Basia i nowy braciszek

Basia i nowy braciszek Kategoria: Pozostałe Basia ma drugiego braciszka – jej mama właśnie urodziła Franka. Kiedy zjawia się z nim w domu. nic nie jest takie. jak dawniej. Basi wydaje się. że już nikt o niej nie myśli ani jej nie kocha. Wszyscy dookoła skupiają się na małym Franku i chwalą go. że jest…

Published by admin in5 maja 2016
Tagi: , , , , ,

Basia i nowy braciszek

Kategoria: Pozostałe

Basia ma drugiego braciszka – jej mama właśnie urodziła Franka. Kiedy zjawia się z nim w domu. nic nie jest takie. jak dawniej. Basi wydaje się. że już nikt o niej nie myśli ani jej nie kocha. Wszyscy dookoła skupiają się na małym Franku i chwalą go. że jest taki śliczny. Tymczasem zdaniem Basi wcale nie jest taki fajny. Dużo płacze. nie pozwala jej spać i nie chce się z nią bawić. Czy Basia zmieni swoje nastawienie?

To mądra i pouczająca historia o tym. jak trudne bywa dla starszego rodzeństwa pojawienie się nowego członka rodziny. I jednocześnie wskazówka dla rodziców. jak można sobie z tym doświadczeniem poradzić.

Basia to współczesna. zabawna i mądra przyjaciółka dla Twojego dziecka. Przygody Basi pomagają dziecku zrozumieć świat. pokazują. jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach. Swym humorem rozśmieszają dzieci i dorosłych.

Seria przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3-7 lat.

Zofia Stanecka to polska autorka książek dla dzieci. Pisze mądre i zabawne opowieści dla dzieci. ale też ich rodziców. Jej opowiadania i bajki zachęcają do wspólnej lektury. Najbardziej znaną serią pisarki są przygody małej Basi. Ukazały się w niej m.in. takie tytuły jak: „Basia i przyjaciele. Anielka”. „Basia i wolność”. „Basia. Franek i zasypianie”. „Basia i urodziny w muzeum”. To zbiór różnych historii. które przytrafiają się Basi. Każda z nich w interesujący. pełen humoru sposób. czegoś nowego uczy dziecko. Inne książki autorki to. np.: „Samodzielny. Wstaje sam”. „Księga Ludensona”. „Kto polubi Trolla? Czytam sobie 1”. „Baśń o świętym spokoju”.

Autor: Zofia Stanecka

Cena: 9.99

Zofia Stanecka: MP3


Rewizja

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

3. tom serii z Joanną Chyłką. Żona i córka robotnika z Ursynowa giną tragicznie w niewyjaśnionych okolicznościach. Ich polisa na życie jest tak duża. że towarzystwo ubezpieczeniowe nie spieszy się z jej wypłaceniem. Pogrążony w żałobie mężczyzna spodziewa się problemów. ale to. co go spotyka. przechodzi jego najśmielsze obawy… Ubezpieczyciel odmawia wypłaty. twierdząc. że to robotnik zamordował rodzinę. Zaraz potem prokuratura stawia mu zarzuty. a on rozpoczyna walkę o uniewinnienie i własny honor. Pomaga mu prawniczka. która niedawno pogrzebała całą swoją karierę.

 

Autor: Remigiusz Mróz

Cena: 9999

Remigiusz Mróz: MP3


Arthur’s Pen Pal

Kategoria: Pozostałe

Arthur thinks his pen pal is more fun than his little sister. Little sisters don’t do things like karate and wrestling — or do they? It takes a surprise letter to show Arthur that sometimes there’s more to sisters — and pen pals — than meets the eye!

Autor: Lillian Hoban

Cena: 9.90

Lillian Hoban: MP3


Coming Alive

Kategoria: Pozostałe

Random House presents the audiobook edition of Coming Alive: 4 Tools to Defeat Your Inner Enemy. Ignite Creative Expression and Unleash Your Soul’s Potential. written and read by Phil Stutz and Barry Michels. This edition includes a bonus PDF of graphs and diagrams. From the international bestselling authors of THE TOOLS and GOOP’s resident psychotherapists comes a ground-breaking new book to help us overcome the side of us that is destructive and negative to find a deep level of happiness and fulfilment.Just as we are all motivated and driven by a positive desire to be our best. live by our values and to follow our dreams. so too are we all held back by a negative. destructive and fear-driven side of ourselves. It is this part of us that compromises our ability to realise our potential and be truly happy – the side of us that the authors called our Part X. We all have a Part X and we cannot get rid of it. but we can learn to manage it with the help of the four

ISBN:

Cena: 9999

:


o znak właśnie.

Kategoria: Autor

Andrzej Ziemiański

ISBN: 978-83-7830-871-3

Cena: 9999

978-83-7830-871-3:artysta mrożek opracowanie, after doci, leszek orłowski, dzieci z leszczynowej górki pdf, jaki format na kindle, katarzyna bonda wiek, samantha shannon, lucinda riley siedem sióstr tom 6, melanie milburne, krzysztof t dąbrowski, niemonetarne instytucje finansowe, anioł śmierci auschwitz, zwiadowcy 9 pdf, księżna diana biografia…