Jack Reacher. Nocna runda

Jack Reacher. Nocna runda Kategoria: Pozostałe   To już reguła: Reacher wysiada z autobusu – Lee Child ląduje na liście bestsellerów. Wysiadł na postoju. żeby rozprostować kości. i na wystawie lombardu zobaczył znajomo wyglądający sygnet. Takie nosili kadeci West Point. kiedy tam studiował. Ten. sądząc po wielkości. należał do kadetki. Jak to się stało. że…

Published by admin in21 lipca 2016
Tagi: , , , , ,

Jack Reacher. Nocna runda

Kategoria: Pozostałe

 

To już reguła: Reacher wysiada z autobusu – Lee Child ląduje na liście bestsellerów.

Wysiadł na postoju. żeby rozprostować kości. i na wystawie lombardu zobaczył znajomo wyglądający sygnet. Takie nosili kadeci West Point. kiedy tam studiował. Ten. sądząc po wielkości. należał do kadetki. Jak to się stało. że trafił do lombardu w jakiejś dziurze? Chęć odkrycia tej historii to wystarczający powód. by nie wsiadać z powrotem do autobusu. A jest jeszcze inny: informacje o sygnecie Reacher musi wyciągać tak. że pytane osoby pożałują. że kiedykolwiek go spotkały. Co tym bardziej podsyca jego determinację.

Pozna historię właścicielki sygnetu. nawet jeśli będzie musiał stanąć sam przeciwko bandzie harleyowców. spacyfikować miejscowego mafiosa. sprzymierzyć się z dziwnym człowieczkiem w garniturze i przemierzać dzikie pustkowia Wyoming.

 

Autor: Lee Child

Cena: 34.90

Lee Child: MP3


name

Kategoria: cat

desc

attrs/a/0/_name: attrs/a/0/__cdata

Cena: _price

attrs/a/0/__cdata: attrs/a/6/__cdata


ić się od nierealnych oczekiwań i stereotypów na temat tego. co mężczyzna w łóżku powinien zaprezentować.
Seksuolodzy alarmują: w dzisiejszym świecie seks stał się luksusem.
Panowie! Spieszmy się temu zaradzić.
Panie! Spieszcie się posiąść sztukę obsługi penisa… i całej reszty mężczyzny.

„«Sztuka obsługi penisa» to książka pełna cennych i praktycznych informacji na temat seksualności mężczyzny (a nie tylko jego penisa!). Napisana przystępnie i interesująco. w oparciu o prace zarówno zagranicznych. jak i polskich autorów. może ułatwić nie tylko życie intymne. ale także zrozumienie specyfiki męskiej seksualności. Autorzy skutecznie rozprawiają się z różnymi mitami i stereotypami. ograniczającymi radosne przeżywanie chwil bliskości między partnerami. Rozmowa. poprowadzona lekko i okraszona dowcipem. przypadnie do gustu współczesnym użytkownikom internetu” – Zbigniew Lew-Starowicz

Kategoria: Poradniki

Niektórzy mężczyźni przyprowadzają penis do seksuologa tak. jak przyprowadza się psa do weterynarza. „Proszę. oto on. Niech pan go uzdrowi. a ja poczekam sobie na korytarzu”.

Penis nie jest obcym ciałem. dzikim zwierzęciem. czempionem. który musi wygrywać seksualne olimpiady. ani nieposłusznym sługą. którego trzeba przywoływać do porządku niebieskimi pigułkami. Jest częścią męskiego ciała. o którą trzeba umieć zadbać tak samo jak o serce. wątrobę i mózg. a wtedy będziemy mogli długo go używać – nie tylko dla własnej przyjemności.

„Sztuka obsługi penisa” nie jest jednak tylko opowieścią o męskich przyrodzeniach. jest również bezpruderyjnym i trafiającym w sedno problemów współczesnego mężczyzny przewodnikiem po „samczej” seksualności. Nie tylko pozwala rozwiązywać problemy z gatunku „dlaczego nie mogę. nawet jeśli bardzo chcę”. ale też uwoln

Autor: Martyna Raduchowska

Cena: 17.90

Martyna Raduchowska: MP3


. który pozwoli Ci uniknąć wielu błędów w pierwszym etapie negocjacji handlowych. W tej fazie celem kupujących jest osłabienie sprzedającego. ustawienie rozmowy na jak najlepszych warunkach dla siebie. Ten film podpowiada. jak nie wpaść w żadną z zastawionych przez kupującego pułapek.

Ukazane są typowe zachowania klientów. jak również sposoby skutecznego radzenia sobie z nimi. Cennym uzupełnieniem materiału jest zaprezentowanie sposobów rozpoznawania podświadomych motywów klienta i jak tę wiedzę wykorzystać w praktyce.

Kategoria: Autor

Wojciech Haman. Jerzy Gut

ISBN: 978-83-283-6824-8

Cena: 9999

978-83-283-6824-8: Wstęp (9)CZĘŚĆ I PODSTAWOWE REGUŁY GRY HANDLOWEJ (13)1. Jak zrozumieliśmy. że handlowanie to gra? (15) Dlaczego klienci grają? (21)2. Filozofia handlowania: najważniejsze jest zadowolenie klienta (25) Pozytywna transakcja handlowa (28) Rozmawiaj o potrzebach i obawach klienta. Zrozum jego interesy (34)3. Najważniejsze „narzędzia” poznawania i rozumienia interesów klienta (41) Trudne pytania. Nie daj się zbyć byle czym (44) Parafraza. Jak słuchać i nie wchodzić z klientem w polemikę? (47) Parafra…


ania

Kategoria: 2015

Oprawa

: Format

Cena:

Format:


Motywacja pod lupą. Praktyczny poradnik dla szefów. Wydanie II rozszerzone

Kategoria: Ekonomia i biznes

Wszystko. co powinniście wiedzieć o motywowaniu i… jeszcze więcej

Jeśli jesteś menedżerem. pewnie choć raz spotkałeś się z taką opinią na temat Twojego zajęcia: „No to co w życiu robisz? Zarządzasz ludźmi? Aha. czyli tak naprawdę nic nie robisz. za to nieźle zarabiasz”.

„Podły krwiopijco” – jest tam w domyśle. Tymczasem Ty. ja. autorzy tej książki. wszyscy menedżerowie i szefowie na świecie wiedzą. jak trudna jest to praca. Jak bardzo jest odpowiedzialna i… samotna.

W końcu im wyżej. tym mniejszy tłok. Rozglądasz się dookoła. gdy potrzebujesz konsultacji. porady. podpowiedzi. a wszędzie… pusto. Znikąd pomocy. tymczasem Tobie brakuje już pomysłów na to. jak motywować pracowników. Chętnie skorzystałbyś z jakiejś mądrej książki. ale większość to kalki żywcem przeniesione zza oceanu. W polskich realiach wskazówki w nich zawarte po prostu nie mają zastosowania.

STOP! Na szczęście także u nas nie brak świetnych menedżerów. Jeśli ma się odrobinę szczęścia. można spośród nich wyłuskać także doświadczonych szefów-mentorów. którzy chętnie podzielą się wiedzą. Ta książka to wielokrotnie sprawdzony w boju podręcznik motywowania pracowników. Jego lektura uzbroi Cię m.in. w trzynaście praktycznych zasad motywowania pozafinansowego. wiedzę na temat teorii motywowania oraz rzetelną charakterystykę polskiego pracownika. Dowiesz się też. jak do procesu motywowania wpleść grywalizację oraz w jaki sposób skutecznie zmotywować samego siebie. W sumie od tego właśnie powinieneś zacząć!

Autor: Anna Niemczyk. Andrzej Niemczyk. Jan Mądry

Cena: 35.90

Anna Niemczyk. Andrzej Niemczyk. Jan Mądry: MP3


Bóg zawsze znajdzie ci pracę

Kategoria: Poradniki

Trzecia książka Reginy Brett. autorki bestsellerów Bóg nigdy nie mruga. Jesteś cudem i Kochaj.

 

To książka dla tych. którzy przestali kochać to. co robią.

I dla tych. którzy kochają swoją pracę. ale pragną odnaleźć głębszy sens także w innych sferach życia.

Dla tych. którzy są bezrobotni. wykonują pracę poniżej swoich kwalifikacji albo czują się nieszczęśliwi w życiu zawodowym.

Dla tych. którzy zeszli z obranej niegdyś drogi. chwilowo albo bezpowrotnie.

Dla tych. którzy dopiero rozpoczynają karierę zawodową i chcą się dowiedzieć. jak zapisać tę czystą kartę.

Dla tych. którzy przeszli na emeryturę albo nie mogą już dłużej pracować. a pragną wieść pełniejsze życie.

Dla tych. którzy kochają swoją pracę tak bardzo. że chcą zainspirować innych i pomóc im odnaleźć życiową pasję.

Dl

Autor: Remigiusz Mróz

Cena: 39.90

Remigiusz Mróz: MP3ciepły wiatr przekleństwo górali, empik darmowe ebooki, boccaccio dekameron, prawo administracyjne zimmermann pdf, przybram, lis przechera, karolcia tekst do wydruku, dream again pdf, gra o tron wszystkie sezony, domenic jordan, greedfall solucja, michal nogas, wezwanie do miłości pdf, schulz sierpień, wydział behawioralny fbi…