potem trafiły na listę zaginionych. Ale skoro już się znalazły. chcę dać im okładki. Ich własne. Opowiadania nie powinny ginąć. Nawet te stare. Napisałem je. Niech więc żyją dalej.

potem trafiły na listę zaginionych. Ale skoro już się znalazły. chcę dać im okładki. Ich własne. Opowiadania nie powinny ginąć. Nawet te stare. Napisałem je. Niech więc żyją dalej. Kategoria: Autor Jarosław Grzędowicz ISBN: 978-83-65969-12-5 Cena: 9999 978-83-65969-12-5: Liderzy jedzą na końcu. Dlaczego niektóre zespoły potrafią świetnie współpracować. a inne nie Kategoria: Ekonomia i biznes…

Published by admin in15 kwietnia 2016
Tagi: , ,

potem trafiły na listę zaginionych. Ale skoro już się znalazły. chcę dać im okładki. Ich własne. Opowiadania nie powinny ginąć. Nawet te stare. Napisałem je. Niech więc żyją dalej.

Kategoria: Autor

Jarosław Grzędowicz

ISBN: 978-83-65969-12-5

Cena: 9999

978-83-65969-12-5:


Liderzy jedzą na końcu. Dlaczego niektóre zespoły potrafią świetnie współpracować. a inne nie

Kategoria: Ekonomia i biznes

Inspiruj ludzi. buduj silne zespoły. zostań genialnym przywódcą!

Wyczekiwana kontynuacja światowego bestsellera Zaczynaj od DLACZEGO. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania. Jej autor. Simon Sinek. jest wizjonerem. optymistą i liderem kulturowej rewolucji DLACZEGO. Jego druga książka stanowi naturalną kontynuację „Zaczynaj od DLACZEGO” i przenosi zawarte w niej idee na poziom korporacyjny. W przypadku firmy odpowiedź na pytanie DLACZEGO ma także kluczowe znaczenie. ale to dopiero początek. Potem trzeba się zastanowić. jak zarazić członków zarządu swoją wizją. Jak inspirować pracowników do tego. by ufali i byli oddani firmie i sobie nawzajem? Sinek podaje przykład kultury Marines. w której mężczyźni i kobiety są gotowi zaryzykować życie. bo wiedzą. że inni zrobiliby dla nich to samo. Nie jest to wynikiem żadnego prania mózgu. lecz wykorzystania ludzkiej natury. bo istnieją środowiska i kultury. które naturalnie wydobywają z człowieka to. co w nim najlepsze. Jeśli firmie uda się wprowadzić taką mentalność. pracownicy będą chętniej podejmować ryzyko ze świadomością. że ich koledzy i szefowie staną za nimi murem. niezależnie od okoliczności. Sinek wyjaśnia na podstawie barwnych i przekonujących przykładów. jak kultywować firmowe DLACZEGO. uwzględniając w tym równaniu ludzi.

Dlaczego tak wielu pracowników z utęsknieniem odlicza czas do piątku i traktuje każdy dzień pracy jako zło konieczne? Dlaczego ludzie nie lubią swojej pracy i nie są w stanie zaangażować się w wykonywane obowiązki? Menedżerowie marzą. by ich podwładni z entuzjazmem oddawali się pracy. jednak większość z nich nie ma pomysłu na kierowanie ludźmi. Współczesne organizacje są zbyt zajęte zarządzaniem zasobami ludzkimi. by dostrzec. że to. czego im potrzeba. to nie sprawny menedżer. ale przywódca z krwi i kości. Ktoś. kto nie tylko rozdzieli obowiązki. ale także pokaże ludziom. że to oni są najcenniejszym kapitałem w firmie.

Ludzie. którzy wierzą. że ich praca ma sens. którzy czują się doceniani i wiedzą. że mogą w każdej sytuacji polegać na swoich kolegach i przełożonych. to pracownicy. którzy z własnej inicjatywy zainwestują czas i wysiłek w naukę czy pracę na rzecz swojej firmy.

Czy to rzeczywiście jest aż takie proste? Ten model wykorzystują najlepsze przedsiębiorstwa na całym świecie – i osiągają dzięki niemu znacznie większe zyski. rozwijają się intensywniej i są znacznie bardziej konkurencyjne na niełatwym współczesnym rynku. Chcesz. by Twoja firma dołączyła do tego grona? Chcesz nadać tempo własnej karierze? Nie czekaj. aż wyprzedzą Cię inni!


Autor: Simon Sinek

Cena: 39.90

Simon Sinek: MP3


iedyś jakiegoś zagram… – Anna Mucha

To świetny kryminał. w którym bronią są słowa! (i paragrafy!).

Ginie dziewczynka. w trudnych do wyjaśnienia okolicznościach. Policja jest bezradna. Prokuratura oskarża rodziców o zabójstwo dziecka. W ich obronie staje Joanna Chyłka. niezwykle skuteczna pani adwokat. Ma przeciwko sobie wszystkich – policję. prokuraturę. sąd i własną kancelarię… Ale wie jedno: „Kto oskarża powinien mieć dowód”. I robi wszystko. by te dowody znaleźć. Nie interesuje jej wina czy niewinność swoich klientów. chce ich tylko bronić… ale czy aby na pewno?

Joanna jest bezwzględnie konsekwentna. zniewalająco błyskotliwa. czarująco wredna i nie przebiera w słowach… albo inaczej. przebiera tak by dobić i zmiażdżyć przeciwnika. Podoba mi się! I to bardzo! – Joanna Jodełka

Kategoria: Autor

Remigiusz Mróz

ISBN: 978-83-797-6299-6

Cena: 34.90

978-83-797-6299-6: MP3


Miłość w czasach zarazy

Kategoria: Powieści i opowiadania

„Miłość w czasach zarazy”. napisana przez Gabriela Garcię Marqueza z ogromną czułością. humorem i wyrozumiałością. to niezwykła powieść o miłości. która okazuje się silniejsza od samotności. od fatum i od śmierci.

Jest to historia uczucia niewydarzonego bękarta i poety Florentino Arizy oraz trzeźwej. rozsądnej Ferminy Dazy. spełniającego się po półwieczu oczekiwania. Oboje przechodzą przez wszystkie kręgi miłości – młodzieńcze zadurzenie. małżeństwo z rozsądku. szalone namiętności. miłości idealizowane i ulotne pragnienia cielesne.

Ta niespotykana w dotychczasowej twórczości Garcii Marqueza tematyka i tonacja przysporzyła pisarzowi miliony nowych czytelników całym świecie.

Autor: Gabriel Garcia Marquez

Cena: 44.9

Gabriel Garcia Marquez: MP3kredytowa księgarnia, thorgal 35, fiodor dostojewski zbrodnia i kara pdf, michael hjorth, hans rosenfeldt, romans z nieznajomym, tatuaże tom 2 pdf, w pierścieniu ognia pdf, święty augustyn wyznania, bohaterowie i nie było już nikogo, apis 30 na torbiele, wigwam algonkinów, opowieść o pilocie pirxie, naomi rachel king, kaprys milionera izabella frączyk pdf, marta laskowska, mariusz lekston, wanda majer-pietraszak, brejdygant szadź, funkcje reklamy pdf, czytnik tekstu, darmowe e-book…