Lato leśnych ludzi

Lato leśnych ludzi Kategoria: Powieści i opowiadania Powieść o ludziach. którzy porzucili gwar miasta i cywilizację dla obcowania z naturą. „Rosomak”. „Żuraw” i „Pantera” zamieszkują w chacie nad jeziorem. stanowiącej ich azyl. Tam gospodarują. łowiąc ryby i uprawiając ogród. Puszczę traktują jako władzę zwierzchnią. czują przed nią respekt i służą jej całym sercem. Pewnego dnia…

Published by admin in5 czerwca 2016
Tagi: , , , , ,

Lato leśnych ludzi

Kategoria: Powieści i opowiadania

Powieść o ludziach. którzy porzucili gwar miasta i cywilizację dla obcowania z naturą. „Rosomak”. „Żuraw” i „Pantera” zamieszkują w chacie nad jeziorem. stanowiącej ich azyl. Tam gospodarują. łowiąc ryby i uprawiając ogród. Puszczę traktują jako władzę zwierzchnią. czują przed nią respekt i służą jej całym sercem. Pewnego dnia przybywa do nich młody chłopak. mieszczuch co się zowie. Przezwany prześmiewczo „Coto” powoli nabywa sprawności i zdolności – odkrywając nowe wartości. jakie niesie piękno polskiej przyrody – podbijając w końcu serca swoich gospodarzy.

Autor: Maria Rodziewiczówna

Cena: 9999

Maria Rodziewiczówna: MP3


Współlokatorzy

Kategoria: Powieści i opowiadania

Przewrotna historia miłosna bezbłędnie oddająca ducha naszych czasów!

Tiffy i Leon dzielą mieszkanie.

Tiffy i Leon dzielą jedno łóżko.

Tiffy i Leon nigdy się nie spotkali…

Tiffy Moore pilnie potrzebuje taniego lokum. Leon Twomey bierze nocne zmiany. bo rozpaczliwie potrzebuje pieniędzy. Choć ich przyjaciele sądzą. że to szaleństwo. oni znajdują idealne rozwiązanie: w ciągu dnia Leon będzie w ciasnej kawalerce odsypiał noce zmiany. dzięki czemu Tiffy będzie miała to samo mieszkanie wyłącznie dla siebie przez resztę doby.

Ona właśnie zerwała ze swoim zazdrosnym chłopakiem i ledwo wiąże koniec z końcem. pracując w niszowym wydawnictwie. on bardziej dba o innych niż o siebie – nocami zajmuje się pensjonariuszami domu opieki. a każdy grosz odkłada na prawników. którzy wyciągną jego niesłusznie skazanego brata z więzienia.

Na przekór wszystkim i wszystkiemu. dwoje niezwykłych współlokatorów odkrywa. że jeśli wyrzuci się wszystkie zasady przez okno. można stworzyć całkiem przyjemne i ciepłe domowe ognisko.

Autor: Beth O'Leary

Cena: 37.50

Beth O'Leary: MP3foresta umbra, kobieta z charakterem, dziela balzaka, spowiedz psa, pojednanie2, dorota łosiewicz z mężem, pokochawszy, dziewczyna z sąsiedztwa pdf, piekara sługa boży, niezbędnik ateisty, achaja audiobook, brak tchu orwell, greedfall poradnik, dlaczego oczy kota świecą w nocy tekst, przysiega 75, głupi jesteś, tess gerritsen anatomia zbrodni…