Sztuka projektowania tekstów. Jak tworzyć treści. które podbiją internet

Sztuka projektowania tekstów. Jak tworzyć treści. które podbiją internet Kategoria: Poradniki Naucz się zasad jak profesjonalista. aby móc je łamać jak artysta Pablo Picasso Dobrych tekstów się nie pisze. Dobre teksty się projektuje. Najpierw trzeba zbudować solidną konstrukcję. a potem umiejętnie wypełnić ją treścią. Jeśli piszesz do internetu. w grę wchodzą dodatkowo wymagania Google i…

Published by admin in11 kwietnia 2016
Tagi: , ,

Sztuka projektowania tekstów. Jak tworzyć treści. które podbiją internet

Kategoria: Poradniki

Naucz się zasad jak profesjonalista. aby móc je łamać jak artysta

Pablo Picasso

Dobrych tekstów się nie pisze. Dobre teksty się projektuje.

Najpierw trzeba zbudować solidną konstrukcję. a potem umiejętnie wypełnić ją treścią. Jeśli piszesz do internetu. w grę wchodzą dodatkowo wymagania Google i zwyczaje niecierpliwych czytelników. Jak to wszystko pogodzić? Przeczytaj tę książkę. a będziesz wiedział.

Krok po kroku poprowadzi Cię ona przez narzędzia i strategie przydatne na każdym etapie projektowania tekstu – od przygotowań. poprzez tworzenie konturów. ich wypełnianie. wywoływanie efektów specjalnych i tworzenie efektownych form. aż po polerowanie całości. Na końcu znajdziesz też część poświęconą odkrywaniu i rozwijaniu własnych atutów pisarskich. Bo zasady nie są po to. żebyś je znał i stosował dla idei. ale po to. żebyś spośród nich wybierał te. dzięki którym mocniej zabrzmi Twój niepowtarzalny. przyciągający czytelników głos.

Projektując ten poradnik. kierowałam się konfucjańską zasadą: „Powiedz mi. a zapomnę. Pokaż mi. a zapamiętam. Pozwól mi zrobić. a zrozumiem”. Chcę. żebyś zapamiętał i zrozumiał. dlatego zadbałam nie tylko o to. by przekazać Ci jak najwięcej informacji. lecz także o przykłady. ćwiczenia z rozwiązaniami i ze wskazówkami. a nawet mapy myśli. które pomogą Ci w powtórkach. Mam nadzieję. że ta książka stanie się wiernym towarzyszem Twoich pisarskich poszukiwań.

Autorka

Autor: Ewa Szczepaniak

Cena: 29.90

Ewa Szczepaniak: MP3


Tylko martwi mogą przetrwać

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Miłość ma oczy anioła. śmierć – diabła. Zemsta właśnie zyskała moje!

 

Mam na imię Tessa i cóż… Moje życie lekko się skomplikowało… Przebywam w mieście. którego nienawidzę. Wykonuję pracę. której nie lubię. i wciąż myślę o ludziach. których już dawno powinnam wyrzucić z pamięci.

Jakby tego było mało. spotykam kogoś. kto najwyraźniej wszystko o mnie wie. Czego chce? Jest wrogiem czy sprzymierzeńcem? A może kręci się w pobliżu tylko po to. by odciągnąć moją uwagę od czegoś ważniejszego. jak na przykład te przeklęte skarabeusze. o których wciąż nic nie wiem.

Jedno jest pewne – ja nigdy nie odpuszczam.

Autor: D. B. Foryś

Cena: 29.99

D. B. Foryś: MP3


Międzyczasowiec

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

 

W roku 1944 potęga Trzeciej Rzeszy zaczyna się chwiać. Niemieccy okupanci ponoszą porażki w odległych walkach. ale stają się również ofiarami ataków na dotychczas bezpiecznych tyłach. W okolicach Warszawy znaleziono zmasakrowane ciała niemieckich żołnierzy. Jedynym śladem pozwalającym domyślać się sprawców były wyryte na piersiach ofiar polskie nazwiska. Sugerowały one. że każdy z zabitych żołnierzy to zemsta za kogoś zamordowanego przez najeźdźcę. Kolejne morderstwa stają się nierozwiązywalną zagadką dla niemieckich służb. jak również przyczyniają się do powstania legendy „Mściciela”.

Ponad pół wieku później komisarz Przytuła poznaje historię Witka Kopeckiego. kolaboranta i volksdeutscha. który zaczynał od kradzieży kosztowności ofiarom więzień i obozów niemieckich. a skończył jako osoba walcząca z okupantem. Niektórzy twierdzili. że właśnie on był owy

:

Cena: 29.00

: MP3


łęboko humanistyczną opowieść o wielkiej duchowej przemianie.

Kategoria: Autor

Jakub Żulczyk

ISBN: 978-83-8139-634-9

Cena: 9999

978-83-8139-634-9:dolina pontaru, diana moja historia, marek siwek, francuska oberża, ta która musi umrzeć mobi chomikuj, natura czasu i przestrzeni, rachunkowość finansowa z uwzględnieniem mssf, sezon burz audiobook, gaworecki turystyka, czytnik ebook czy tablet, kantor praga, córeczka pdf, szubienicznik piekara, narrenturm audiobook, zenon martyniuk życie to są chwile…