Dziewczyna z Neapolu

Dziewczyna z Neapolu Kategoria: Powieści i opowiadania W świecie muzyki kochać kogoś znaczy wybrać ścieżkę najtrudniejszą z możliwych.Bo nic nie brzmi tak pięknie. jak pieśń miłości. ale nic też nie spala mocniej niż zdrada…Rosanna Menici. piękna Włoszka. która zrobiła zawrotną karierę w jednej z najsłynniejszych oper świata. spisuje dla syna pamiętnik. by wyjaśnić trudne uczucie.…

Published by admin in6 czerwca 2016
Tagi: , , , , , , , ,

Dziewczyna z Neapolu

Kategoria: Powieści i opowiadania

W świecie muzyki kochać kogoś znaczy wybrać ścieżkę najtrudniejszą z możliwych.
Bo nic nie brzmi tak pięknie. jak pieśń miłości. ale nic też nie spala mocniej niż zdrada…
Rosanna Menici. piękna Włoszka. która zrobiła zawrotną karierę w jednej z najsłynniejszych oper świata. spisuje dla syna pamiętnik. by wyjaśnić trudne uczucie. jakie łączyło ją z jego ojcem. Rosanna poznała Roberta w 1966 roku. kiedy śpiewała na rodzinnej uroczystości. Tego dnia znalazła miłość i drogę. jaką potem potoczyło się jej życie. Za radą dużo starszego Roberta Rosanna zaczęła uczyć się śpiewu. by po latach zostać najważniejszą solistką La Scali. Kiedy jako dorosła kobieta przekroczyła próg mediolańskiej opery. musiała zmierzyć się nie tylko z presją wywieraną na artystów. ale też z trudnym charakterem Roberta. którego mimo lat nie przestała kochać. I

Autor: Guillaume Musso

Cena: 37.90

Guillaume Musso: MP3


Fucking Bornholm

Kategoria: Powieści i opowiadania

Powieść na motywach bestsellerowego serialu audio. Literacka historia. napisana z rozmachem przez reżyserkę Annę Kazejak.

Dwie z pozoru szczęśliwe pary: małżeństwo z kilkunastoletnim stażem oraz świeży związek z Tindera. Wspólny. rodzinny wyjazd na majówkę – brzmi jak sielanka. ale kryje się za nim pełen emocji dramat obyczajowy. To poruszająca historia o kryzysie w związku i ponadczasowej potrzebie miłości. W trakcie wyjazdu między dziećmi obu par dochodzi do szokującej. dramatycznej sytuacji. która staje się katalizatorem zmiany. Jak poradzą sobie z kryzysem ich rodzice?

Anna Kazejak – reżyserka i scenarzystka. Jest Członkinią Europejskiej Akademii Filmowej oraz Gildii Reżyserów Polskich. Ma na swoim koncie takie produkcje jak: „Skrzydlate świnie”. „Obietnica”. seriale „O mnie się nie martw” czy „Szadź”.

Autor: Anna Kazejak

Cena: 11.90

Anna Kazejak: MP3


storycznej 2019 roku. przyznawaną przez brytyjskie stowarzyszenie autorów książek historycznych (Historical Writers’ Association).


Kategoria: Autor

Diane Setterfield

ISBN: 978-83-8125-964-4

Cena: 9999

978-83-8125-964-4:


Grywalizacja. Jak zastosować mechanizmy gier w działaniach marketingowych

Kategoria: Pozostałe

Przenieś swoje działania marketingowe na wyższy poziom (gry)!

Wyobraź sobie. że jedziesz samochodem. Wyobraź sobie. że Twoim zadaniem jest przejechanie z punktu A do punktu B i zużycie przy tym jak najmniejszej ilości paliwa. Wyobraź sobie. że do osiągnięcia tego celu motywuje Cię… Twój własny samochód. Myślisz. że takie rzeczy to tylko w grach komputerowych? I tak. i nie — zasady rodem z takich gier mają w swoich autach Ford i Honda. Korzystają z nich także m.in. Microsoft czy Starbucks. Grywalizacja to przyszłość marketingu. ale przyszłość. która zbliża się wielkimi krokami. „Harvard Business Review” uznał ją za jeden z wiodących trendów marketingowych drugiej dekady XXI wieku.

Teorię wykorzystania mechaniki gier do celów biznesowych świat marketingu powitał w roku 2009 dzięki badaniom prof. Byrona Reevesa z Uniwersytetu Stanforda i jego kolegi J. Leightona Reada. założycieli firmy badawczej Seriosity. W Polsce wyzwanie podjął Paweł Tkaczyk. Dzięki jego książce poznasz temat grywalizacji poziom po poziomie – od teorii gier. poprzez obowiązujące w nich zasady i towarzyszące im historie. aż po zastosowania powiązanych z nimi zjawisk. takich jak choćby social graph. Autor dostarczy Ci narzędzi. dzięki którym będziesz w stanie stworzyć swoją własną marketingową grę. Co więcej. skłonisz ludzi do tego. by zechcieli w nią grać!

 


 

Paweł Tkaczyk sam o sobie mówi. że „zarabia na życie opowiadaniem historii„. Od dziesięciu lat prowadzi firmę MIDEA. która buduje silne marki klientów. snując ich opowieści za pomocą technik takich. jak brand storytelling czy content marketing. Pracuje zarówno z małymi czy nowymi firmami (jako mentor uczestniczy np. w warsztatach dla młodych przedsiębiorców). jak i z wielkimi (z jego wiedzy korzystają m.in. Agora. Orlen Oil czy Citibank). Jest specjalistą nowoczesnego marketingu i brandingu. Pisuje nie tylko do branżowych czasopism (takich jak „Brief”). ale prowadzi także blog oraz podcast „Mała Wielka Firma”. Prywatnie jest miłośnikiem książek i horrorów klasy „B”.

 

 

Patroni medialni:

 

Autor: Paweł Tkaczyk

Cena: 29.90

Paweł Tkaczyk: MP3


tórej zapragniesz!

Fascynująca rozmowa. wciągający flirt – sam zdecyduj. jak się zakończy!

Kategoria: Autor

Dave Perrotta

ISBN: 978-83-283-6185-0

Cena: 9999

978-83-283-6185-0: PROLOG. Prosta rozmowa 9 „Dlaczego tak łatwo mu to przychodzi?” 11 Jak czytać tę książkę? 15 Kim jestem. żeby pisać książkę o konwersacji? 17 Jak opanowałem sztukę konwersacji po długich latach walki z nieśmiałością i odrzuceniem 21 Jak zostać mistrzem konwersacji 25CZĘŚĆ I. Nastawienie Casanovy (głębszy poziom konwersacji) 27 Dlaczego Twoje nastawienie jest kluczowe 29 Wzięcie na siebie odpowiedzialności za własne życie 33 Stłumienie w sobie potrzeby udowadniania własnej wartości 39 Człowiek….marian grzymisławski, tom hanks oscary, góra duszy, wszystko czerwone pdf, daddy cool pdf, pijak placek, darmowe opowiadania erotyczne, ravix z czteroroga czy geralt z rivii, programowanie w javascript. rusz głową!, wycena dcf, proś mnie o co chcesz pdf, regionalny instytut kultury, madera przewodnik pdf, przeszukaj rezydencję skurwiela, zaklinacz psów cesar millan nie żyje, nie tylko pomarańcze, ten dzień blanka lipińska pdf docer, love rosie pdf download, nalewki pdf…