nment programs and lowering tax rates. Together. the two leaders fought over the major issues of the daywelfare. taxes. covert military operations. and social securitybut found their way to agreements that reformed taxes. saved Social Security. and. their common cause. set a course toward peace in Northern Ireland. Through it all they maintained respect for each others positions and worked to advance the country rather than obstruct progress. At the time of congressional gridlock. Tip and the Gipper stands as model behavior worthy of study by journalists. academics. and students of the political process for years to come. This book is an invitation to join Tip and the Gipper in tall tales about how grand it was in the old country (The Washington Post).

nment programs and lowering tax rates. Together. the two leaders fought over the major issues of the daywelfare. taxes. covert military operations. and social securitybut found their way to agreements that reformed taxes. saved Social Security. and. their common cause. set a course toward peace in Northern Ireland. Through it all they maintained respect for…

Published by admin in17 maja 2016
Tagi: , , , , ,

nment programs and lowering tax rates. Together. the two leaders fought over the major issues of the daywelfare. taxes. covert military operations. and social securitybut found their way to agreements that reformed taxes. saved Social Security. and. their common cause. set a course toward peace in Northern Ireland. Through it all they maintained respect for each others positions and worked to advance the country rather than obstruct progress. At the time of congressional gridlock. Tip and the Gipper stands as model behavior worthy of study by journalists. academics. and students of the political process for years to come. This book is an invitation to join Tip and the Gipper in tall tales about how grand it was in the old country (The Washington Post).

Kategoria: Autor

Chris Matthews

ISBN:

Cena: 9999

:


Rahim. Ludzie z tylnego siedzenia

Kategoria: Historia i literatura faktu

Nie zawsze musisz prowadzić. Czasami ważniejsze jest to. kto z tobą jedzie.

RAHIM. współzałożyciel legendarnej Paktofoniki i Pokahontaz. ojciec i szara eminencja wytwórni MaxFloRec. po raz pierwszy opowiada szczerze o swoim życiu. hip-hopie. dorastaniu na Śląsku. spełnianiu marzeń i budowaniu muzycznej kariery. Od pierwszych bitów klejonych na amidze 1200 w rodzinnym mieszkaniu w Mikołowie. przez nagrywki z 3-X-KLANem. Kalibrem 44 i fenomenalny sukces Paktofoniki. aż po solową karierę. powstanie Pokahontaz. niecodzienne kolaboracje i własną wytwórnię MaxFloRec.

Ta książka to wyczerpująca opowieść o miłości. przyjaźni. pakcie przy dźwiękach głośnika. a także nieuczciwych wydawcach i dzikim muzycznym rynku lat 90. w którym albo byłeś twardy. albo zostawałeś pożarty i kończyłeś z długami. Przeczytasz w niej o kulisach pracy nad kultową „Kinematografią”. śmierci przyjaciela. szaleństwie. które nastało po premierze filmu „Jesteś bogiem”. budowaniu własnej muzycznej tożsamości. pożegnaniu z przeszłością. o honorze i zaczynaniu wszystkiego od nowa. a także o Pokahontaz. nowych brzmieniach. promowaniu młodych artystów i całkowicie nowych projektach.

To szczera spowiedź i podsumowanie ponad 20 lat życia pełnego muzyki. ciekawych opowieści. spotkań i ludzi. To książka faceta. który dużo osiągnął. jednocześnie nigdy nie zapominając o tych. których ma wokół siebie. I o osobach. które pomagały mu tworzyć i nieustannie przeć naprzód. O tych wszystkich. którzy są tacy jak on.

O ludziach z tylnego siedzenia.

Autor: Przemysław Corso. Sebastian Salbert

Cena: 25.90

Przemysław Corso. Sebastian Salbert: MP3


a. nowa przyjaciółka Gideona i Alimemka?

„Pampiludki na Szlaku Szczęścia” to kolejny zbiór opowiadań o mieszkańcach Pampilii. który z prostotą i dziecięcą wrażliwością objaśnia najmłodszym czytelnikom zawiłości wiary chrześcijańskiej.

Kategoria: Autor

Asia Olejarczyk

ISBN: 978-83-8146-855-8

Cena: 9999

978-83-8146-855-8:


choć pojawiła się szansa na odwzajemnienie jej uczucia. na drodze stanęła im przeszłość…

Kategoria: Autor

Lucinda Riley

ISBN: 978-83-8215-242-5

Cena: 9999

978-83-8215-242-5:


951259-8-0

Kategoria: Ilosc_stron

Wydawnictwo: Rok_wydania

Cena:

Rok_wydania: 1


Jej wisienki

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jak poznałem Hailey?

Cóż. dżentelmen nigdy się nie przechwala…Na szczęście ja nie jestem dżentelmenem. Najpierw zapłaciłem za jej wisienki. a potem skradłem jej bukiecik. A jeszcze później? Zostawiłem swoją wizytówkę i wyszedłem.

Jak poznałam Williama?

Wszedł do mojej piekarni. kupił placek z wiśniami. ukradł wazon pełen kwiatów – wciąż nie mam pojęcia. po co mu one były – i zostawił wizytówkę.

Nie uratował mojego podupadającego interesu. nie sprawił. że mój walnięty były chłopak się odczepił. ale bardzo chciałam. żeby rozwiązał mój inny problem… dwudziestopięcioletniego dziewictwa.

Dlatego wiedziałam. że wykorzystam tę wizytówkę. I wiedziałam. że jestem w tarapatach. kiedy usłyszałam w telefonie ten jego seksowny. głęboki głos: „Wciąż pragnę twojej wisienki. Jest szansa na dostawę do domu?”.

Autor: Penelope Bloom

Cena: 34.90

Penelope Bloom: MP3


j sprawie pojawia się coraz więcej pytań i wątpliwości.

Tymczasem trzy rodziny wyrażają chęć. by wziąć dziecko pod opiekę. Zamożna młoda matka wierzy. że dziewczynka jest jej córką. która zaginęła dwa lata wcześniej. Rodzina farmerów. która wciąż przeżywa sekretny romans syna. szykuje się na przyjęcie wnuczki. Skromna i skryta gospodyni proboszcza widzi w małej niemowie swoją młodszą siostrę. Każda z tych osób ma własną opowieść. której granice między rzeczywistością a fantazją są ulotne i rozlewają się czasami jak niekontrolowane wody rzeki.

Urzekająca. wielowymiarowa. pełna zagadek powieść. przesycona folklorem. tajemniczością i romantyzmem. Ta powieść to misternie tkany gobelin. splatający folklor. naukę. magię i mit.

Książka nominowana do Goodreads Choice Award w kategorii powieść historyczna; uhonorowana nagrodą HWA Gold Crown Award dla najlepszej powieści hi

Kategoria: Powieści i opowiadania

To była najdłuższa noc w roku. kiedy wszystko może się zdarzyć. Trzy dziewczynki zaginęły. Jedna wróciła. Opowieść się rozpoczyna…

W ciemną noc w środku zimy w starej gospodzie nad Tamizą ma miejsce niezwykłe wydarzenie. Stali bywalcy właśnie zabijają czas opowieściami. kiedy w drzwiach pojawia się ciężko ranny nieznajomy. W ramionach trzyma martwą dziewczynkę. Kiedy godzinę później dziecko zaczyna oddychać. nikt nie może w to uwierzyć. Cud? Czy magiczna sztuczka? Może nauka będzie w stanie to rozstrzygnąć?

Mieszkańcy nabrzeży prześcigają się w pomysłach. by rozwiązać zagadkę dziewczynki. która umarła. a potem ożyła. Mijają jednak dni. a tajemnica wydaje się coraz bardziej nieprzenikniona. Dziewczynka okazuje się niema i nie może odpowiedzieć na pytania: kim jest. skąd pochodzi i co stało się z jej bliskimi. W te

Format: MP3

Cena:

MP3:


Nawyki bogatych i biednych

Kategoria: Poradniki

Książka Michaela Yardneya i Toma Corleya to szansa na poznanie konkretnych nawyków ludzi bogatych. które musisz nabyć. aby odnieść sukces. To także okazja do poznania nawyków ubogich. o których warto wiedzieć. by z nimi zerwać. Autorzy przez pięć lat badali i analizowali codzienne praktyki 233 ludzi sukcesu i 128 tych. którym się nie udało. W książce odsłaniają wszystkie różnice między nawykami obu grup badanych. A jest ich naprawdę wiele.

Książka opiera się nie tylko na wynikach pasjonujących badań socjologicznych. ale i na wiedzy z dziedziny fizjologii. neurologii i psychologii – podanych w formie luźnego. nieprzemądrzałego dialogu z czytelnikiem. Dialogu o tym. jak lepiej. bardziej pożytecznie i szczęśliwie żyć. I – jak to wielokrotnie podkreślają autorzy – w ostatecznym rachunku nie chodzi o pieniądze. lecz o dobre życie. Bo prawdziwe bogactwo. jak piszą. „zostaje. kiedy utracimy pieniądze i inne dobra materialne”.

Bestseller Michaela Yardneya i Toma Corleya Nawyki bogatych i biednych nie jest kolejnym poradnikiem pełnym wskazówek. jak szybko się wzbogacić. a jego autorzy nie są typowymi twórcami tego rodzaju książek.

W odróżnieniu od większości poprzedników Australijczyk Corley i Amerykanin Yardney są bardzo zamożnymi praktykami tego. czego nauczają. A w odróżnieniu od większości podobnych publikacji ich wspólna praca to książka nie tyle o zdobywaniu bogactwa. co o sztuce bogatego życia. Bogatego życia. które leży według nich w zasięgu każdego. kto zdecyduje się praktykować Nawyki.

Ta książka jest dla wszystkich tych. którzy:
żyją z miesiąc na miesiąc i chcą to szybko i skutecznie zmienić pragną uciec z wyścigu szczurów i żyć niezależnie
chcą lepszego życia dla siebie i swoich bliskich
pragną nauczyć własne dzieci jak stać się bogatym

“Nie jest to książka o pieniądzach. inwestowaniu. nieruchomościach czy akcjach – takich książek powstało bez liku. Jest to książka o kształtowaniu sposobu. w jaki ludzie bogaci czują. myślą. działają i postępują. Jest to książka o rozwijaniu nawyków bogatych i rezygnowaniu z nawyków ubogich.”

“Ciekawe. że większość z nas próbuje się uczyć samemu. zamiast znacznie przyspieszyć swój rozwój osobisty oraz postępy na drodze do sukcesu finansowego i naśladować ludzi bogatych. którzy już osiągnęli sukces. Nie mówimy tu o tym. w jaki sposób ludzie ci inwestowali ani jakim biznesem się zajmowali – chociaż warto i to wziąć pod uwagę. Proponujemy. abyście spojrzeli na to od innej strony i poznali ich codzienne nawyki – co robią od rana do wieczora. Chcemy. żebyście się postawili w ich sytuacji. odkryli. co czują i jak myślą. bo to właśnie decyduje o ich postępowaniu. nawykach i osiągnięciach.”

“Jak sami się przekonacie. bogaci nie różnią się specjalnie od biednych. Po prostu nauczyli się postępować inaczej niż większość z nas. Pokażemy wam. że jeżeli będziecie konsekwentnie robić to. co robią bogaci ludzie sukcesu. to w końcu osiągniecie takie same rezultaty jak oni.

Autor: Michael Yardney. Tom Corley

Cena: 39.90

Michael Yardney. Tom Corley: MP3


Podejrzany

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Reacher pomaga FBI w znalezieniu mordercy kobiet. które w sądach wojskowych wygrały sprawy o molestowanie.

Dwie kobiety. Obie służyły w amerykańskiej armii. Obie były napastowane seksualnie przez kolegów. Obie poszły z tym do sądu i wygrały… I właśnie dlatego musiały zrezygnować z wojska.

Obie znały Reachera. Obie znaleziono w ich łazienkach. Martwe. Zanurzone w farbie maskującej.

FBI tworzy portret psychologiczny zabójcy: inteligentny. samotnik. brutalna osobowość. samozwańczy obrońca prawa… Do Reachera pasuje jak ulał.

Były oficer żandarmerii wojskowej szybko jednak oczyszcza się z podejrzeń i zaczyna pomagać grupie dochodzeniowej FBI w znalezieniu sprawcy. W przeciwieństwie do Julii Lamarr. specjalistki od tworzenia portretów psychologicznych. Reacher nie podejrzewa. że chodzi o zemstę. Ale kolejne zabójstwo podważa jego teorię.

Autor: Lee Child

Cena: 37.50

Lee Child: MP3książki romanse pdf, terry goodkind miecz prawdy, jaksa komuda chomikuj, 100 lat samotności, księżniczka lodu, 365 dni druga czesc, dean koontz szepty, excel biblia, przypływy nocy erikson, trylogia kharkanas, pająk henryk, itaka korfu 2018, rękopis z czyśćca pdf, azazel isaac, szatan z siódmej klasy audiobook za darmo…