Kręcone siekierą. 9 seansów Smarzowskiego

Kręcone siekierą. 9 seansów Smarzowskiego Kategoria: Historia i literatura faktu Kler. Wołyń. Wesele. Dom Zły. Róża. Drogówka. Pod Mocnym Aniołem… Premierze każdego filmu Smarzowskiego towarzyszą silne emocje ze strony krytyki i widzów. Kręcone siekierą. 9 seansów Smarzowskiego – to nie biografia. ani wywiad-rzeka – to opowieści aktorów i ekipy filmowej (m.in. Agaty Kuleszy. Kingi Preis.…

Published by admin in28 lutego 2016
Tagi: , , , ,

Kręcone siekierą. 9 seansów Smarzowskiego

Kategoria: Historia i literatura faktu

Kler. Wołyń. Wesele. Dom Zły. Róża. Drogówka. Pod Mocnym Aniołem… Premierze każdego filmu Smarzowskiego towarzyszą silne emocje ze strony krytyki i widzów.

Kręcone siekierą. 9 seansów Smarzowskiego – to nie biografia. ani wywiad-rzeka – to opowieści aktorów i ekipy filmowej (m.in. Agaty Kuleszy. Kingi Preis. Jacka Braciaka. Marcina Dorocińskiego. Lecha Dyblika. Mariana Dziędziela. Arkadiusza Jakubika. Piotra Sobocińskiego jr. Marcina Świetlickiego. Bartłomieja Topy. Mikołaja Trzaski. Tymona Tymańskiego. Roberta Więckiewicza). historie z planów. anegdoty. które zbliżają nas do rozwikłania zagadki. dlaczego reżyser kreuje w swoich filmach tak odpychającą i przerażającą rzeczywistość. a bohaterów doprowadza do granic człowieczeństwa. jakby hołdował zasadzie. że nigdy nie jest tak źle. żeby nie mogło być gorzej. Odpowiedzi na te i

ISBN:

Cena: 9999

:


Opowieść. w której przeszłość splata się z teraźniejszością. a tęsknota z nadzieją. Historia o trudzie radzenia sobie ze stratą najbliższych i o niezwykłej sile miłości. która przywraca wiarę w sens życia. Druga część powieści „Pod tym samym niebem” obfituje w okazje do wzruszeń. refleksji oraz śmiechu.

 

Kategoria: Autor

Katarzyna Kielecka

ISBN: 978-83-8194-894-4

Cena: 9999

978-83-8194-894-4:


Najgorętsza plaża w Finlandii

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Seks.kłamstwa i źle dopasowany strój kąpielowy.

Niezbędny krem z filtrem ochronnym 100!

Jan Nyman. detektyw z tajnej jednostki operacyjnej Krajowej Policji Centralnej. zostaje wysłany do sennego nadmorskiego miasteczka. by przeprowadzić śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci. Misja jest jasna: dowiedzieć się. co naprawdę się stało. wykorzystując wszelkie niezbędne środki.

Ale Nyman wkrótce odkrywa. że w tej sprawie nic nie jest proste. Nawet miejsce zbrodni – dziwaczna wesoła tropikalna wioska na ponurym fińskim wybrzeżu. Tu słońce rozgrzewa piasek do spektakularnych 13 stopni Celsjusza… Każdy odwiedzający otrzymuje wspaniałego dmuchanego flaminga – może jeszcze nie nadmuchanego. ale co tam. Kto może oprzeć się pokusie pobytu na „najgorętszej plaży w Finlandii”? Najwyraźniej nie zuchwali mordercy…

Au: 978-83-8074-259-8

Cena: 9999

978-83-8074-259-8:


Płomień i krzyż. Tom 3

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Arnold Lowefell i Mordimer Madderdin wspólnie ruszają do walki!

Dwaj szczególni Inkwizytorzy znowu się spotykają. Tym razem. by wspólnie wypełnić zadanie w przeklętej krainie zamieszkanej przez dziki lud. który wiarę w Chrystusa połączył z pogańskimi obrządkami. Tysiące mil od granic Cesarstwa. inkwizytorzy będą musieli spełnić misję kluczową dla całego chrześcijaństwa.

W całej intrydze wielką rolę odegrają także mało znani lecz potężni funkcjonariusze Wewnętrznego Kręgu Inkwizytorium. Hildegarda Reizend – podróżniczka. która przewędrowała świat od Afryki po Himalaje. Biegły w sztuce magicznej Barnaba Biber. Wszyscy będą musieli stawić czoła Herenniuszowi Furiusowi – Rzymianinowi. który na własne oczy widział Ukrzyżowanie i Zstąpienie Jezusa Chrystusa.

Węzły intryg zaciskają się na szyjach wszystkich bohaterów. Kto będzie musiał umrzeć dla dobra chrześcijaństwa. a kto przeżyje. by dalej służyć Sprawie?

Autor: Jacek Piekara

Cena: 34.90

Jacek Piekara: MP3


Tylko umarli mogą powstać

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Trzeci tom ekscytującego cyklu fantasy „Tessa Brown”!

Oko za oko. ząb za ząb… zdrada za zdradę.

Mam na imię Tessa i jakimś cudem wciąż pakuję się w kłopoty. Zamiast żyć z dala od mroku. spędzając czas z ukochaną osobą. po raz kolejny zamierzam stanąć twarzą w twarz ze śmiercią. Czy ktoś mnie o to prosi? Zmusza? Stawia ultimatum? Nie. Chyba spokojne życie nie leży w mojej naturze.

Watykan podnosi się ze zgliszczy. Podziemia ratują. co tylko zdołają. a po naszych wrogach nie został żaden ślad. Chociaż nie znam swojego przeznaczenia. przyszłość wygląda jak wróżenie z fusów. wydaje mi się. że kiedy ciszę wreszcie przerwą bitewne okrzyki. po ziemi. jaką znamy. zostaną tylko zgliszcza. Przeżyją tylko ci. którzy wygrają wojnę.

W końcu tylko umarli mogą powstać.

 

 

 

D. B. Foryś – z wykształcenia programistka i graficzka

ISBN: 978-83-272-6950-8

Cena: 9999

978-83-272-6950-8:


Remote. Pracuj zdalnie. biuro jest zbędne

Kategoria: Pozostałe

Praca zdalna jest jedną z obietnic przyszłości. które pojawiły się w konsekwencji burzliwego rozwoju technologii. Wydaje się jednak. że taka forma zatrudnienia nie jest dogodnym rozwiązaniem dla każdej firmy. Wielkie korporacje oparte na sztywnych strukturach i projektach wyliczonych co do godziny wyraźnie niechętnie sięgają po tę możliwość. Korzystają z niej raczej startupy czy firmy programistyczne. Jednak niemal każdy przyzna. że nie można bagatelizować korzyści płynących z modelu pracy zdalnej: brak potrzeby utrzymywania dużego biura. łatwiejsze prowadzenie biznesu w różnych strefach czasowych. prostszy dostęp do utalentowanych pracowników – to tylko te najbardziej oczywiste.

Trzymasz w rękach inspirujący zbiór porad praktyków w dziedzinie telepracy. Dzięki tej książce przekonasz się. jak łatwo dziś można współpracować z ludźmi znajdując

Autor: Robert Fabbri

Cena: 19.90

Robert Fabbri: MP3


izmu czy zen w codziennym życiu.
 • odzyskać utraconą wartość związku z naturą.
 • wejść na kolejny poziom ludzkiej egzystencji.
 • Lektura tej książki rzuca nowe światło na to. z czym borykamy się w naszym życiu. czego doświadczamy i jaką wiedzę czerpiemy z tych doświadczeń. by wzrastać!

   

  Kategoria: Autor

  Jarosław Gibas

  ISBN: 978-83-283-2659-0

  Cena: 9999

  978-83-283-2659-0: Wstęp (7)1. Motocykle (13)2. Motocyklizm (35)3. Biker (57)4. Mindfulness (79)5. Równowaga (99)6. Zespolenie (119)7. Zen (139)8. Praca (161)9. Tao (181)10. Samotność (203)11. Wolność (225)Epilog (245)  lego batjaskinia, toksyczni rodzice susan forward pdf, zarządzanie projektami dla początkujących. jak zmienić wyzwanie w proste zadanie, kaya mirecka-ploss, psychologia emocji pdf, a4 go logowanie, elite kings club. tom 2. marionetka pdf, mindfulness trening uważności ebook, teraz spij, andrzej kolikowski pershing, umberto eco jak napisać pracę dyplomową pdf, agusik torent, horda heroes 3, victoria gische, paulina świst sitwa chomikuj, okrutne pragnienie, cecylia niewiadomska, max freedom long, zbuku czuje to pobierz, mclean jay…