zbudować dobre relacje z najmującymi. dbać o ochronę swoich praw i uniknąć po drodze wielu błędów. na których uczyli się autorzy.
A to wszystko w niezwykle przejrzystej i przystępnej formie poradnika dla tych. którzy chcieliby zabezpieczyć swoją finansową przyszłość.

zbudować dobre relacje z najmującymi. dbać o ochronę swoich praw i uniknąć po drodze wielu błędów. na których uczyli się autorzy. A to wszystko w niezwykle przejrzystej i przystępnej formie poradnika dla tych. którzy chcieliby zabezpieczyć swoją finansową przyszłość. Kategoria: Autor Agata Danowska. Bartosz Danowski ISBN: 978-83-283-3932-3 Cena: 9999 978-83-283-3932-3: Wstęp (5)Rozdział 1. Jak kupić…

Published by admin in2 sierpnia 2016
Tagi: , , , , , ,

zbudować dobre relacje z najmującymi. dbać o ochronę swoich praw i uniknąć po drodze wielu błędów. na których uczyli się autorzy.
A to wszystko w niezwykle przejrzystej i przystępnej formie poradnika dla tych. którzy chcieliby zabezpieczyć swoją finansową przyszłość.

Kategoria: Autor

Agata Danowska. Bartosz Danowski

ISBN: 978-83-283-3932-3

Cena: 9999

978-83-283-3932-3: Wstęp (5)Rozdział 1. Jak kupić mieszkanie z przeznaczeniem na wynajem (9)Rozdział 2. Jak wyremontować i urządzić mieszkanie przeznaczone do wynajmu (83)Rozdział 3. Jak wynająć mieszkanie (151)Rozdział 4. Jak rozliczać najem (231)Rozdział 5. Dodatkowe informacje (245)Podsumowanie (255)


Przejmij kontrolę nad swoim życiem. Przewodnik po NLP

Kategoria: Ekonomia i biznes

Genialne i praktyczne warsztaty w formie książki.

Paul McKenna

Zaprogramuj wielką zmianę w swoim życiu

Czujesz. że nadszedł czas na zmiany? Chcesz je przeprowadzić szybko i skutecznie? Jeśli lubisz działać dynamicznie i efektywnie. wybierz programowanie neurolingwistyczne!

Na temat NLP napisano już setki książek. ta jednak bije wszystkie na głowę. Zamiast teorii znajdziesz tu czystą praktykę. narzędzia i scenariusze do zastosowania od zaraz. Podczas czytania będziesz mieć wrażenie aktywnego uczestnictwa w seminariach prowadzonych przez samego mistrza Richarda Bandlera. To niezwykłe i niesamowicie stymulujące przeżycie. które pozwoli Ci na efektywną pracę nad sobą i osiągnięcie upragnionej zmiany w bardzo krótkim czasie. Tradycyjna psychologia koncentruje się bardzo często na przyczynach problemów. z którymi się zmagamy. NLP natomiast idzie o krok dalej i pokazuje. w jaki sposób możesz się zmienić tu i teraz. by zacząć żyć tak. jak zawsze chciałeś.


 

Dr Richard Bandler jest jednym z pionierów NLP. Jest także matematykiem. filozofem. nauczycielem. artystą i kompozytorem. Napisał wiele książek na temat przemiany osobistej. stworzył też mnóstwo materiałów audio i wideo dotyczących tego zagadnienia. Jego działalność na zawsze odmieniła oblicze terapii i edukacji.

Alessio Roberti pełni funkcję dyrektora międzynarodowego ds. coachingu biznesowego Society of NLP. największej organizacji NLP na świecie. Jest licencjonowanym Masterem NLP. Dotychczas miał okazję pracować jako trener z ponad 60 tysiącami osób.

Owen Fitzpatrick jest międzynarodowym prelegentem i psychologiem. Regularnie wygłasza wykłady i prowadzi szkolenia biznesowe poświęcone charyzmie i motywacji. Pracuje również jako psychoterapeuta i hipnoterapeuta. jest współzałożycielem Irish Institute of NLP.

 

Autor: Richard Bandler. Owen Fitzpatrick. Alessio Roberti

Cena: 24.90

Richard Bandler. Owen Fitzpatrick. Alessio Roberti: MP3


Iluzja

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Komisarz Marcin Zakrzewski jest zmęczony. Zajmuje się drobnymi przestępstwami. wyprowadza psa. słucha muzyki. spotyka się z sąsiadką. myśli o odejściu z policji. Jednak podświadomie wciąż czeka na kolejne śledztwo takiego kalibru jak sprawa seryjnego mordercy ze Szczepanowa.

Kiedy w jednej z wrocławskich kamienic zostają odnalezione zmumifikowane zwłoki kobiety. Zakrzewski jeszcze nie przeczuwa. że będzie to początek śledztwa jego życia. Tymczasem jedno za drugim pojawiają się brutalne zabójstwa. mnożą się fałszywe tropy. trudno powiązać ze sobą ofiary i brak jest wyraźnego motywu zbrodni.

Ktoś musi zapanować nad chaosem w śledztwie. Ale może chaos jest częścią planu. iluzją pozwalającą sprawcy zniknąć bez śladu? Kiedy Zakrzewski sam zostaje podejrzanym. zaczyna się zastanawiać. czy i on nie należy do tego planu. Jest zabawką wariata czy rekwizytem w rękach genia

ISBN: 978-83-8194-229-4

Cena: 9999

978-83-8194-229-4:


PS Kocham Cię na zawsze

Kategoria: Powieści i opowiadania

„PS Kocham Cię” to niekwestionowany numer 1 wśród książek (i filmów) poświęconych miłości powstałych w XXI wieku. Wreszcie powstała jej kontynuacja! Cecelia Ahern ponownie tworzy piękną i poruszającą historię o miłości „na zawsze” i o życiu. które nie jest bajką.

Akcja „PS Kocham Cię na zawsze” rozpoczyna się siedem lat po śmierci Gerry’ego. Jego żona Holly Kennedy poukładała swoje życie na nowo. Ma stabilną pracę i zamierza zamieszkać ze swoim nowym partnerem. Gabrielem. Ciara. siostra Holly. namawia ją do udziału w podcaście. w którym miałaby opowiedzieć o swoich doświadczeniach po śmierci Gerry’ego i o listach. które jej zostawił. Ta jednak obawia się powrotu do traumatycznych wydarzeń. które zostawiła już za sobą…

Fenomen „PS Kocham Cię” sprawił. że do dziś książki Ahern sprzedały się łącznie w ponad 25 milionach egzemplarzy. Wśród nich znalazła się m.in. bestsellerowa i głośna powieść „Love. Rosie”. Książka „PS Kocham Cię” doczekała się ekranizacji z Hilary Swank i Gerardem Butlerem w rolach głównych.

Autor: Cecelia Ahern

Cena: 39.90

Cecelia Ahern: MP3


atowej. uczestniczył w wojnie domowej w Hiszpanii. podczas II wojny światowej był korespondentem wojennym. Miłośnik polowań i corridy. W swojej twórczości przeszedł od rozczarowania czasami po I wojnie światowej. kiedy napisał manifest powojennego tzw. straconego pokolenia pisarzy amerykańskich. po gloryfikację siły moralnej człowieka.

Kategoria: Autor

Ernest Hemingway

ISBN: 978-83-287-0154-0

Cena: 9999

978-83-287-0154-0:anna zejdler instagram, świadectwo kości, szóstka wron pdf, streszczenie odyseusza, mężczyzna z tuszem na dłoni, rafał cieślak, i nie było już nikogo pdf, patron eliana lascaris pdf, jaggi vasudev, minier paskudna historia, jesper juul książki, anno 1404 budynki, crash bandicoot 4…