lice Rosalie Reystone

lice Rosalie Reystone Kategoria: ISBN 978-83-8194-057-3 Ilosc_stron: Cena: : 286794 Jutro w Nowym Jorku Kategoria: Ekonomia i biznes „Pan jest niebezpieczny” – powiedział do Rafała Brzoski premier Donald Tusk gratulując mu podczas gali wręczania nagrody im. Jana Wejcherta. On sam niebezpieczeństwa jednak szczęśliwie omija. Nie boi się prawdziwych rekinów. W przenośni i dosłownie. Rafał Brzoska…

Published by admin in9 lutego 2016
Tagi: , , ,

lice Rosalie Reystone

Kategoria: ISBN

978-83-8194-057-3

Ilosc_stron:

Cena:

: 286794


Jutro w Nowym Jorku

Kategoria: Ekonomia i biznes

„Pan jest niebezpieczny” – powiedział do Rafała Brzoski premier Donald Tusk gratulując mu podczas gali wręczania nagrody im. Jana Wejcherta. On sam niebezpieczeństwa jednak szczęśliwie omija. Nie boi się prawdziwych rekinów. W przenośni i dosłownie. Rafał Brzoska to najmłodszy polski milioner i doświadczony menedżer. Prawdziwy bohater współczesności. Determinacją udowadnia. że wszystko jest możliwe – wystarczy w to wierzyć i konsekwentnie do tego dążyć.
Zaczynał jako kolporter we własnej firmie. Teraz prowadzi biznes bez kompleksów w kraju i na całym świecie. Specjalizuje się w tworzeniu nowych rynków o dużym potencjale wzrostu. Najsłynniejszy z nich to Paczkomaty InPost. Ma mnóstwo energii i pomysłów na kolejne biznesy. Chociaż dziś Rafał Brzoska jest w Krakowie lub Warszawie. to zamierza być „Jutro w Nowym Jorku”.
W rozmowie z Pawłem Oksanowiczem opowiada nie tylko o swoim życiu i biznesie. ale też zdradza. w jaki sposób mimo wielu przeszkód i trudności. udało mu się tak szybko rozwinąć firmę oraz podpowiada. jak każdy może osiągnąć sukces.

Autor: Rafał Brzoska. Paweł Oksanowicz

Cena: 49.00

Rafał Brzoska. Paweł Oksanowicz: MP3


iwa. Przejmująca. Zatrzymuje w biegu i całkowicie zmienia słodki. idylliczny obraz rodziny i macierzyństwa. Nie zawsze wiąże się ono ze szczęściem i euforią. Czasem jest to również strach i zagubienie. O tej przemilczanej często prawdzie pisze Daria Skiba. Nie możecie przegapić tej książki. Poruszy Wami do głębi i nie da o sobie zapomnieć…”

Agnieszka Zakrzewska. pisarka

Kategoria: Autor

Daria Skiba

ISBN: 978-83-8194-171-6

Cena: 9999

978-83-8194-171-6:


Hrabia Monte Christo. Część 1

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Genialne dzieło Dumasa to wciąż niedościgniony pierwowzór opowieści o wielkiej intrydze. sile zemsty. potędze przyjaźni i triumfie człowieka w walce o honor.

Oficera marynarki. Edmunda Dantesa. poznajemy w momencie wpłynięcia do Marsylii trójmasztowca „Faraon”. na którym objął on. po śmierci dowódcy. stanowisko kapitana. Wydaje się. że przed młodym człowiekiem rozpościera się teraz pasmo sukcesów. szczególnie że czeka też na niego ukochana Mercedes. z którą wkrótce ma wziąć ślub. Niestety. tuż przed swoją śmiercią dowódca poprosił Edmunda. by ten dostarczył do Paryża pewne dokumenty. które podczas rejsu zostały zabrane z Elby. gdzie uwięziony był Napoleon.

Ten fakt pomaga zazdrosnym o jego sukcesy ludziom napisać donos. w wyniku którego Edmund trafia na lata do więzienia w twierdzy If. Okrucieństwo wyrządzone Dantesowi przez tych. których miał za p

ISBN: 978-83-7878-049-6

Cena: 9999

978-83-7878-049-6:


. Wychodzą na jaw mroczne sekrety przeszłości i ich straszliwe konsekwencje. Zdrady. podeptane zaufanie. przestępstwa i zbrodnie. Ale… silna i niepokorna kobieta zasługuje na prawdę o ukochanym. O krwi. którą przelał w okrutny sposób. O brutalności. z jaką zdobywał i utrwalał swoją władzę. Keira musi zajrzeć w twarz diabłu. I zdecydować o losie. Jego i swoim.

Co zrobisz. gdy pakt z diabłem okaże się najlepszym rozwiązaniem?

Kategoria: Autor

Meghan March

ISBN: 978-83-283-7057-9

Cena: 9999

978-83-283-7057-9: Ze względu na strukturę książki nie zamieszczono spisu treści.olga tokarczuk maz, książki popularnonaukowe, dublerka pdf, czynnik diabła, surviving mars pl, psychologia tłumu pdf, gears of war 2 xbox 360, nowenna pompejańska mp3 do pobrania za darmo, jack kerouac w drodze pdf, dość katolipy!, narzeczona czarnoksiężnika, dungeon siege 3 poradnik, pletnia, greczynki…