Kobieta w mroku

Kobieta w mroku Kategoria: Pozostałe Przyprawiający o dreszcze thriller psychologiczny o rozpadzie rodziny i sekretach. które wciąż nas nawiedzają. Sarah ma za sobą epizod. którego w ogóle nie pamięta – po śmierci matki przedawkowała tabletki nasenne. Rodzina i przyjaciele są pewni. że zamierzała targnąć się na swoje życie. Mąż proponuje jej specyficzną terapię – nadmorski…

Published by admin in16 maja 2016
Tagi: , ,

Kobieta w mroku

Kategoria: Pozostałe

Przyprawiający o dreszcze thriller psychologiczny o rozpadzie rodziny i sekretach. które wciąż nas nawiedzają.

Sarah ma za sobą epizod. którego w ogóle nie pamięta – po śmierci matki przedawkowała tabletki nasenne. Rodzina i przyjaciele są pewni. że zamierzała targnąć się na swoje życie. Mąż proponuje jej specyficzną terapię – nadmorski dom w Walii. w którym się wychowywał. właśnie wystawiono na sprzedaż za bezcen. Przeprowadzka z pewnością dobrze by zrobiła i Sarze. i dzieciom.

W ofercie jest jednak pewien haczyk – piętnaście lat temu fotografia domu nie schodziła z okładek gazet. W jego murach brutalnie zamordowano całą rodzinę. Patrick wierzy jednak. że uda się przywrócić domowi dawną świetność. choć skromne fundusze ledwo wystarczą im na pokrycie podstawowych kosztów.

Wkrótce nowi sąsiedzi zaczynają sugerować. że dom jest nawiedzony. a na progu willi poja

ISBN:

Cena: 9999

:


ącym uczuciu obudzonym przez dotyk i oczekiwanie. tworzy kompleksowe postaci. które znoszą granice tradycyjnych opowiadań erotycznych. Katja Slonawski jest autorką opowiadań i artystką słowa. mieszka w Skanii. urodziła się i dorastała w Göteborgu.

Kategoria: Autor

Katja Slonawski

ISBN: 978-87-26-28971-8

Cena: 9999

978-87-26-28971-8:


Władcy czasu

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Kontynuacja thrillera kryminalnego 2019 roku „Cisza białego miasta”.

Trylogia białego miasta sprzedała się w ponad milionowym nakładzie i stała się światowym fenomenem. „Władcy czasu” to spektakularne zakończenie wszystkich wątków rozpoczętych w „Ciszy białego miasta”. To ostatni tom przepełnionej baskijską kulturą i tradycją fenomenalnej serii.

Vitoria. rok 2019. Nieznany autor. ukrywający się pod pseudonimem Diego Veilaz. publikuje powieść historyczną Władcy czasu. Jej akcja osadzona jest w średniowiecznej Vitorii. powieść natychmiast podobija serca czytelników.

Vitoria. rok 1192. Legendarny hrabia don Vela po dwóch latach nieobecności powraca z niebezpiecznej misji. jaką powierzył mu król Nawarry Sancho IV Mądry. Ze zdumieniem odkrywa. że jego własny brat poślubił jego narzeczoną. inteligentną i ambitną hrabiankę Onnecę de Maestu.

Unai López de Ayala – Kraken – musi rozwiązać zagadkę zabójstw popełnianych zgodnie ze średniowiecznym modus operandi. Wiadomo. że sprawca imituje morderstwa opisane w powieści Władcy czasu: truje jedną z ofiar proszkiem z hiszpańskiej muchy – średniowiecznego odpowiednika viagry. zamurowuje dwie ofiary żywcem. a jedną topi w rzece. zamkniętą w beczce razem z psem. kotem. kogutem i żmiją.

Śledztwo zaprowadzi Krakena do wieży Nograro. ufortyfikowanego donżonu. od tysiąca lat nieprzerwanie zamieszkiwanego przez pierworodnego dziedzica rodu. Unai odkrywa. że jego główny podejrzany cierpi na dysocjacyjne zaburzenie osobowości. Estíbaliz natomiast przeżywa bardzo niebezpieczny romans.

Kraken dowie się również. że powieść Władcy czasu ma wiele wspólnego z jego własną przeszłością. To odkrycie zmieni życie jego i jego rodziny.

Autor: Eva Garcia Saenz de Urturi

Cena: 49.90

Eva Garcia Saenz de Urturi: MP3


watch it like a hawk. and so gain the ability to predict what it will do next. Eventually you don’t see the hawk’s body language at all. You seem to feel what it feels. The hawk’s apprehension becomes your own. As the days passed and I put myself in the hawk’s wild mind to tame her. my humanity was burning away.’Destined to be a classic of nature writing. H is for Hawk is a record of a spiritual journey – an unflinchingly honest account of Macdonald’s struggle with grief during the difficult process of the hawk’s taming and her own untaming. At the same time. it’s a kaleidoscopic biography of the brilliant and troubled novelist T. H. White. best known for The Once and Future King. It’s a book about memory. nature and nation. and how it might be possible to try to reconcile death with life and love.Narrated by the Author.

Kategoria: Autor

Helen Macdonald

ISBN:

Cena: 9999

:


Piołun na zapomnienie

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Zasady. które złamie
Męski świat. który zapragnie poznać
Wróg. którego pokocha

Rok 1895. Lea. młoda kobieta z prowincji. poślubia Józefa. statecznego aptekarza. i przenosi się do Warszawy. Swojego męża ledwie zna. Lea ufa. że postępując zgodnie z naukami swej ciotki. stworzy szczęśliwą rodzinę. Wkrótce przekonuje się. że wyniesione z domu umiejętności nie są przydatne. a jej znajomość leczniczych ziół to zdaniem Józefa przesądy.

Wiele musi się wydarzyć. aby poznała siebie i zawalczyła o swoje miejsce w męskim świecie. jakim w owych czasach jest apteka. Niebezpieczna okazuje się również przeszłość. dawne sekrety męża. które Lea za wszelką cenę chce poznać…

***

„Napędzająca tę książkę intryga jest jak nadchodząca zza linii horyzontu burza – najpierw wydaje się tylko przelotną chmurką. pojedynczym porywe

ISBN: 978-83-8233-033-5

Cena: 9999

978-83-8233-033-5:


Pinokio

Kategoria: Pozostałe

Dlaczego Pinokio miał długi nos? Czy warto kłamać i zadawać się z nieodpowiednim towarzystwem? Ta bajka udzieli odpowiedzi!

Autor: Carlo Collodi

Cena: 11.01

Carlo Collodi: MP3blackguards poradnik, pielgrzym pdf, kelly rimmer, swetoniusz żywoty cezarów pdf, czekałam na ciebie, batman arkham knight solucja, daniel dudek, tropico poradnik, wiecej niz słowa, romans z żonatym szefem, gdzie kończy się cisza, schopler, koniec świata i hard boiled wonderland, audyt hugo bader, chyłka fili, thorgal pustelnik ze skellingar, heinrich cornelius agrippa, park avenue vi keeland pdf, pretty little liars kłamczuchy, małgorzata starosta, usun to na boga…