Drugi brzeg

Drugi brzeg Kategoria: Powieści i opowiadania „Drugi brzeg” to poruszająca historia rodziny w czasach. gdy każdy dzień był niewiadomą. Rodzina Niemojskich próbuje odnaleźć się w trudnej rzeczywistości 1919 roku.Osiemnastoletnia Wiktoria po ciężkiej chorobie wkrótce opuści swoją ukochaną Warszawę i wyjedzie na wieś. Starszy z braci – Fryderyk – po wojnie pozostaje żołnierzem i wiąże swoją…

Published by admin in23 maja 2016
Tagi: , , , ,

Drugi brzeg

Kategoria: Powieści i opowiadania

„Drugi brzeg” to poruszająca historia rodziny w czasach. gdy każdy dzień był niewiadomą. Rodzina Niemojskich próbuje odnaleźć się w trudnej rzeczywistości 1919 roku.
Osiemnastoletnia Wiktoria po ciężkiej chorobie wkrótce opuści swoją ukochaną Warszawę i wyjedzie na wieś. Starszy z braci – Fryderyk – po wojnie pozostaje żołnierzem i wiąże swoją przyszłość ze służbą. Młodszy – Gustaw – myśli tylko o dobrej zabawie i hulaszczym życiu. Ksawery. głowa rodu. wraca do zdrowia po walce podczas wojny. Natomiast matka – Hortensja – udziela się charytatywnie i dba o domowe ciepło.
Jak potoczy się rodzinna historia? Z jakimi wydarzeniami będą zmuszeni zmierzyć się bohaterowie? Jak losy Polski wpłyną na życie rodu Niemojskich?

W trudnych czasach… rodzina jest siłą!

Autor: Joanna Jax

Cena: 9999

Joanna Jax:


pasty do zębów. Przynajmniej będzie wesoło!

Wybuchowe połączenie kryminału. romansu i komedii. niespodziewane zwroty akcji i ogromna dawka humoru! To się czyta!

 

Kategoria: Autor

Marta Obuch

ISBN: 978-83-8194-623-0

Cena: 9999

978-83-8194-623-0:


torką kilku książek o nowych przygodach Herculesa Poirot.

Holly Brown

Amerykańska autorka thrillerów. która na co dzień prowadzi własny gabinet psychoterapii. Jej książki zyskały uznanie na Zachodzie. ale nie zostały dotąd wydane w Polsce. Autorka szczególnie dba o wątki konfliktów psychologicznych między bohaterkami. o których pisze.

Kategoria: Autor

B.A. Paris. Sophie Mackintosh. Sophie Hannah

ISBN: 978-83-8215-084-1

Cena: 9999

978-83-8215-084-1:historia żydów polskich, falling fast, rhys synowie zemsty, car mechanic simulator 2018 pl, podwójne ryzyko gangstera, wyrażenia algebraiczne pdf, darmowe filmy wojenne online, żeglarz mickiewicz, peter benchley, morderstwo na nilu, medaliony online, szeptucha audiobook, nauka rysowania pdf, zagubiony heros pdf, 365 dni blanka lipińska pdf doci, doci.pl beatrycze99, porwany za mlodu, mona piła, trylogia kruczy cień, dwanaście prac herkulesa agata christie…