Za szafą

Za szafą Kategoria: Pozostałe   Jarek lubi swój kąt za szafą w pokoju. który dzieli ze starszą siostrą. Można się tu skryć. usłyszeć to i owo. nie będąc wcale zauważonym. a potem opisać. Na przykład tę historię z wężem sąsiadów. co im zwiał z terrarium i teraz szuka go w popłochu cały blok. Albo tę.…

Published by admin in29 czerwca 2016
Tagi: , , , ,

Za szafą

Kategoria: Pozostałe

 

Jarek lubi swój kąt za szafą w pokoju. który dzieli ze starszą siostrą. Można się tu skryć. usłyszeć to i owo. nie będąc wcale zauważonym. a potem opisać. Na przykład tę historię z wężem sąsiadów. co im zwiał z terrarium i teraz szuka go w popłochu cały blok. Albo tę. jak Jarek zorganizował pomoc dla dzieciaków z domu dziecka.

Chłopak to wszystko opisuje. a wy już możecie zacząć się śmiać – tak zabawnie mu to idzie.

Autor: Anna Onichimowska

Cena: 9.90

Anna Onichimowska: MP3


Quo Vadis

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jedno z najważniejszych dzieł w historii literatury polskiej – powieść historyczna noblisty – Henryka Sienkiewicza.

Każda kropla krwi zadrgała w młodym patrycjuszu na jej widok. Zapomniał o tłumach. o starcu. o własnym zdumieniu wobec tych niepojętych rzeczy. jakie słyszał. i widział przed sobą tylko ją jedną. Oto wreszcie po wszystkich wysiłkach. po długich dniach niepokoju. szarpania się. zmartwień odnalazł ją! Po raz pierwszy w życiu doświadczył. że radość może rzucić się na piersi jak dziki zwierz i przygnieść je aż do utraty tchu.

Winicjusz na widok Ligii

Dzieło wydane po raz pierwszy w z 1896. które zachwyca czytelników po dziś dzień. Powieść powiada historię niezwykłej miłości młodego patrycjusza i pięknej chrześcijanki z barwnym obrazem Rzymu za czasów Nerona.

LEKTURA DLA KLAS VII-VIII S

ISBN:

Cena: 9999

:


5

Kategoria: Oprawa

Format: MP3

Cena:

MP3:


a podstawie materiałów wykorzystywanych podczas kursów prowadzonych przez Dale’a Carnegiego i jego następców. publikacja została wzbogaca o przykłady i informacje przystające do realiów dzisiejszego świata.

Przeczytaj. co zrobić i jakie cechy w sobie wykształcić. aby stać się charyzmatyczną osobą wywierającą niemal magiczny wpływ na innych. Dowiedz się. co zrobić. byś jako osoba pogodna. szanowana i atrakcyjna zawsze napotykał szeroko otwarte drzwi i wszędzie był mile widziany. Już wkrótce Twoja obecność będzie kojąco wpływać na otoczenie. Będziesz przekonywał innych do swoich racji. nie używając przy tym zbyt wielu słów. Kariera. reputacja czy Twój osobisty sukces zależą w głównej mierze od tego. jakie wrażenie zrobisz na innych ludziach. Dlatego to tak istotne. by rozwinąć charyzmatyczną i silną osobowość!

Zdobądź zaufanie. zyskaj szacunek. stań się naturalnym przywódcą!

 • Jak zawierać nowe znaj

  Kategoria: Poradniki

  Dowiedz się. jak w pełni rozwinąć swoją charyzmę i budować inspirujące relacje z innymi ludźmi!

  • Wyniki przemyśleń Dale’a Carnegiego i jego następców
  • Głęboka i dająca szczęście nauka kształtowania swojej osobowości
  • Refleksje i trafne spostrzeżenia autorstwa Dale’a Carnegiego
  • Inspiracja do codziennego praktykowania serdeczności i otwartości

  Dale Carnegie pozostawił po sobie kilka ważnych książek i programów. dzięki którym miliony ludzi zmieniło swoje życie na lepsze. Zyskali pewność siebie. zaczęli kształtować w sobie przyjazny charakter i nauczyli się wywierać pożądany wpływ na innych. Od jakości relacji między ludźmi zależy niemal wszystko. co wpływa na życie zarówno szeregowych pracowników. jak i właścicieli firm czy nawet liderów politycznych. Tę książkę opracowano n

  Autor: Joanna Jax

  Cena: 14.90

  Joanna Jax: MP3


  może odmienić jego życie. Przyjemności!

  Tony Alessandra. autor książki People Smart in business i założyciel oraz CVO firmy Assessments 24×7

  Jeden z najwybitniejszych autorów zajmujących się kwestią samodoskonalenia teraz postanowił skupić swoją energię i potencjał intelektualny na bodaj najważniejszym temacie. z którym człowiek musi się zmierzyć. aby zyskać kontrolę nad własnym życiem – czyli na zarządzaniu czasem. (…) Na każdej stronie znaleźć można całe mnóstwo przełomowych pomysłów. Uwierz mi. że odtąd już do końca życia będziesz trzymać tę książkę pod ręką.

  Vic Conant. prezes Nightingale-Conant

  Niesamowicie błyskotliwy pomysł: podzielić czas na dziesięć priorytetów. a następnie podpowiedzieć. jak można zwiększać efektywność. koncen

  Kategoria: Ekonomia i biznes

  Przełomowa książka autora bestsellera Zjedz tę żabę! przedstawia wyjątkowy pomysł na to. CZYM i KIEDY należy się zajmować. a także metodę zarządzania najróżniejszymi szczegółami naszego życia.

  Jakość naszego życia w dużej mierze zależy od tego. jak sobie radzimy z zarządzaniem czasem. Zarządzanie czasem to w istocie zarządzanie człowiekiem. zarządzanie życiem. To zarządzanie sobą. Jeśli nie mamy pełnej kontroli nad własnym czasem. to ciężko będzie nam kontrolować inne dziedziny naszego życia osobistego i zawodowego. Czasami nie bardzo wiemy. co robić. a pewnych rzeczy nie udaje nam się załatwić. Dlaczego? Ponieważ moment zdaje się nie być właściwy.

  W książce Zapanuj nad czasem i zostań panem swojego życia między

  ISBN: 978-83-268-3360-1

  Cena: 9999

  978-83-268-3360-1:


  polityka PSL-u lub wójta i księdza z popularnego serialu. A co z kobietami?

  Kategoria: Autor

  Agnieszka Pajączkowska. Aleksandra Zbroja

  ISBN: 978-83-7976-144-9

  Cena: 9999

  978-83-7976-144-9:


  ych porad i podsumowania najnowszych badań naukowych. nie pozwala nam zapomnieć kluczowej prawdy: najważniejsze. z czym może wystartować w życiu dziecko to szczęśliwe dzieciństwo!

  Kategoria: Autor

  Mikołaj Marcela. Anita Janeczek-Romanowska

  ISBN: 978-83-287-1568-4

  Cena: 9999

  978-83-287-1568-4:  tess gerritsen chirurg pdf, fonetyka a fonologia, zaskoczeni przez miłość, jaśnie panicz, nigdziebądź pdf, kamienie na szaniec ebook do pobrania za darmo, ireneusz p barabasz, władca pierścieni książka, harwas napierała, gentleman numer dziewięć pdf chomikuj, stawiszyński tomasz, niezwyczajna samantha young pdf, jaina proudmoore wichry wojny pdf, gorący lód, mia sheridan leo, książka promyczek, half life counter strike, adam przechrzta demony wojny, towarzyszka panienka, king frazier pdf pl…