Lean. Droga do minimalizmu

Lean. Droga do minimalizmu Kategoria: Ekonomia i biznes Jak skończyć z marnotrawstwem i podnieść wydajność firmy? Radzi specjalista z 20‑letnim stażem >> PODCAST Mniej znaczy… więcej Lean management tłumaczy się na język polski jako szczupłe zarządzanie. Ta koncepcja. która ma źródło w motoryzacji. bazuje na elastyczności i dążeniu do uzyskania najwyższej jakości „szczupłym” kosztem. czyli…

Published by admin in20 maja 2016
Tagi: , , , , ,

Lean. Droga do minimalizmu

Kategoria: Ekonomia i biznes

Jak skończyć z marnotrawstwem i podnieść wydajność firmy? Radzi specjalista z 20‑letnim stażem >> PODCAST


Mniej znaczy… więcej

Lean management tłumaczy się na język polski jako szczupłe zarządzanie. Ta koncepcja. która ma źródło w motoryzacji. bazuje na elastyczności i dążeniu do uzyskania najwyższej jakości „szczupłym” kosztem. czyli przy maksymalnej oszczędności sił i środków. Ten model działania doskonale sprawdza się w biznesie. Z kolei minimalizm – obecny w muzyce. literaturze. architekturze i sztukach pięknych – coraz śmielej wkracza w życie prywatne. Wiele łączy te podejścia. Mało zapasów. Mało marnotrawstwa. Niskie koszty. A równocześnie dużo wartości. Dużo satysfakcji. Zdrowy rozsądek. Zaufanie. odpowiedzialność. szacunek.

Brzmi kusząco. prawda? Tylko – czy życie lean jest realne? Autor tej książki udowadnia. że tak. Sam zdecydował się przenieść leanowe metody zarządzania przedsiębiorstwem do swojej codzienności. Spodziewał się. że szczupłe zarządzanie przyniesie zmiany. nie sądził jednak. że będą one tak spektakularne i pozytywne. Zafascynowany wynikami. postanowił spisać doświadczenia prywatnego lean management w przystępnej formie fabularyzowanej opowieści. Jej bohater – Mirek Maj – przygląda się swojemu życiu. W efekcie upraszcza je. wdraża „szczupłe procedury” w takich jego obszarach jak dom. praca. rzeczy. ubrania. finanse. znajomi – i wreszcie odzyskuje je dla siebie. Życie proste. sprytne i gotowe na wyzwania. jakie stawia przed nami współczesność.

Dołączysz do Mirka?

Autor: Tomasz Król

Cena: 20.90

Tomasz Król: MP3


0-1

Kategoria: Ilosc_stron

Wydawnictwo: Rok_wydania

Cena:

Rok_wydania: 1


Joga śmiechu

Kategoria: Poradniki

Nie myśl o szczęściu. jeśli tak naprawdę nie chcesz go osiągnąć!

Nie myśl o szczęściu. jeśli nie jesteś gotowa/y choć trochę o nie powalczyć!

Bo szczęście nigdy nie przychodzi samo – a przynajmniej nie to pełne. długotrwałe.

Gdybym ja nie myślał o szczęściu i sukcesie. gdybym nie zawalczył. to z pewnością nie osiągnąłbym tak wiele. Tak – wiem o czym piszę. bo sam długo poszukiwałem szczęścia. Musisz wiedzieć. że wolność finansowa i udane życie zawodowe to tylko jeden z elementów niezbędnych by osiągnąć pełnię szczęścia.

Ta książka pozwoli Ci zaoszczędzić wielu lat poszukiwań. które ja poświęciłem. abyś Ty mogła/mógł się rozwijać i cieszyć życiem już teraz! Jeśli czytając to. czujesz. że naprawdę chcesz zaznać szczęścia i jesteś gotowa/y odrobinę o nie powal

ISBN: 978-83-66195-69-1

Cena: 9999

978-83-66195-69-1:


Dzień Kobiet

Kategoria: Powieści i opowiadania

Trzy kobiety. co roku 8 marca. spotykają się w kawiarni u Róży. aby porozmawiać o swojej kobiecości. błędach. które popełniły. radościach. które się im przydarzyły.

Są od siebie tak różne. a jednak połączone ze sobą nie tylko więzami krwi. ale także splotami zdarzeń.

Cecylia. seniorka rodu. mama i babcia. była tancerka. snuje opowieści. o czasach. kiedy tańczyła na deskach największych teatrów Europy.

Agnieszka. rozwiodła się z mężem. kiedy Izabella. jej córka. była małą dziewczynką. Przytłoczona obowiązkami domowymi. postanowiła czerpać z życia garściami. Tylko. to. o czym marzyła. wcale nie było takie piękne. jak jej się na początku wydawało.

Izabella. na pozór szczęśliwa. ale tak naprawdę pogubiona i samotna. Kiedy na jej drodze. pojawia się przystojny lekarz. jej świat wywraca się do góry nogami

Format: MP3

Cena:

MP3:dynastia miziołków pdf darmowy, doom poradnik, python dla każdego pdf, percy jackson i złodziej pioruna pdf, james patterson alex cross, laura griffin, 365 dni książka pdf, dla wszystkich chłopców których kochałam 2, antybrat tijan pdf, balladyna streszczenie szczegółowe, finanse publiczne owsiak pdf, samantha shannon czas żniw, zły czas haner pdf, paradoks wyboru, wyspa szczęścia, crusader king, statystyka w zarządzaniu aczel pdf, książka kucharska dla niemowląt pdf, tygodnik nie pdf, dzień rozrachunku, mąż którego nie znałam, trzy metry nad niebem 2 youtube cały film\, depesze michael herr, w blasku nocy napisy…