Sidekicked

Sidekicked Kategoria: Pozostałe The Avengers meets Louis Sachar in this hilarious and action-packed tween novel by John David Anderson. which Publishers Weekly called a „superhero story that any comics fan will enjoy” in a starred review.Andrew Bean might be a part of H.E.R.O.. a secret organization for the training of superhero sidekicks. but that doesn’t…

Published by admin in25 marca 2016
Tagi: , , ,

Sidekicked

Kategoria: Pozostałe

The Avengers meets Louis Sachar in this hilarious and action-packed tween novel by John David Anderson. which Publishers Weekly called a „superhero story that any comics fan will enjoy” in a starred review.Andrew Bean might be a part of H.E.R.O.. a secret organization for the training of superhero sidekicks. but that doesn’t mean that life is all leaping tall buildings in single bounds. First. there’s Drew’s power: Possessed of super senseshis hearing. sight. taste. touch. and smell are the most powerful on the planethe’s literally the most sensitive kid in school. Then there’s his superhero mentor. a former legend who now spends more time straddling barstools than fighting crime. Add in trying to keep his sidekick life a secret from everyone. including his parents. and the truth is clear: Middle school is a drag even with superpowers.But this is all before a supervillain long thought dead returns to the city of Justicia. superheroes begin disappearing at an alarming rate. and Drew’s two identities threaten to crash head-on into each other. Drew has always found it pretty easy to separate right from wrong. good from evil. It’s what a superhero does. But what happens when that line starts to disappear?

Autor: John David Anderson

Cena: 119.90

John David Anderson: MP3


Pasażer na gapę

Kategoria: Pozostałe

Magda pomaga ukochanemu Maćkowi w ucieczce ze szpitala psychiatrycznego. do którego trafił. ratując się przed więzieniem. Misternie przygotowany plan psuje niespodziewanie pojawienie się nowego pacjenta w sali Maćka. Nie mając innego wyjścia. para zakochanych złodziei postanawia zabrać ze sobą „pasażera na gapę”. zamierzając pożegnać się z nim zaraz po opuszczeniu murów szpitala. Niebawem jednak okazuje się. że nie będzie to takie proste… Rozpoczyna się sadystyczna gra. w której dwoje młodych ludzi staje się jedynie bezwolnymi pionkami. Czy uda im się uciec przed zastawioną na nich pułapką. która może kosztować ich życie?

To więcej niż wciągający thriller i więcej niż wyprawa w najmroczniejsze zakamarki ludzkiej duszy. To gra. która okazała się prawdziwą jazdą bez trzymanki z pasażerem na gapę. Jak ja lubię takie książki!
Wioleta Sadowska. subiektywnieoks

ISBN: 978-83-66381-75-9

Cena: 9999

978-83-66381-75-9:


a.

Ambitna. zawzięta i wyspecjalizowana w znajdowaniu ludzi. Oraz wredna na tyle. że za odpowiednią opłatą zadba o to. by znaleziony trafił w ręce zleceniodawcy żywy.

Kategoria: Autor

Andrzej Ziemiański

ISBN: 978-83-65969-57-6

Cena: 9999

978-83-65969-57-6:


Święty spokój. Instrukcja obsługi emocji

Kategoria: Pozostałe

Emocje? Weź to na spokojnie!

W teorii wiemy o nich bardzo wiele. Gorzej z praktyką. Dlaczego. mimo że rozumiemy. skąd na przykład bierze się w nas złość i rodząca się pod jej wpływem agresja. mimo że pojmujemy. jak bardzo jest ona niszcząca i nieracjonalna. wciąż się jej poddajemy? Potem musimy naprawiać szkody – przepraszamy i tłumaczymy się z głupot. które popełniliśmy. Dlaczego życie tak wielu osób wypełnione jest nieujarzmionym lękiem. poczuciem winy. niską samooceną. stresem. gniewem. smutkiem? Czemu wielu z nas świat emocji kojarzy się wyłącznie z cierpieniem czy wręcz. jak w przypadku odrzucenia – z fizycznym bólem? Na wszystkie te pytania istnieje tylko jedna odpowiedź: wciąż nie wykształciliśmy w sobie zdolności niezbędnych do zarządzania własnymi emocjami i nadal pozwalamy na to. by to one zarządzały nami.Nauczenie się zarządzania emocjami nie należy do łatwych. ale nie jest też niemożliwe. By odnieść w tym sukces. należy zarówno zrozumieć mechanikę działania emocji u siebie i u innych ludzi. jak i przećwiczyć odpowiednie narzędzia radzenia sobie z konkretnymi emocjami. I właśnie w ten sposób została skonstruowana ta książka: w pierwszej części opisano mechanizmy powstawania i działania emocji z perspektywy badań naukowych. dzisiejszej wiedzy o emocjach oraz wielowiekowych tradycji mistycznych czy kulturowych. Druga część została poświęcona kilkunastu kluczowym emocjom najczęściej zgłaszanym jako sprawiające problemy przez pacjentów terapii. a także klientów indywidualnych procesów wsparcia. Narzędzia zawarte w drugiej części książki zostały sprawdzone we własnej praktyce pracy autora – podczas warsztatów. szkoleń czy indywidualnych procesów pracy z klientem.

Autor: Jarosław Gibas

Cena: 39.90

Jarosław Gibas: MP3


Emi i Tajny Klub Superdziewczyn

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Emi to dziewczynka taka jak Ty! Wraz z mamą. tatą i labradorem Czekoladą mieszka w dużym mieście w domu Na Bateryjce. Emi ma zwariowanych przyjaciół: Anielę. która nie cierpi księżniczek. muzykalną Faustynę. Franka-mądralę. czarującego Lucka i wielu innych. Pewnego dnia dziewczyny zakładają tajny klub. Jego motto brzmi: NIGDY WIĘCEJ NUDY!

Autor: Agnieszka Mielech

Cena: 17.90

Agnieszka Mielech: MP3prześliczne koszmarki, ostatnia spowiedź pdf, przestrzeni przestrzeni, józef bułatowicz, tako rzecze zaratustra pdf, julia rosnowska, zielona gęś teatrzyk, w lesie dziś nie zaśnie nikt chomikuj, demet altınyeleklioğlu, greedfall pl, goban klas media i komunikowanie masowe, metro 2034 pdf, głupia kobieta, podejrzany książka, przyjęcie u kitty i stada, ojciec goriot pdf, zbrodnie prawie doskonałe. policyjne archiwum x, srebrne skrzydła lackberg, proza wiersz, wojna wikingów, pamięć nieulotna snowden, kara za brak viatoll odwołanie, jak skutecznie rzucić palenie allen carr pdf free…