Bez litości

Bez litości Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Tym razem Reacher ma za zadanie dopaść porywaczy. którzy uprowadzili pewną kobietę i dziecko. Jack Reacher siedzi sam – tak. jak lubi najbardziej – w kawiarni na Manhattanie. Patrzy. jak do zaparkowanego po drugiej stronie mercedesa wsiada mężczyzna i odjeżdża. Z milionem dolarów. Tyle. i jeszcze znacznie więcej.…

Published by admin in14 kwietnia 2016
Tagi: , , ,

Bez litości

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Tym razem Reacher ma za zadanie dopaść porywaczy. którzy uprowadzili pewną kobietę i dziecko.

Jack Reacher siedzi sam – tak. jak lubi najbardziej – w kawiarni na Manhattanie. Patrzy. jak do zaparkowanego po drugiej stronie mercedesa wsiada mężczyzna i odjeżdża. Z milionem dolarów.


Tyle. i jeszcze znacznie więcej. jest gotowy zapłacić Edward Lane za odzyskanie żony i dziecka. I za złapanie porywaczy. A nikt nie zrobi tego lepiej niż Reacher. który doskonale wie. że kiedy dopadnie tych ludzi. jego zleceniodawca nie odda ich w ręce policji. tylko załatwi sprawę po swojemu.

Ale Jack nie ma z tym problemu. Zresztą w tej sprawie właściwie nic nie spędza mu snu z powiek. Wszystko powinno się odbyć bez kłopotów i niespodzianek.


I tak by pewnie było. gdyby

Autor: Tess Gerritsen

Cena: 37.90

Tess Gerritsen: MP3


Psychologia jogi

Kategoria: Poradniki

Poznaj jogę od podszewki. by zacząć ją praktykować!

 • Czy potrafisz uderzyć niebo kamieniem. czyli czym jest joga
 • W pałacu luster. czyli praktyki dyscypliny społecznej (jamy)
 • Oczyszczanie relacji z samym sobą. czyli praktyki dyscypliny indywidualnej (nijamy)

Tu znajdziecie artykuły i wywiady z Autorem


Jogasutry Patańdźalego. najważniejszy z traktatów o jodze klasycznej. doczekał się już wielu interpretacji. ale wciąż inspiruje kolejnych badaczy. 195 sutr sprzed niemal dwóch tysięcy lat. traktujących o kontemplacji i skupieniu. o praktyce i drodze dojścia. o zdolnościach i mocach oraz o wolności. wyzwoleniu i jedyności. składa się na przewodnik po praktykowaniu jogi i wskazuje drogę do procesu doświadczania. będącego istotą tej filozofii. Jeśli chcesz poznać je dogłębnie i odkryć. jak można realizować je w praktyce. potrzebujesz tłumacza: kogoś. kto wskaże różne aspekty zasad spisanych przez Patańdźalego i pomoże Ci zrozumieć konsekwencje ich stosowania.

Takim tłumaczem jest autor Psychologii jogi. od lat aktywnie zgłębiający tę dziedzinę nauki i stosujący ją w codziennym życiu. Jego analizy i komentarze pozwolą Ci wniknąć pod powierzchnię traktatu Patańdźalego. podpowiedzą. jak należy medytować. dlaczego ignorancja jest niebezpieczna i jakie ścieżki oczyszczenia umysłu są najlepsze dla osiągnięcia celu. Dzięki nim poznasz ogólny kontekst praktyki i najważniejsze reguły klasycznej jogi. które mogą odmienić Twoje życie. Ale pamiętaj: i tak najważniejsze jest Twoje doświadczenie. które powstaje w reakcji na nauczanie. Poglądy nie mają siły transformacyjnej. a doświadczenia – tak!

 • Wprowadzenie do studiowania Jogasutr Patańdźalego
 • Od szaleństwa do medytacji (5 poruszeń świadomości)
 • Pułapka ignorancji (5 uciążliwości)
 • Droga jest prosta (abhjasa i vairagja)
 • Bez sentymentów. Przyjaźń. współczucie. dobra wola i obojętność – ścieżki do oczyszczenia umysłu
 • Nie bić głową w mur. czyli sztuka właściwego działania (krija joga)
 • Stabilność i wolność od napięcia (asana)
 • Pranajama to nie ćwiczenia oddechowe
 • Brak rozproszenia to nieprzywiązanie (pratjahara)
 • Praktyki koncentracyjno-medytacyjne
 • Materiały dodatkowe

Joga jest kluczem do poznania – przekonaj się o tym!Autor: Maciej Wielobób

Cena: 19.90

Maciej Wielobób: MP3proza wrocław, doradca króla priama, miasteczko nonstead, darmowe całe filmy lektor pl, życie towarzyskie i uczuciowe, eric worre bądź pro pdf, port nad morzem czarnym, peter v brett cykl demoniczny, malcolm xd kto to, 9 żyć chloe king, uciekaj ze mną pdf, człowiek i zdrowie, shrek 3 pl, panna z mokrą głową książka…