Umorzenie

Umorzenie Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Idealna rodzina. Szczęśliwe małżeństwo. kochająca żona i oddany mąż. dla którego dwójka dzieci jest całym światem. Wydawało się. że nic nie zakłóci idylli. którą cieszyli się Skalscy. Do czasu. Pewnej nocy sąsiedzi słyszą krzyki dochodzące z domu. a kiedy policjanci zjawiają się na miejscu. odnajdują bestialsko zamordowaną matkę i…

Published by admin in12 czerwca 2016
Tagi: , , , ,

Umorzenie

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Idealna rodzina. Szczęśliwe małżeństwo. kochająca żona i oddany mąż. dla którego dwójka dzieci jest całym światem. Wydawało się. że nic nie zakłóci idylli. którą cieszyli się Skalscy. Do czasu. Pewnej nocy sąsiedzi słyszą krzyki dochodzące z domu. a kiedy policjanci zjawiają się na miejscu. odnajdują bestialsko zamordowaną matkę i jej dzieci. Jedyny trop wiedzie do głowy rodziny. mimo że mężczyzna nigdy nie podniósł ręki na bliskich.

Dlaczego zabił? Co takiego sprawiło. że z idealnego męża zmienił się w potwora?

Joanna Chyłka ma świadomość. że ze względu na stan zdrowia każda sprawa może okazać się tą ostatnią. Decyduje się bronić oskarżonego. mimo że ten od razu przyznaje się do popełnienia okrutnej zbrodni. Sprawa wydaje się z góry przegrana. gdyby nie jeden istotny fakt – sprawca ma żelazne alibi. które przeczy jego winie. Sam jednak twierdzi. że zostało ono

Autor: Brian Price. Jerry Stearns. Eleanor Price

Cena: 20.90

Brian Price. Jerry Stearns. Eleanor Price: MP3


Tomek w grobowcach faraonów

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Tomek w grobowcach faraonów to dziewiąty i ostatni tom cyklu książek Alfreda Szklarskiego o przygodach Tomka Wilmowskiego i jego przyjaciół. po raz pierwszy wydany w 1994 roku. a później kilkukrotnie wznawiany. Został ukończony i wydany po śmierci autora. Współautorem powieści jest ks. Adam Zelga.

Tomek tym razem musi zmierzyć się ze starożytną zagadką. pustynnymi rozbójnikami i czarownikiem w murzyńskiej wiosce.

Autor: Alfred Szklarski

Cena: 17.90

Alfred Szklarski: MP3


2 miliony za Grunwald

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Śmiertelne Dwa miliony za Grunwald. którego nie spodziewał się sam Matejko!

I zapewne nawet w najczarniejszych snach nie mógł przypuszczać. że za sześćdziesiąt lat nadejdą takie czasy. w których polem bitwy będzie cały kraj! Siejące grozę czarne krzyże na białym tle pojawią się znowu. Tym razem na skrzydłach Luftwaffe. Wybuchnie II wojna światowa. Rozpocznie się też śmiertelna gra. Pojawią się ludzie. którzy będą chcieli zniszczyć obraz! Będą zabijać. Będą szukać i ścigać. Wyznaczą nagrodę. jak za największego przestępcę. Niektórzy oddadzą mu swoje życie i poświęcą życie najbliższych.
Dla ratowania płótna. Dla ratowania nadziei. Dla ratowania Bitwy pod Grunwaldem. Ta opowieść jest o nich i o czasach. w których żyli.

Autor: Joanna Jodełka

Cena: 39.90

Joanna Jodełka: MP3


Precedens

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Do Joanny Chyłki z nietypową sprawą zgłasza się jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Twierdzi. że za moment popełni przestępstwo. i chce. by to właśnie prawniczka z Żelaznego & McVaya ją broniła. Zanim Chyłka ma okazję zastanowić się. jak zapobiec tragedii. jest już za późno. Kobieta brutalnie morduje swoją ofiarę. a wszystko to transmituje w mediach społecznościowych.

Śledczy dysponują niepodważalnymi dowodami w postaci nagrania oraz śladów DNA – i nie mają wątpliwości co do winy aktorki. Ta jednak nie przyznaje się do zarzucanego czynu. zapewniając Chyłkę i Kordiana. że w istocie popełniła przestępstwo doskonałe. I że nie zostanie za nie skazana.

Autor: Remigiusz Mróz

Cena: 39.90

Remigiusz Mróz: MP3jesper juul nie z miłości chomikuj, diablo 2 solucja, ewa bauer, czasowniki hiszpanski, do panny, świadomą drogą przez depresję, iluzja percepcji pdf, francuski dla początkujących pdf, dzieciaki swiata, język niemiecki wikipedia, wojciech klimczyk, ciernistych krzewów, wieczór trzech króli pdf, madurowicz, czego nie powie masa chomikuj, kuba wojewódzki autobiografia, gorzka mieczysław, łukasz małecki, nicole snow, hanya yanagihara ludzie na drzewach, wyspa lewis, alleluja oryginał, o czym są księgi jakubowe, zapach suszy sekielski…