Sekret szczęścia. 7 fundamentów życiowej radości

Sekret szczęścia. 7 fundamentów życiowej radości Kategoria: Poradniki Książka jest wznowionym wydaniem „Sekret szczęścia. 7 fundamentów życiowej radości” Uśmiechnij się do swojego szczęścia Odzyskaj radość ducha Naucz się cieszyć każdym dniem Pobudź swoje endorfiny do działania   Fantastyczna! Marci Shimoff napisała książkę. która jest praktyczna. inspirująca i przystępna. Wskazuje w niej czytelnikom techniki pomagające wprowadzić…

Published by admin in1 lipca 2016
Tagi: , , ,

Sekret szczęścia. 7 fundamentów życiowej radości

Kategoria: Poradniki

Książka jest wznowionym wydaniem „Sekret szczęścia. 7 fundamentów życiowej radości”

Uśmiechnij się do swojego szczęścia

  • Odzyskaj radość ducha
  • Naucz się cieszyć każdym dniem
  • Pobudź swoje endorfiny do działania

 

Fantastyczna! Marci Shimoff napisała książkę. która jest praktyczna. inspirująca i przystępna. Wskazuje w niej czytelnikom techniki pomagające wprowadzić szczęście do wszystkich sfer życia: cielesnej. umysłowej. uczuciowej. duchowej i zmysłowej. To siedem książek połączonych holistycznie w jedną.

Stephen Covey. autor bestsellera 7 nawyków skutecznego działania

 

Szczęście to jedyna rzecz. która się mnoży. gdy się ją dzieli

Albert Schweitzer

 

Co sprawia że czujesz się szczęśliwy? Pół tabliczki czekolady? Zakupy? Uścisk ukochanej osoby? Szybka jazda samochodem? Seks? A gdyby tak wszystkie te najlepsze momenty zebrać w jedno i cudownie rozmnożyć? Czemu nie. masz przecież konstytucyjne prawo do szczęścia. Powinieneś się go domagać – i to codziennie. Bez żadnych kompromisów!

 

Jeśli jesteś pozytywnie nastawiony do życia. dowiesz się. jak zintensyfikować to uczucie. Jeżeli natomiast czujesz się nieszczęśliwy. dzięki tej książce nauczysz się pozbywać złych emocji. a także znajdować w życiu prawdziwą radość i sens. Opierając się na najnowszych odkryciach specjalistów z dziedziny psychologii pozytywnej i neurofizjologii. autorka proponuje prosty i skuteczny program. Jego wdrożenie podniesie Twój poziom endorfin – tych wspaniałych hormonów szczęścia. Poszybuje on w górę jak rakieta.

 

Zbuduj swój własny Dom Szczęścia

 

  1. Fundamenty – weź odpowiedzialność za swoje szczęście.
  2. Filar umysłu – nie wierz we wszystko. co myślisz.
  3. Filar serca – pozwól. by prowadziła Cię miłość.
  4. Filar ciała – spraw. by Twoje komórki były szczęśliwe.
  5. Filar duszy – połącz się z Absolutem.
  6. Dach – żyj z poczuciem celu.
  7. Ogród – dbaj o dobre relacje z innymi.

 

W tej książce znajdziesz proste i praktyczne wskazówki. jak doświadczyć głębszego i bardziej trwałego poczucia szczęścia. niezależnie od zewnętrznych okoliczności.

Jack Canfield. ze „Wstępu”

 

 

 

 

 

Autor: Marci Shimoff. Carol Kline

Cena: 31.99

Marci Shimoff. Carol Kline: MP3


Pięć dysfunkcji pracy zespołowej. Opowieść o przywództwie

Kategoria: Ekonomia i biznes

Pięć dysfunkcji pracy zespołowej to wciągająca i pouczająca opowieść o przywództwie.

Autor koncentruje swój żywy intelekt i umiejętność opowiadania na fascynującym i złożonym świecie zespołów ludzkich. Stworzył porywającą fabułę z pozornie prostym przesłaniem adresowanym do wszystkich. którzy dążą do tego. by stać się wyjątkowymi liderami zespołów.

Po pierwszych dwóch tygodniach obserwowania problemów występujących w firmie DecisionTech Kathryn Petersen. jej nowy dyrektor generalny. przeżyła wiele chwil zwątpienia. czy w ogóle powinna była przyjmować tę pracę. Wiedziała jednak. że niewiele przemawiało za odrzuceniem tej propozycji. Przede wszystkim przejście na emeryturę sprawiło. że stała się niecierpliwa i nic nie ekscytowało jej tak. jak trudne wyzwania. W chw

15.90: 1

Cena:

1:


Odczarować medytację

Kategoria: Poradniki

Piętnaście minut dziennie. Codziennie. Dla siebie. Dla innych. Dla świata.

Medytacja towarzyszy ludzkości od samego jej początku i jest obecna we wszystkich wyznawanych przez ludzi religiach. Niestety. większość książek dostępnych na polskim rynku czytelniczym opisuje ją wyłącznie z jednej. określonej perspektywy. w nawiązaniu do konkretnej. z reguły wschodniej tradycji – np. buddyjskiej lub jogicznej. zawsze traktując medytację jako integralną część danego systemu wierzeń. To zdecydowanie zawęża temat i powoduje. że wiele osób rezygnuje z praktykowania medytacji właśnie dlatego. że nie chcą wiązać się z obcym sobie wyznaniem. Bardzo szkoda. ponieważ wskutek takiego podejścia tracone są ogromne profity. jakie praktykowanie medytacji przynieść może naszemu zdrowiu fizycznemu i psychicznemu. Tracone są siły. dzięki którym moglibyśmy o wiele łatwiej radzić sobie z codziennym stresem i negatywnymi

O książce 5 O autorce 7Rozdział 1. Jak macierzyństwo może Cię zmienić 11 Jak wygląda prawdziwe życie mamy 11 Koniec rozmów o kupkach i zupkach 16 Gdy zapominasz o sobie 17 Zacznij od siebie. zamiast zmieniać swoje dziecko 20 Miałam dość 23Rozdział 2. Zacznij od siebie 29 Postaw siebie na pierwszym miejscu 29 Podaruj sobie BMW 33 MIŁOŚĆ – kochaj bliźniego swego jak siebie samą 34 BEZPIECZEŃSTWO – stawiaj granice 39 WOLNOŚĆ – słuchaj siebie 45Rozdział 3. Jak być mamą w sam raz 55 Uważność 55 Zatr…: Fragment

Cena:

Fragment:


Polluks. Bezlitosna siła. Tom 2

Kategoria: Pozostałe

Na emocjach zna się jak mało kto. Agnieszka Lingas-Łoniewska kolejny raz funduje czytelniczkom taką ich dawkę. że strony tej powieści niemal stają w płomieniach!

Na ringu zmienia się w bestię w ludzkiej skórze.

Po tym. co przeszedł w życiu. trudno mu uwierzyć. że ktokolwiek byłby w stanie go pokochać. Że mógłby chcieć go takiego. jakim jest – także z jego mroczną stroną.To dlatego Patryk „Polluks” Rotter od czułości woli szybki. brutalny seks. Bez bliskości. bez happy endów. Żyje tak samo. jak boksuje: bez litości. raz po raz dając się ponieść swoim demonom.

Od lat napędza go to samo pragnienie – żądza zemsty. Ale chociaż jest o krok od celu. nie może przestać myśleć o pewnej ciemnowłosej dziewczynie.Wszystko okazałoby się prostsze. gdyby to była po prostu kolejna laska na jedną noc. Ale to Martyna. współpracownica Kastora. jego najlepszego przyjaciela. bliższego niż brat. Która w dodatku sama przeszła przez piekło.

Wie. że powinien trzymać się od niej z daleka. Że jest dla niej zbyt niebezpieczny. Ale tak bardzo jej pragnie.

A co. jeśli… i ona pragnie jego? Czy oboje pozwolą sobie na tę miłość? I czy Martynie wystarczy sił. by pokonać jego demony?

Polluks to drugi tom serii Bezlitosna siła. opowiadającej o mężczyznach uprawiających walki MMA – każdy z nich ma za sobą mroczną przeszłość. która go prześladuje. To także historie kobiet. które doświadczyły przemocy. a pomoc znajdują w fundacji FemiHelp. wspierającej ofiary agresji ze strony mężczyzn.

Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska

Cena: 39.90

Agnieszka Lingas-Łoniewska: MP3


Bez skrupułów

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

John Clark i jego prywatne porachunki oraz kulisy tajnej operacji CIA!

Czasy wojny wietnamskiej. Po tragicznej śmierci żony. John Kelly izoluje się od świata. spędzając większość czasu na swoim jachcie „Springer”. Pewnego dnia. podczas podróży na ląd. poznaje Pam. piękną nieznajomą. którą zabiera na swoją wyspę. Tam dowiaduje się o koszmarnej przeszłości dziewczyny. którą więził gang sutenerów i handlarzy narkotyków pod wodzą niejakiego Henry’ego Tuckera. Próbując pomóc nadal więzionym przyjaciołom Pam. wpada w pułapkę. w wyniku której dziewczyna ginie. a on trafia do szpitala. Po odzyskaniu zdrowia rozpoczyna prywatną krucjatę przeciwko jej mordercom.

Autor: Tom Clancy

Cena: 9999

Tom Clancy:audioteka darmowy audiobook, miś paddington książka, epub na komputerze, barbara radziwiłłówna feliński, mindhunter. tajemnice elitarnej jednostki fbi, city of glass, a ja zem jej powiedziała, karafka la fontaine a, pierwsza krew, oskar i pani roza audiobook, konwertet mp3, czarne stopy książka, dziwne losy jane eyre, leena lehtolainen, pozytywna dyscyplina jane nelsen pdf, mocniejsza niż śmierć, uczniowie pana, księga hioba opracowanie, olga tokarczuk ebook…