Duch Maciek. Tom 1. Duch starej kamienicy

Duch Maciek. Tom 1. Duch starej kamienicy Kategoria: Pozostałe Na strychu pewnej kamienicy mieszka duch Maciek. Jest mały. niepozorny. nie umie straszyć. a więc staje się duchem opiekuńczym. Próbuje pomóc mieszkańcom w pozbyciu się mrówek faraona: dzikich lokatorów. których ilość zwiększa się w zastraszającym tempie każdego dnia i które mimo swojego mikroskopijnego rozmiaru mówią bardzo…

Published by admin in5 lipca 2016
Tagi: , , , ,

Duch Maciek. Tom 1. Duch starej kamienicy

Kategoria: Pozostałe

Na strychu pewnej kamienicy mieszka duch Maciek. Jest mały. niepozorny. nie umie straszyć. a więc staje się duchem opiekuńczym. Próbuje pomóc mieszkańcom w pozbyciu się mrówek faraona: dzikich lokatorów. których ilość zwiększa się w zastraszającym tempie każdego dnia i które mimo swojego mikroskopijnego rozmiaru mówią bardzo grubymi. silnymi głosami…

Autor: Anna Onichimowska

Cena: 12.90

Anna Onichimowska: MP3


Spacer nad rzeką

Kategoria: Powieści i opowiadania

Każdy człowiek rodzi się z pustką. którą może wypełnić tylko jedna. właściwa osoba.

Zosia Rybicka ma szczęście. spotyka Pawła. mężczyznę swojego życia. Zakochują się w sobie bez pamięci. Paweł. szanowany lekarz z warszawskiej kliniki. proponuje jej wyjazd do rodzinnego domu w Kazimierzu nad Wisłą. Tam. w małym miasteczku. Zosia poznaje ludzi i miejsca bliskie jej ukochanemu. Każdego dnia Kazimierz odkrywa przed Zosią swoje małe sekrety. Mieszkańcy Doktorówki. domu Pawła. dbają o nią troskliwie. Zosia rozkochuje się w powolnym rytmie życia miasteczka. w jego brukowanych uliczkach i spacerach wzdłuż rzeki. Wśród dobrych wspomnień odkrywa jednak także te bolesne. Kim była Julia? Jakie sekrety zabrała ze sobą. gdy odeszła? Dlaczego obecność Mikołaja. brata Pawła. wprowadza tak wiele niepokoju?

W atmosferze budzącej się wiosny. wiślanych skarp i cienistych wąwozó

ISBN: 978-83-7830-871-3

Cena: 9999

978-83-7830-871-3:


Ogród kości

Kategoria: Pozostałe

Makabryczny sekret. który przeleżał w ziemi prawie dwieście lat.

Niezidentyfikowane kości. głęboko pogrzebane sekrety i nierozwiązana sprawa sprzed lat kładą się cieniem na życiu mieszkanki Bostonu.

 

Julia Hamill dokonuje przerażającego odkrycia w ogrodzie swojego nowo kupionego domu. Skalista ziemia kryje czaszkę kobiety. która według doktor Maury Isles nosi ślady morderstwa. Ale jakiekolwiek informacje o tym. kim była kobieta i co ją spotkało. przepadły w mrokach niepamięci. Julia nie zamierza jednak rezygnować ze śledztwa.

 

Niemal dwieście lat wcześniej Norris Marshall. student medycyny bez grosza przy duszy. dołącza do grupy ludzi plądrujących groby – nocą wykrada z cmentarza świeżo pochowane ciała i sprzedaje je jako eksponaty szpitalowi uniwersyteckiemu. Szybko zostaje zdemaskowany i staje się głównym podejrzanym w sprawie o makabryczne zabójstwo pielęgniarki. Aby udowodni

: Fragment

Cena:

Fragment:


Magik

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

W opuszczonej kamienicy. zamieszkiwanej nielegalnie przez Romów. policja odnajduje zmasakrowane zwłoki pracownika Urzędu do spraw Materiałów Stasi. W tym samym czasie w Sofii w tajemniczych okolicznościach ginie niemiecki dziennikarz i fotoreporter – Gerhard Samuel. Dochodzenie przejmują Policja Federalna oraz służby specjalne. którym depcze po piętach odsunięty od śledztwa komisarz Kowalski i pasierbica nieżyjącego Samuela. znana dziennikarka niemieckiej telewizji Dagmara Bosch. Nieoficjalne śledztwo prowadzi na tropy. które mogą zburzyć spokój niemieckich elit politycznych.

Magdalena Parys snuje wielowątkową opowieść. w której nieznane szerzej fakty historyczne są pretekstem dla równie zaskakującej fikcji literackiej.

Autor: Magdalena Parys

Cena: 34.99

Magdalena Parys: MP3


7 lat później

Kategoria: Powieści i opowiadania

Nikki i Sebastian. Ogień i woda.

Sebastian Larabee i Nikki Nikovski – prowadzący spokojne i uporządkowane życie młody lutnik z bogatej nowojorskiej rodziny oraz obdarzona ogromnym temperamentem piękna modelka i malarka – zakochują się w sobie szaloną. gwałtowną miłością. Nie zważając na ostrzeżenia. wierząc w mit o przeciwieństwach. które się przyciągają. pobierają się pod wpływem chwili. Wkrótce na świat przychodzą dzieci – bliźniaki Camille i Jeremy. Różnice nie do pogodzenia. które na początku stanowiły coś w rodzaju zakazanego owocu. dodając ich związkowi pieprzyku. nieuchronnie prowadzą do konfliktu. Ciągłe kłótnie. brak zgody co do sposobu wychowania dzieci. a nawet oskarżenia o zdradę. skutkują wzajemną nienawiścią oraz zgodną decyzją o rozwodzie.

Sebastianowi zostaje powierzona opieka nad córką. a Nikki – nad synem. Oboje orga

Autor: Damian Trela

Cena: 29.88

Damian Trela: MP3nicholas sparks pdf, rzeźnik z niebuszewa książka, pliniusz starszy historia naturalna, już taki jestem zimny drań karaoke, damy polskiego imperium pdf, jej wina i grzech pdf doci, sprzeczne sygnały, rebecca kuang, zemsta po latach, aleksandra wawrzyniak, jak przestać się martwić i zacząć żyć pdf pobierz za darmo, 365 dni tom 2, oskarżenie remigiusz mróz pdf, więzień labiryntu pdf chomikuj, dziewczyna w błękitnej sukience…