ez okupowany kraj chłopcy spotkają wielu życzliwych ludzi. gotowych. aby ich chronić. Niektórzy z nich zapłacą za to najwyższą cenę.

ez okupowany kraj chłopcy spotkają wielu życzliwych ludzi. gotowych. aby ich chronić. Niektórzy z nich zapłacą za to najwyższą cenę. Kategoria: Autor Mario Escobar ISBN: 978-83-66611-11-5 Cena: 9999 978-83-66611-11-5: Jak czytać ludzi radzi agent FBI Kategoria: Poradniki Książka jest kluczem do odczytywania ludzi: ich intencji. motywacji. dążeń. a w efekcie przewidywania ich zachowań. Dzięki zawartej…

Published by admin in7 marca 2016
Tagi: , , , , ,

ez okupowany kraj chłopcy spotkają wielu życzliwych ludzi. gotowych. aby ich chronić. Niektórzy z nich zapłacą za to najwyższą cenę.

Kategoria: Autor

Mario Escobar

ISBN: 978-83-66611-11-5

Cena: 9999

978-83-66611-11-5:


Jak czytać ludzi radzi agent FBI

Kategoria: Poradniki

Książka jest kluczem do odczytywania ludzi: ich intencji. motywacji. dążeń. a w efekcie przewidywania ich zachowań. Dzięki zawartej tu wiedzy pozyskasz umiejętności przydatne wszędzie tam. gdzie masz do czynienia z ludźmi: w domu. biznesie. wśród przyjaciół i znajomych. Autorem “Jak czytać ludzi” jest Robin Dreeke. były szef Wydziału Analizy Behawioralnej FBI. Dzięki swemu doświadczeniu w jednej z najbardziej tajemniczych jednostek Federalnego Biura Śledczego Dreeke wypracował system. który pozwala zdiagnozować i przewidzieć ludzkie zachowania. Teraz tą wiedzą dzieli się z Czytelnikiem.

“Nauczę cię myśleć jak agent: w sposób uporządkowany. obiektywnie. racjonalnie i chłodno. Z takim nastawieniem można precyzyjnie analizować czyny. słowa. mowę ciała. opinie. reputację. karierę zawodową i zdolności. czyli te elementy. które pozwolą ci przewidzieć dalsze kroki danej osoby.”

“Przewidywanie czyjegoś zachowania to nie fizyka kwantowa. lecz nauka społeczna. Musisz tylko napisać właściwe równanie – stosując logikę. strategię. sceptycyzm. spostrzegawczość – i nie zapominać. że prawda czasami bywa nieprzyjemna. a mimo to nie można zamykać na nią oczu.”

O SERII:

Nowa seria wydawnicza “Inwestuj w siebie” to propozycja dla wszystkich. którzy są ciekawi wiedzy i chcą inwestować w swoje samodoskonalenie. Seria obejmuje wybrane tytuły z dziedziny rozwoju osobistego. psychologii i finansów. Książki zostały wybrane spośród najnowszych i najciekawszych pozycji wydanych w Stanach Zjednoczonych. Kanadzie. Australii i Europie Zachodniej. Intencją wydawcy jest aby jako seria tworzyły komplementarny program samodoskonalenia dla współczesnego człowieka.

Autor: Robin Dreeke

Cena: 39.90

Robin Dreeke: MP3


Nie ma powodu. by płakać

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Maja. wrażliwa i spontaniczna. ale nieco zagubiona w życiu i własnych uczuciach studentka wydziału rzeźby przenosi się do stolicy na jeden semestr. by stać się częścią współczesnej artystycznej bohemy.

Powieść opowiada o dwóch szalonych tygodniach z jej życia.

Bezdomna modelka. fascynujący profesor rzeźby oraz młodzi ludzie. którzy przesiąkają nastrojami i klimatem Warszawy. zachłystują się nią i… tworzą. Ta książka to wyjątkowy obraz Warszawy oraz artystycznych studiów.

Autor: Małgorzata Warda

Cena: 14.90

Małgorzata Warda: MP3


Szamo

Kategoria: Historia i literatura faktu

„Wszystko. co chcielibyście wiedzieć o piłce nożnej. ale wstydzicie się zapytać.”

Biografia Grzegorza Szamotulskiego – popularnego piłkarza wielu. nie tylko polskich. klubów. m.in. Legii Warszawa i ligi austriackiej. Barwna opowieść. a właściwie relacja z jego kariery piłkarskiej. zawierająca niezwykle ciekawe historie zza kulis rozgrywek piłkarskich i z szatni.

Wstęp do audiobooka czyta Grzegorz Szamotulski.

Autor: Krzysztof Stanowski. Grzegorz Szamotulski

Cena: 29.90

Krzysztof Stanowski. Grzegorz Szamotulski: MP3


Piękni dwudziestoletni

Kategoria: Biografie i dzienniki

„Piękni dwudziestoletni” to nie tylko osobisty dziennik Marka Hłaski. lecz także oryginalne świadectwo epoki. To rodzaj przewodnika po czasach PRL-u. ówczesnych barach i wydarzeniach. które rozpalały wyobraźnię młodych buntowników. Polski James Dean opisuje w nim rozpaczliwe próby ucieczki od ponurej rzeczywistości. Rozpamiętuje chwile. gdy z pomocą przychodziły mu alkohol. związki z kobietami. a wreszcie literacka i filmowa fikcja. Znaczną część tych – jak sam o nich mówił Hłasko – „prawdziwych zmyśleń” stanowią powroty do czasów młodości i szkolnych doświadczeń. gdy jako młody chłopak sprzeciwiał się powszechnemu w tych latach konformizmowi. W jego zapiskach często pojawiają się też wspomnienia z pracy w firmie przewozowej i w tygodniku „Po Prostu”. Przez gęstą warstwę słów przenikają skrajne emocje – te. które przywodzą na myśl dramatyczne wizje artysty i obsesyjne nap

ISBN:

Cena: 9999

:


Lepsi od Pana Boga​. Reportaże ​​z Polski Ludowej

Kategoria: Historia i literatura faktu

Amerykanie mają Johna Howarda Griffina. który ze skórą pomalowaną na czarno przemierzał w latach sześćdziesiątych południe Stanów Zjednoczonych. Niemcy mają Güntera Wallraffa. sprawdzającego na sobie niemiecką gościnność jako Ali z Turcji. My mamy Janusza Rolickiego. pioniera polskiego reportażu wcieleniowego. lub – jak sam to nazywa – reporterskich przebieranek.

Rolicki opisywał PRL Gomułki i Gierka widziany oczami budowniczych wstającej z gruzów Warszawy. sezonowych pracowników pegeeru. pijaczków z Dworca Centralnego i kloszardów z ulicy Ordona. Z jego reportaży publikowanych po raz pierwszy w latach 60. i 70.  w „Polityce” i warszawskiej „Kulturze” wyłania się realistyczny obraz codzienności okresu tzw. małej stabilizacji. kiedy „czy się stoi. czy się leży…”. Codzienności głównie szarej. ale przeplatanej grzmotami – porwaniem samolo

Autor: Joanna Jagiełło

Cena: 16.90

Joanna Jagiełło: MP3


A może będzie właśnie tak

Kategoria: Pozostałe

Dzieci często marzą o tym. co będą robić kiedy dorosną. Niejeden chłopiec chciałby zostać strażakiem. a niejedna dziewczyna gwiazdą filmową. Niektórym już w dzieciństwie zdarza się ugasić prawdziwy pożar. namalować prawdziwy obraz lub choćby wyleczyć chore lalki i misie. O takich planach. marzeniach i przygodach jest ten audiobook.

Autor: Renata Piątkowska

Cena: 13.58

Renata Piątkowska: MP3darksiders poradnik, doktor dolittle książka pdf za darmo, until dawn wszystkie znajdzki, saga sapkowskiego, syrena artur oppman, laura kaye, dziesięciu murzynków wierszyk, powieść zły, pan samochodzik ebook, kamienie na szaniec cała książka audiobook, izabela frączyk, zofia kossak szczucka pożoga, nazwij to snem, assassin’s creed odyssey wyspy obsydianowe, blitzkrieg 2 poradnik, cudowny chłopak pl online, samodyscyplina brian tracy…