Gen sprzedawcy. Jak obudzić w sobie wrodzone umiejętności handlowe. Wydanie II rozszerzone

Gen sprzedawcy. Jak obudzić w sobie wrodzone umiejętności handlowe. Wydanie II rozszerzone Kategoria: Ekonomia i biznes Ręce. głowa i serce sprzedawcy „Ja nie potrafię. nie lubię sprzedawać” — tak mówi wielu z nas. Często także ci. którzy z oferowania innym produktów czy usług uczynili sposób na życie. Znamy narzędzia. potrafimy się nimi posługiwać. jednak nie…

Published by admin in12 marca 2016
Tagi: , , , , , , , ,

Gen sprzedawcy. Jak obudzić w sobie wrodzone umiejętności handlowe. Wydanie II rozszerzone

Kategoria: Ekonomia i biznes

Ręce. głowa i serce sprzedawcy

„Ja nie potrafię. nie lubię sprzedawać” — tak mówi wielu z nas. Często także ci. którzy z oferowania innym produktów czy usług uczynili sposób na życie. Znamy narzędzia. potrafimy się nimi posługiwać. jednak nie jesteśmy przekonani albo do oferty. albo do samych siebie. Dodatkowo czujemy. że praca sprzedawcy nie przystaje do naszego wyobrażenia o zajęciu dla nas odpowiednim. Innymi słowy. jako sprzedawcy mamy sprawne ręce. Problem leży po stronie głowy i serca. A sprzedawca. który dysponuje samymi rękami. podda się w momencie. w którym klient wyrazi jakiekolwiek wątpliwości.

Dlaczego — choć wszyscy znamy i teoretycznie potrafimy stosować narzędzia sprzedaży — tylko niektórzy z nas odnoszą w tym zawodzie naprawdę spektakularne sukcesy? Może to kwestia genów? Autor tej książki przekona Cię. że nie o to chodzi. Pomyśl o pięciolatku. który naprawdę czegoś chce. Będzie tak długo prosił. dopominał się i walczył o swoje. aż osiągnie cel. Ty też byłeś takim pięciolatkiem. prawda? Zatem masz to w sobie! Z natury jesteś sprzedawcą. Teraz musisz tylko odblokować swoje uczucia. Zmienić ścieżki. jakimi podczas sprzedaży biegną Twoje myśli. Rusz głową. zajrzyj w głąb swojego serca i zacznij naprawdę aktywnie sprzedawać.

Gen sprzedawcy to doskonałe kompendium wiedzy każdego aktywnego handlowca. Autor przypomina najważniejsze umiejętności sprzedażowe. sposoby na skuteczne pozyskiwanie klientów. rozpoznawanie i zaspokajanie ich potrzeb. budowanie długotrwałych relacji oraz kompleksowe prowadzenie szeroko pojętej sprzedaży. Całość wsparta licznymi przykładami z życia autora powoduje. że książka nie tylko posiada dużą merytoryczną wartość. ale również jest ciekawą lekturą. Gen sprzedawcy jest obowiązkową pozycją nie tylko dla wszystkich osób związanych ze sprzedażą. ale również dla pragnących poprawić proces swojego rozwoju zawodowego.

— Paweł Orfinger. szef sprzedaży Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris S.A.

Autor: Robert Zych

Cena: 39.00

Robert Zych: MP3


Niegrzeczny rockman

Kategoria: Pozostałe

Udręczony rockman odnajduje siebie – oraz miłość – gdy zakochuje się w kobiecie. która tymczasowo wprowadza się do mieszkania obok.

John „Jax” Blackwood. gwiazda rocka. od dwóch lat. odkąd próbował odebrać sobie życie. trwa w stanie otępienia. Aż dochodzi do incydentu z intrygującą rudowłosą. która ucieka z jego lodami.

Kiedy Stella Grey po raz pierwszy spotkała Jaxa Blackwooda. sprawy nieco wymknęły się spod kontroli. Nie wiedziała. że ma do czynienia z uwielbianym gitarzystą najlepszej rockowej kapeli świata. Kto się spodziewa takiej megagwiazdy w spożywczaku? Poza tym zbliżała się zamieć. a on chciał sprzątnąć jej sprzed nosa ostatnie pudełko upragnionych lodów. Nie mogła na to pozwolić i go pocałowała.

Stella nie może przestać myśleć o nieznajomym. Wkrótce okazuje się. że przystojniak będzie jej nowym sąsiadem i że to sam Jax Blackwood. legenda rocka.

<

Autor: Karolina Morawiecka

Cena: 14.90

Karolina Morawiecka: MP3olga tokarczuk dom dzienny dom nocny pdf, dzieje kultury brytyjskiej, płomień crossa pdf, piekni bogaci, historia bez cenzury pdf, książki wiedźmin kolejność, łukasz drozda, wiezien milosci odc 361 streszczenie szczegółowe, alupolon, mały książe mobi, gra o tron strategia, arduino download pl, zmierzch ksiazka, piekara szubienicznik tom 3, uczta dla maluszka, dls metoda, lisek łakomczuszek mp3 chomikuj, opiumu w rosole mp3, pamięć absolutna arnold schwarzenegger…