Too Many Secrets

Too Many Secrets Kategoria: Pozostałe Jennie McGrady loves to read mysteries. drive her mom’s Mustang. and think about Ryan Johnson. Her summer seems perfect-until her grandmother Helen disappears with a million dollars in stolen diamonds. Helen McGrady’s job as a freelance writer for travel magazines takes her all over the world. but it’s her secret…

Published by admin in11 maja 2016
Tagi: , , , , ,

Too Many Secrets

Kategoria: Pozostałe

Jennie McGrady loves to read mysteries. drive her mom’s Mustang. and think about Ryan Johnson. Her summer seems perfect-until her grandmother Helen disappears with a million dollars in stolen diamonds. Helen McGrady’s job as a freelance writer for travel magazines takes her all over the world. but it’s her secret connections with the FBI that interest Jennie. Ryan Johnson is the good-looking boy next door-unfortunately it’s next door to Gram. 150 miles away. When Jennie enlists Ryan’s help in finding her. a dangerous search looms ahead. Thrilling intrigue and perilous adventure await in Too Many Secrets.

Autor: Patricia H. Rushford

Cena: 84.90

Patricia H. Rushford: MP3


Niebo nad Amsterdamem

Kategoria: Powieści i opowiadania

Producentem audiobooka jest PRL Studio. Agnieszka wraca do Holandii do willi w Sosnowym Lesie. którą pokochała od pierwszego wejrzenia. Razem ze Stijnem i ich córeczką dają opustoszałemu domostwu nowe życie. zgodnie z ostatnią wolą seniorki rodu de Bruin. Mijają lata. mała Annemarie dorasta i marzy o karierze pianistki tak jak jej sławna prababcia. Buntownicza natura nastolatki staje się źródłem coraz większych konfliktów pomiędzy nią a rodzicami. Pewnego ranka do sypialni Agnieszki i Stijna ktoś wrzuca spory kamień. Rozbita szyba jest początkiem lawiny zdarzeń. które są kolejnym sprawdzianem ich miłości. Kto nienawidzi rodzinę de Bruin tak bardzo. że nie cofnie się przed najgorszym? Kim jest tajemniczy baron van Heemstra? I wreszcie jaką to zagadkę z przeszłości skrywają przepastne archiwa pana prokuratora Jana van der Lindena? Zaskakująca i pełna zwrotów akcji historia. która jest dowodem na to.

:

Cena: 19.50

:


Sto lat! Jak w ostatnim stuleciu czciliśmy przywódców

Kategoria: Biografie i dzienniki

Sto lat niepodległości obchodzone jest tak totalnie. że nawet stolarz uznany może być za coś rocznicowego. Książka Michała Ogórka to doskonała odtrutka na historię zmienianą w bajkopisarstwo i kult jednostek.
Ogórek pieczołowicie odtwarza obraz Polski. jaki w poszczególnych okresach niepodległości rysowano. Za każdym razem była to Polska jej zbawców i „zbawców”: Piłsudskiego. Rydza-Śmigłego. Bieruta. Gomułki. Gierka. Jaruzelskiego. Wałęsy. Lecha i Jarosława Kaczyńskich. Im wyżej każdy z nich bywał wyniesiony. tym boleśniejszy zazwyczaj był jego upadek.
Rozmiary kultu przywódców powodowały. że ludzie płakali ze wzruszenia. a potem z zawodu i wściekłości. Ale przy tej książce popłakać się można tylko ze śmiechu.

„Portretem zbiorowym dziewięciu osób. od Naczelnika z 1918 r. po Prezesa z 2018 r.. Michał Ogórek rekapituluje 100-lecie niepodległości. Jest to rekapitulacja raczej gorzko-ironiczna niż po prostu prześmiewcza. ale szczegółów – zarówno uciesznych. jak i wprawiających w zakłopotanie – jest w niej mnogość. co powoduje. że STO LAT! jest bardzo przydatnym suplementem zarówno do akademickich syntez. jak i szkolnych bryków. A także odtrutką na naszą nieprzemijającą skłonność do tromtadracji” – PROF. ANDRZEJ PACZKOWSKI

„Po ludziach. których uważało się (trzeba było uważać. musiało się uważać) za wielkich. zostają ślady zostawione nie tylko przez nich samych. lecz także tych mniejszych. grzejących się w ich cieple. które to ciepło sami ci grzejący podnosili do temperatur tak wysokich. że stawało się to i straszne. i śmieszne. Książka Michała Ogórka rodzi podejrzenie. że historia (a może różnego poziomu historycy) działa celowo: tym celem tutaj okazuje się nasze dobre samopoczucie. którego warunkiem jest poczucie humoru. Aż dziwne (i niezwykle zabawne). że to było naprawdę. A było” – PROF. JERZY BRALCZYK

Autor: Michał Ogórek

Cena: 27.99

Michał Ogórek: MP3


Rytuał łowcy

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Młoda prokurator Gabriela Seredyńska po przeprowadzce do Warszawy dostaje swoją pierwszą poważną sprawę – morderstwo. Zwłoki znaleziono w pobliżu muru cmentarza. a twarz ofiary została mocno okaleczona. Komisarz Aleksanderski. który pierwszy przybył na miejsce zbrodni. odnajduje pod murem cmentarza kartkę z wierszem. który zdaje się jedynym tropem policji.

Wkrótce pojawia się kolejna ofiara. a po niej następne. Wszystkie łączy to samo: niecodzienne obrażenia zadawane po śmierci. które mogą wskazywać na jakiegoś typu praktyki magiczne.

Z czasem Seredyńskiej udaje się wpaść na trop zbrodniarza. Niestety również on zwraca na nią uwagę. Jest młoda. piękna. inteligentna i idealnie nadaje się na jego kolejną ofiarę…

„Opowieść o fascynującym mordercy – nie mogłam się oderwać!”
Joanna Opiat-Bojarska

„Hipnotyzujące studium postępującego szaleństwa”.

Autor: Tomasz à Kempis

Cena: 21.60

Tomasz à Kempis: MP3


Opowieści Biblijne

Kategoria: Pozostałe

Nagranie obejmuje dziewięć najbardziej znanych opowiadań ze Starego Testamentu. Proste teksty. ciepła interpretacja aktorska Sebastiana Banaszczyka oraz wspaniałe podkłady muzyczne pozwolą najmłodszym na poznanie tych pięknych historii biblijnych.

Autor: Magdalena Kuczyńska

Cena: 10.15

Magdalena Kuczyńska: MP3sushi i cała reszta, oscar (maskotka okrętowa), anita blake, zapisane w pamięci pdf, przyroda klasa 4 sprawdziany dla ucznia pdf, zadania gminy w zakresie pomocy społecznej praca licencjacka, krzysztof fijałkowski, ebook program genetycy pdf, zywe trupy 3, nieposluszni, marian szymański, sprawdzian z lektury sposób na alcybiadesa, olga tokarczuk ee, czy wspominałam że cię potrzebuję pdf, katarzyna bonda mąż, bez uczuć pdf, ale urwał mp3, lego piraci z karaibów czarna perła, fallout 4 pancerz wspomagany lokacje…