Zdarzyło się nad jeziorem Mystic

Zdarzyło się nad jeziorem Mystic Kategoria: Powieści i opowiadania Wzruszająca powieść mistrzyni pióra Kristin Hannah. autorki bestsellerów Słowik oraz Zimowy ogród. Choć to historia jednej kobiety – lecz przemawia do wszystkich – do każdego. kto znalazł odwagę. by wybrać między tym. co jest. a tym. co mogłoby być. Blake Colwater. wzięty adwokat z Los Angeles.…

Published by admin in19 lutego 2016
Tagi: , , , ,

Zdarzyło się nad jeziorem Mystic

Kategoria: Powieści i opowiadania

Wzruszająca powieść mistrzyni pióra Kristin Hannah. autorki bestsellerów Słowik oraz Zimowy ogród.

Choć to historia jednej kobiety – lecz przemawia do wszystkich – do każdego. kto znalazł odwagę. by wybrać między tym. co jest. a tym. co mogłoby być.

Blake Colwater. wzięty adwokat z Los Angeles. wyznaje swojej wieloletniej żonie Annie. że zakochał się w innej kobiecie. Zrozpaczona Annie wyjeżdża do miasteczka Mystic. gdzie się wychowała. Tu ponownie zbliża się do swojej pierwszej miłości. Nicka Delacroix. od niedawna wdowca. który nie potrafi sobie poradzić z cierpiącą na zaburzenia emocjonalne córeczką. Cała trójka z dobrym skutkiem leczy razem swoje rany.

Ale akurat wtedy. gdy Annie uwierzyła. że zyskała jeszcze jedną szansę na szczęście. jej świat wywraca się do góry nogami i zmuszona zostaje do dokonania wyboru. przed którym nie powinna stawać żadna

Ilosc_stron:

Cena:

: 227080


amantha. Bruno – na dusznych ulicach miasta. ogarniętego falą niespotykanych upałów.

W filmowej adaptacji „W labiryncie”. która do polskich kin trafi w listopadzie. wystąpią Dustin Hoffman i Toni Servillo.

Kategoria: Autor

Donato Carrisi

ISBN: 978-83-8125-876-0

Cena: 9999

978-83-8125-876-0:


Siła Marzeń. czyli jak zdobyłam Everest

Kategoria: Historia i literatura faktu

Konsekwencja jest matką sukcesu

Everest. Czomolungma. Góra gór. Jest jak magnes. Piękna. intrygująca. dumna i niebezpieczna. Rozpala wyobraźnię niejednego wspinacza – bo któż nie chciałby wejść na Dach Świata? I choć Everest bez wątpienia jest magiczny. stał się też kołem zamachowym potężnego biznesu. Każdego roku wydaje się setki pozwoleń na wejście na szczyt. a ci. którzy pragną zmierzyć się z Czomolungmą. muszą zapłacić za wyprawę niewyobrażalne pieniądze.

Siła Marzeń. czyli jak zdobyłam Everest to książka czasem zabawna. czasem wzruszająca. ale przede wszystkim szczera i wciągająca bez reszty. O tym. jak urzeczywistnić z pozoru nierealne plany. gdy jest się mamą nastolatka i pracuje się na etacie. I o tym. jak przygotować się fizycznie. logistycznie. psychicznie i finansowo do tego. by zmierzyć się z najwyższą. najtrudniejszą i najbardziej kosztowną górą świata. W strefie śmierci bowiem wszystko robi się źle. Źle się oddycha. chodzi. trawi. a ryzyko. ból. tęsknota za bliskimi i przekraczanie granic własnych możliwości to tylko niektóre składniki wysokogórskiej wyprawy. Siła Marzeń. czyli jak zdobyłam Everest to opowieść o wielkiej pasji. podejmowaniu wyzwań. inspirowaniu do spełniania marzeń i niepoddawaniu się przeciwnościom losu. A przede wszystkim o tym. że pod żadnym pozorem nie wolno rezygnować z dziecięcych pragnień.

O książce w mediach:

Biwak z Bogumiłą „Miłką” Raulin >>

Naukowcy potwierdzają – kobiety żyją dłużej >>

Książka Miłki Raulin o Mount Evereście >>

Miłka Raulin i Everest. który obdarzył ją życzliwością >>

Niedoszła pilotka. podróżniczka. alpinistka. najmłodsza Polka. która zdobyła Koronę Ziemi. Poznajcie Miłkę >>

Autor: Miłka Raulin

Cena: 39.90

Miłka Raulin: MP3


wydania

Kategoria: 2011

Oprawa

: Format

Cena:

Format:eva garcía sáenz de urturi, strączki, mybenefit punkty, wojciech cejrowski wyspa na prerii, ania z avonlea audiobook, kamienie na szaniec tekst pdf, kamienie na szaniec pdf doci, the sims 3 poradnik, mleczny opar, gorzkie pomarańcze, nauka rysowania książka pdf, teoria wychowania w zarysie łobocki, james rollins amazonia, dziennik noel, tajemniczy mężczyzna doci, wywiad z zabojca, powrót lwa, najpiękniejsza kobieta świata, carofiglio, tylko jedna taka noc…