łej otoczce wyścigów konnych w Warszawie lat 30. XX w. To drugi tom serii Kryminały przedwojennej Warszawy; seria których akcja rozgrywa się w przedwojennej Warszawie.

łej otoczce wyścigów konnych w Warszawie lat 30. XX w. To drugi tom serii Kryminały przedwojennej Warszawy; seria których akcja rozgrywa się w przedwojennej Warszawie. Kategoria: Autor Stanisław Antoni Wotowski ISBN: 978-91-7903-789-5 Cena: 9999 978-91-7903-789-5: Weryfikacja Kategoria: Historia i literatura faktu W Polsce władzę przejmuje nowa prawicowa partia. Bierze na celownik Wojskowe Służby Informacyjne. a…

Published by admin in9 maja 2016
Tagi: , , , , ,

łej otoczce wyścigów konnych w Warszawie lat 30. XX w. To drugi tom serii Kryminały przedwojennej Warszawy; seria których akcja rozgrywa się w przedwojennej Warszawie.

Kategoria: Autor

Stanisław Antoni Wotowski

ISBN: 978-91-7903-789-5

Cena: 9999

978-91-7903-789-5:


Weryfikacja

Kategoria: Historia i literatura faktu

W Polsce władzę przejmuje nowa prawicowa partia. Bierze na celownik Wojskowe Służby Informacyjne. a ich żołnierzy traktuje jak bandytów. WSI idą do kosza. a wraz z nimi ludzie. którzy dotąd wiernie służyli swojemu krajowi.

Z taką rzeczywistością i zupełnie nowymi wrogami musi zmierzyć się pułkownik Radosław Sztylc. W „Weryfikacji” spotkamy bohaterów znanych z „Hajlajfu”: komandora Sobolewskiego. Czarnego czy Beverley. Sztylc znowu musi walczyć o życie. Po piętach depczą mu: bezwzględny zabójca z przeszłością w KGB. Białorusini i zdrajcy z własnej firmy. Kto poluje na oficerów WSI? Droga do odpowiedzi jest długa i zaprowadzi nas na Kaukaz. do Gruzji stojącej na progu wojny z Rosją. Kto przeżyje? Kto zginie? Kto okaże się kretem? Odpowiedź da nam „Weryfikacja”!

Autor: Kafir. Łukasz Maziewski

Cena: 9999

Kafir. Łukasz Maziewski: MP3


-83-287-1505-9

Kategoria: Ilosc_stron

Wydawnictwo: Rok_wydania

Cena:

Rok_wydania: 1małgorzata kochanowicz, biblia w ręku ateisty, zakazany uklad haner pdf, przyjrzyj się zamieszczonej mapie ukazującej ziemie polskie w 12 wieku następnie wykonaj polecenia, piotr balazs, adam mickiewicz konrad wallenrod, o stosunku państwa do kościoła katolickiego w rzeczypospolitej polskiej, oko horusa szyszynka, modlitewnik pdf, czy wojna jest dla dziewczyn pdf, creed 1, metodologia pracy naukowej zieliński pdf, ekspedycja. bogowie z kosmosu, poświatowska jestem julią, sposob na morderce, muzyka ericha zanna, ostatnia piosenka książka pdf, gus kim holden pdf…