
Tagi: , ,

Pokonaj stres z Kaizen

Kategoria: Poradniki

Ze stresem można sobie poradzić – wywiad z Jarosławem Gibasem na Interia.pl >>

 

Otrząśnij się z bezsensownych stresów!

 

  • Stres i jego przyczyny. czyli czego naprawdę się boisz
  • Akceptacja i dystans. czyli jak oswoić własne odwieczne lęki
  • Próba sił. czyli co może Ci dać codzienne mocowanie się ze stresem

Stres działa na człowieka od zawsze — i to wielokierunkowo. Pozwala nam przetrwać. a jednocześnie bywa potężną barierą. uniemożliwiającą normalne funkcjonowanie. Silny. przewlekły. często związany z niezdrowym trybem życia. staje się przyczyną wielu chorób. utrudnia kontakty z ludźmi. zmienia życie w koszmar. Znasz to? Nie śpisz po nocach. zjadają Cię nerwy na egzaminie. jesteś zmęczony nieustannymi zmaganiami z nawracającym lękiem? Okazuje się. że wcale nie musisz tak żyć. Pokonaj stres z Kaizen — tak jak oswaja się dziką bestię.

W tej książce znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania. jakie nasuwają Ci się w związku ze stresem. Dowiesz się. jak wpływa on na Twoje zdrowie i co może go powodować. Odkryjesz głębokie. prawdziwe przyczyny Twoich lęków i zrozumiesz. że tylko zmiana perspektywy. szersze spojrzenie na konkretny problem jest w stanie skutecznie osłonić Cię przed nimi. Nauczysz się także radzić sobie z nim za pomocą filozofii małych kroków. zmiany nastawienia i wyobraźni. Uświadomisz sobie. że każda trudna sytuacja — także ta. która dopada Cię właśnie w tej chwili jak tygrys wyskakujący zza drzewa — jest szansą na nowe otwarcie. a nie paraliżującym. ostatecznym doświadczeniem. Poddaj się temu. co niesie Ci życie. i szukaj w tym inspiracji. zamiast bez końca się lękać. To naprawdę możliwe!

Tygrysa da się pokonać. ale można go również oswoić!

 


 

Autor: Jarosław Gibas

Cena: 27.00

Jarosław Gibas: MP3


imię ludzkości.

W przestrzeni Sprzymierzonych czyha nowy. przebiegły wróg. Ryzyko rośnie z każdą chwilą. Z nadzieją na odkrycie najmroczniejszych sekretów Imperium. komandor Michaels decyduje się przyjąć misję. która zaprowadzi go w samą paszczę lwa. Wie. że jedno potknięcie będzie kosztować nie tylko życie – może oznaczać też kres całej ziemskiej cywilizacji.

Kategoria: Autor

Evan Currie

ISBN: 978-83-8194-827-2

Cena: 9999

978-83-8194-827-2:


over takes her to Paris that Coco discovers her destiny.Rejecting the frilly. corseted silhouette of the past. her sleek. minimalist styles reflect the youthful ease and confidence of the 1920s modern woman. As Cocos reputation spreads. her couturier business explodes. taking her into rarefied society circles and bohemian salons. But her fame and fortune cannot save her from heartbreak as the years pass. And when Paris falls to the Nazis. Coco is forced to make choices that will haunt her.An enthralling novel of an extraordinary woman who created the life she desired. Mademoiselle Chanel explores the inner world of a woman of staggering ambition whose strength. passion and artistic vision would become her trademark.

Kategoria: Autor

C. W. Gortner

ISBN:

Cena: 9999

:


olność. Zobaczysz. że nie da się zbudować niczego trwałego. brodząc w sieci kłamstw…

Stań oko w oko z tyranem. Jest okrutny. brutalny i zabójczo przystojny.

Kategoria: Autor

Meghan March

ISBN: 978-83-283-7059-3

Cena: 9999

978-83-283-7059-3: Ze względu na strukturę książki nie zamieszczono spisu treści.


e to nieprawda – ono już tu jest…

Kategoria: Autor

Anna Kańtoch

ISBN: 978-83-950238-3-5

Cena: 9999

978-83-950238-3-5:


e to nieprawda – ono już tu jest…

Kategoria: Autor

Anna Kańtoch

ISBN: 978-83-950238-3-5

Cena: 9999

978-83-950238-3-5:


a

Kategoria: 2021

Oprawa

: Format

Cena:

Format:cena milczenia, monika bednarek, maria simma pdf, krentz, agatha christie filmy online za darmo, kristin hannah prawdziwe kolory, uczeń i śmierć, formatowanie tabletu, ustawa o własności lokali pdf, elżbieta grzywacz, jego orgazm później pdf, prawo cywilne część ogólna radwański pdf, warframe neurody, tuwim ranyjulek…