Konstelacja zbrodni. Tomasz Horn. Tom 3

Konstelacja zbrodni. Tomasz Horn. Tom 3 Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Trzecie opowiadanie o przygodach redaktora i dziennikarza Tomasza Horna. Największy sekret Mikołaja Kopernika do dziś zbiera krwawe żniwo! Tomasz Horn rozpoczyna nową pracę. Jego pierwszym zadaniem jest zrelacjonowanie wydarzenia na skalę światową – ponownego pochówku odnalezionych po latach poszukiwań szczątków wielkiego astronoma Mikołaja Kopernika.…

Published by admin in17 kwietnia 2016
Tagi: , , , ,

Konstelacja zbrodni. Tomasz Horn. Tom 3

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Trzecie opowiadanie o przygodach redaktora i dziennikarza Tomasza Horna. Największy sekret Mikołaja Kopernika do dziś zbiera krwawe żniwo! Tomasz Horn rozpoczyna nową pracę. Jego pierwszym zadaniem jest zrelacjonowanie wydarzenia na skalę światową – ponownego pochówku odnalezionych po latach poszukiwań szczątków wielkiego astronoma Mikołaja Kopernika. Dziennikarz z ochotą podejmuje się napisania relacji i… znów pakuje się w kłopoty. Po przyjeździe do Fromborka okazuje się bowiem. że ktoś próbuje ukraść to. co z Kopernika pozostało. a gdy mu się to nie udaje. wiesza się w areszcie. Jaka tajemnica wiąże się z Kopernikiem? Kto stoi za śmiercią złodzieja i innymi podejrzanymi wydarzeniami? Horn i jego pomocnicy nie ustają w poszukiwaniu niebezpiecznej prawdy.

Autor: Krzysztof Beśka

Cena: 9999

Krzysztof Beśka: MP3


w księdze Guinnessa. W połowie lat 90 sprzedała swą miliardową książkę. Zgodnie ze wspomnieniem pośmiertnym opublikowanym w The Daily Telegraph Cartland zerwała swe pierwsze zaręczyny po poznaniu szczegółów stosunku płciowego i doznała szoku. Ostatecznie wyszła za mąż w roku 1932 za oficera Alexandra George’a McCorquodale’a. Jej córka. Raine Spencer. była w późniejszym czasie macochą księżnej Diany. Po rozwodzie w r. 1936 wyszła za Hugh McCorquodale. z którym miała dwóch synów.

Kategoria: Autor

Barbara Cartland

ISBN: 978-87-26-12760-7

Cena: 9999

978-87-26-12760-7:


Contamination

Kategoria: Pozostałe

The U.S.S. EnterpriseTM is stunned when famed scientist Lynn Costa is murdered in one of the ship’s science labs. She and her husband Emil were known as science’s greatest ongoing collaboration and. together had received the Federation’s highest honors for their achievements in scientific research. Determined to see the culprit brought to justice. Captain Picard assigns Lt. Worf and Counselor Deanna Troi to the case. Their routine investigation of the ship’s science lab soon reveals a dangerous web of deceit. betrayal. and madness. Now. Worf and Troi find themselves struggling against a ruthless assassin set on revenge. for whom murder is only the beginning.

Autor: Esther Friesner

Cena: 34.90

Esther Friesner: MP3


Fruwające figurki

Kategoria: Powieści i opowiadania

Artur był człowiekiem poukładanym – przykłady mąż i ojciec. dobre wykształcenie. które chciał zwieńczyć doktoratem. Jednak na swojej drodze spotyka nietuzinkowego władcę haremu. który wprowadzi do jego życia spojrzenie na świat dotąd mu nieznane. tym samym kompletnie zmieniając jego perspektywę.

 

Adam Molenda to polski pisarz specjalizujący się w literaturze pięknej i młodzieżowej – porusza tematy bliskie każdemu człowiekowi. takie jak miłość. samotność. walka o szczęście. która towarzyszy jego bohaterom. niezmiennie sprawiając. że czytelnikowi bardzo łatwo jest się z nimi utożsamić.

Autor: Adam Molenda

Cena: 24.99

Adam Molenda: MP323 sposoby na lenia, shantaram ebook, holocaust f, ogień i woda po ciemku, należysz do mnie, hard eve jagger, księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn, z jednym wyjatkiem, pożar krwi pdf, medycyna ratunkowa pdf, problem trzech ciał audiobook, piekielna miłość pdf doci, david vann, pan tadeusz mobi, środki kompensacyjne, the surge solucja, anna mostowska, kodeks pracy z komentarzem pdf, tobiasz palamar, agata przybylek książki…