Niemiecki Konwersacje dla początkujących

Niemiecki Konwersacje dla początkujących Kategoria: Nauka języków Chcesz rozwinąć podstawowe słownictwo i swobodnie rozmawiać po niemiecku? Ucz się z kursem „Niemiecki. Konwersacje dla początkujących”. którego głównym celem jest pokonanie „bariery” w mówieniu. opanowanie podstawnych słów i zwrotów przydatnych w typowych sytuacjach oraz nauka tworzenia prostych zdań w języku niemieckim. To efektywna nauka. łatwa i dostępna…

Published by admin in4 czerwca 2016
Tagi: , , ,

Niemiecki Konwersacje dla początkujących

Kategoria: Nauka języków

Chcesz rozwinąć podstawowe słownictwo i swobodnie rozmawiać po niemiecku?

Ucz się z kursem „Niemiecki. Konwersacje dla początkujących”. którego głównym celem jest pokonanie „bariery” w mówieniu. opanowanie podstawnych słów i zwrotów przydatnych w typowych sytuacjach oraz nauka tworzenia prostych zdań w języku niemieckim. To efektywna nauka. łatwa i dostępna dla każdego.

W kursie znajdziesz:
•    64 tematy konwersacyjne. 80 ćwiczeń z lektorem. 120 sytuacji doskonalących wypowiadanie się. ponad 1100 słów. zwrotów i pełnych zdań do powtarzania;
•    146 minut profesjonalnych nagrań;
•    wszystkie słowa i wyrażenia nagrane z tłumaczeniami. co ułatwia korzystanie z kursu oraz pozwala szybko je opanować i utrwalić;
•    system „Karaoke” – podczas słuchania lekcji tekst nagrania wyświetlany jest na przenośnym odtwarzaczu mp3/mp4 lub ekranie komputera. dzięki czemu jednocześnie uczysz się pisowni niemieckiej.

Nauka odbywa się w trzech etapach:
•    nauka słów i zwrotów niezbędnych do prowadzenia rozmowy.
•    powtarzanie i utrwalanie całych zdań i pytań w różnych sytuacjach.
•    odpowiadanie na pytania oraz samodzielne tworzenie zdań i pytań według instrukcji lektora.

Materiał kursu:
1. Begrüßung / Witanie się
2. Menschen / Ludzie
3. Familie und Freunde / Rodzina i przyjaciele
4. Alltag / Życie codzienne
5. Aus Aller Welt / Świat wokół nas
6. Reisen / W podróży
7. Freizeit / Czas wolny
8. In der Schule / W szkole
9. Arbeit / W pracy
10. Essen und Trinken / Jedzenie i picie

W książeczce PDF znajdziesz pełny tekst kursu: słowa i zwroty z tłumaczeniami. zdania i pytania do powtarzania. ćwiczenia z przykładowymi odpowiedziami. W zestawie dołączona jest instrukcja korzystania z „Karaoke”.

Autor: Dorota Guzik

Cena: 18.90

Dorota Guzik: MP3


ia panowanie”.

Jest dla niego oczywiste. że polityka oderwała się od etyki. a „człowiek. który w każdym swym postępku zdecydowany jest przestrzegać zasad dobra. musi nieuchronnie zginąć wśród tylu. którzy nie są dobrymi”.

 

Kategoria: Autor

Niccolò Machiavelli

ISBN: 978-83-8194-613-1

Cena: 9999

978-83-8194-613-1:


Miłość – opowiadania

Kategoria: Powieści i opowiadania

„Miłość” to kolejny. po debiutanckim „Skoku w przepaść” zbiór opowiadań Marcina Radwańskiego. Tym razem autor skupia się przede wszystkim na emocjach postaci występujących w książce. Pisze między innymi o miłości. nienawiści. szaleństwie i sytuacjach. które mogą przydarzyć się w życiu realnym. bądź tylko wyimaginowanym. W prezentowanych tekstach ta granica nie jest ściśle określona i często przez autora przekraczana. Tytułowa miłość pojawia się często. ale w różnym charakterze i czasie. Opowiadania charakteryzują się brakiem schematu i są zaskakujące.

Autor: Marcin Radwański

Cena: 12.99

Marcin Radwański: MP3


Romans komisarza

Kategoria: Powieści i opowiadania

Tytułowy komisarz przeżywa trudne chwile. Jego małżeństwo ulega rozpadowi. a na domiar złego. żona wraz z dzieckiem opuszczają kraj. znacząco utrudniając ojcu kontakt z dzieckiem. Nieoczekiwanie w jego życiu pojawia się ktoś nowy – jednak on nadal oficjalnie pozostaje w związku małżeńskim…

 

Adam Molenda to polski pisarz specjalizujący się w literaturze pięknej i młodzieżowej – porusza tematy bliskie każdemu człowiekowi. takie jak miłość. samotność. walka o szczęście. która towarzyszy jego bohaterom niezmiennie. sprawiając. że czytelnikowi bardzo łatwo jest się z nimi utożsamić.

Autor: Adam Molenda

Cena: 19.99

Adam Molenda: MP3


Bruno i siostry

Kategoria: Literatura młodzieżowa

 

Bruno. miłośnik literatury gotyckiej i muzyki rockowej. ma mnóstwo kłopotów z siostrami. osiemnastoletnią Kaśką i rezolutną siedmiolatką Miłką. Do tego niedawna przeprowadzka ze stolicy do podmiejskich Brzezin sprawia. że ten małomówny szóstoklasista okazuje się całkiem gadatliwy w swoim dzienniku. w którym bez skrupułów ujawnia rodzinne sekrety i obsmarowuje siostry… Ale czy mógłby bez nich żyć?

Sympatyczna. ciepła i pełna humoru książka – idealna do szkolnego plecaka.

Autor: Dorota Suwalska

Cena: 19.90

Dorota Suwalska: MP3


Pismo. Magazyn Opinii 08/2019

Kategoria: Pozostałe

„Pismo. Magazyn opinii” to miesięcznik. który łączy w sobie fakt. literaturę. obraz oraz humor. Poruszamy w nim istotne tematy społeczne. ekonomiczne. naukowe. technologiczne. kulturalne i polityczne. Dlatego znajdziecie tu treści merytoryczne. wnikliwe i rzetelne. A to wszystko w nowoczesnej i zwracającej uwagę formie. Chcemy. by nasze „Pismo” angażowało czytelnika zarówno atrakcyjną ilustracją. jak i przykuwającym uwagę zdjęciem. I żeby zapraszało do rozmów o rzeczach ważnych.

 

Pismo. Magazyn Opinii 08/2019

 

Marcin Wicha – Robimy die-in – Felieton

Daniel Odija – Decydujący rzut – Opowiadanie

Antonina M. Tosiek – ciało Władimira Ilijcza Uljanowa zażywa kąpieli co 16 miesięcy – Poezja

Filip Springer – Sympatyczny początek końca – Reportaż

Autor: Barbara Gordon

Cena: 24.99

Barbara Gordon: MP3remy katy evans pdf, king tm frazier chomikuj tłumaczenie, kamil janicki epoka milczenia, kombinat zbrodni, greya 2, pacjentka alex michaelides pdf, ojciec chrzestny ii, agata sobczak, luz i tak nie będę idealna, lato 1939, leder prześniona rewolucja, warframe łzy pustki, streszczenie syzyf, achaja tom 1 pdf, anna lange, nasz ostatni dzień, stalker 4, after 3 pdf, 50 twarzy greya scribd, wyspy bezludne, gazownia ebook…