skim oddziałem. Do tej pory Romero zawsze postępował zgodnie ze złożoną przysięgą. Tym razem będzie musiał dokonać wyboru. który może go kosztować życie.

skim oddziałem. Do tej pory Romero zawsze postępował zgodnie ze złożoną przysięgą. Tym razem będzie musiał dokonać wyboru. który może go kosztować życie. Kategoria: Autor Cora Reilly ISBN: 978-83-272-6816-7 Cena: 9999 978-83-272-6816-7: Basia i zwierzaki Kategoria: Bajki i baśnie Nadchodzi długo oczekiwany czas Świąt! Basia wraz z rodziną kolejny raz przygotowuje się do tego szczególnego…

Published by admin in25 marca 2016
Tagi: , , , , ,

skim oddziałem. Do tej pory Romero zawsze postępował zgodnie ze złożoną przysięgą. Tym razem będzie musiał dokonać wyboru. który może go kosztować życie.

Kategoria: Autor

Cora Reilly

ISBN: 978-83-272-6816-7

Cena: 9999

978-83-272-6816-7:


Basia i zwierzaki

Kategoria: Bajki i baśnie

Nadchodzi długo oczekiwany czas Świąt! Basia wraz z rodziną kolejny raz przygotowuje się do tego szczególnego okresu. Mama pomaga dzieciom w wycinaniu papierowych ozdób na choinkę. Przy zabawie wspólnie zastanawiają się. co by było. gdyby nagle wszystkie kartonowe zwierzątka ożyły!

„Basia i zwierzaki” to ciepła i przyjemna książeczka doskonała na czas przedświąteczny. Rodzicom przypomni. że posprzątane mieszkanie na czas i przygotowanie dwunastu potraw liczy się mniej niż czas spędzony w gronie najbliższych. a dzieciom pozwoli zrozumieć. dlaczego dorośli zamiast się cieszyć. tak często przed Świętami chodzą poddenerwowani.

Bestsellerowa seria o Basi przedstawia młodym czytelnikom realny świat współczesnej rodziny. Basia jest zabawną i mądrą przyjaciółką wszystkich przedszkolaków. Jej przygody pomagają dzieciom zrozumieć świat i uczą. jak zachować się w trudnych sytuacjach.

Seria „Basia” jest pierwszą na naszym rodzimym rynku próbą wypromowania na szeroką skalę współczesnej polskiej bohaterki dziecięcej. Historiom dziewczynki towarzyszą piękne ilustracje Marianny Oklejak.

Młodzi czytelnicy wraz z Basią przeżywają zabawne przygody. które czekają na nich w przedszkolu. w domu. na zakupach. ale także wraz z nią przechodzą przez pierwsze kłopoty. czy stresujące sytuacje. Postać Basi stworzona przez Zofię Stanecką odpowiada rozwojowi jej rzeczywistych rówieśników. Ma podobne marzenia. zainteresowania i lęki. Jest kopalnią pomysłów i twórczych zabaw. choć sama miewa i słabsze momenty. Jak każdy przedszkolak nie lubi sprzątać i bywa zazdrosna o młodsze rodzeństwo. Basia wie jednak. że zawsze może liczyć na swoich mądrych rodziców. Przy ich wsparciu i odrobinie humoru okazuje się. że świat może być bezpieczny i wypełniony samymi dobrymi emocjami.

Zofia Stanecka – autorka książek dla dzieci. Jest absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Największą popularność przyniosła jej seria książek o Basi. przeznaczona dla najmłodszych czytelników. Zofia Stanecka pisze także książki do serii „Czytam sobie”. „Poczytaj ze mną” oraz „Czytam i główkuję”. Jest autorką opowiadań („Świat według dziadka”). baśni i powieści („Tajemnica Namokniętej Gąbki”. „Księga Ludensona”. „Domino i Muki. Po drugiej stronie czasu”). a także trylogii fantasy dla dzieci „Gdy pada deszcz”. Wydała także dwa poradniki o zasadach dobrego zachowania dla najmłodszych: „Damą być” oraz „Rycerzem być”.

Autor: Zofia Stanecka

Cena: 9.99

Zofia Stanecka: MP3


karbu. Stanom Zjednoczonym grozi wielkie niebezpieczeństwo…

Malone zostaje wciągnięty w niesamowity. dwudziestoczterogodzinny pościg od kanałów Wenecji po odludne góry Chorwacji.

„Miłośnicy Berry’ego nie będą rozczarowani – znajdą tu charakterystyczne dla niego szybkie tempo akcji i złożoną fabułę”. Library Journal

Kategoria: Autor

Steve Berry

ISBN: 978-83-7999-874-6

Cena: 9999

978-83-7999-874-6:


ę jednak. że niewidzialna nić łączy współczesne zbrodnie z dawnymi. Idąc jej śladem. Michele Balistreri będzie zmuszony zanurzyć się w najmroczniejsze epizody swojej przeszłości. wrócić do czasów „piasku i krwi”. z którymi nigdy się do końca nie rozliczył. Na tej drodze miłość. przyjaźń i ideały zderzą się z poszukiwaniem bolesnej prawdy i niemożnością odróżnienia kto jest zdrajcą. a kto został zdradzony. Dopiero rozpaczliwy heroizm pewnej dziewczyny poprowadzi go za rękę do źródeł zła.

Kategoria: Autor

Roberto Costantini

ISBN: 978-83-8110-059-5

Cena: 9999

978-83-8110-059-5:


Kategoria:

:

Cena:

:


k umożliwiający zamianę tych trzech tajemnic w umiejętności i natychmiastowe zastosowanie ich w codziennej pracy!

Techniki Jednominutowego Menedżera w praktyce to kolejny etap prostego i wyjątkowo skutecznego programu mającego niebagatelny wpływ na kształt nowoczesnego biznesu. Skorzystaj z tej unikalnej wiedzy już dzisiaj! Poznaj praktyczne tajniki jednominutowego zarządzania organizacją.

Każdy może zostać Jednominutowym Menedżerem!
Program opisany w książce Jednominutowy Menedżer odniósł nieprawdopodobny sukces. szturmem zajmując pierwsze miejsce na liście bestsellerów „New York Timesa” i wykraczając poza świat wielkiego biznesu. Zawartą w nim wiedzę wykorzystały gospodynie domowe. studenci. niezależni fachowcy i wszyscy ci. którzy również chcieli efektywniej zarządzać swoim czasem i zasobami. Kolejna część serii zawiera opisy

Kategoria: Ekonomia i biznes

To działa! Bez względu na to. czy jesteś odpowiedzialny za gospodarstwo domowe. przedsiębiorstwo. rodzinę czy fabrykę!

Jednominutowy Menedżer odniósł jeden z najbardziej spektakularnych sukcesów w historii. Tytuł ten osiągnął wielką popularność nie tylko w kręgach związanych z wielkimi korporacjami. ale również wśród właścicieli małych film. przedstawicieli handlowych. gospodyń domowych i nauczycieli. Został doceniony przez reprezentantów zarządów wielu firm znajdujących się na liście Fortune 500. którzy często określali go jako lekturę obowiązkową. Jednominutowy Menedżer opanował teoretyczne i praktyczne aspekty uzyskanej wiedzy – wyznacza jednominutowe cele. wygłasza jednominutowe pochwały oraz udziela jednominutowych reprymend. Teraz oddajemy kolejną odsłonę światowego bestsellera – praktyczny poradni

Autor: Adam Molenda

Cena: 24.99

Adam Molenda: MP3


8

Kategoria: Ilosc_stron

Wydawnictwo: Rok_wydania

Cena:

Rok_wydania: 1architektura uczuć pdf doci, mieczysław łobocki, virtulo, ojciec klimuszko zioła książka pdf, dynastia miziołków audiobook, mózg chce więcej, devlin pdf, niszczyciel czołgów wot, pod słońcem italii, trygve gulbranssen, walentynian ii, księga adsów, na marginesach życia, dariusz tomasz lebioda, niepokorny jego walka pdf, chick po polsku, barbara łęczycka, mickiewicz żegluga, postępowanie sądowoadministracyjne pdf, 365 dni czas trwania, oczy ciemnosci dean koontz…