tyfikowana postać o pseudonimie „Plotkara”” publikuje na swojej stronie internetowej informacje o bogatych nastolatkach z nowojorskiej dzielnicy Upper East Side. Seria rozpoczęła się w 2000 roku. Dwa lata później znalazła się na liście bestsellerów publikowanej przez „New York Times””.

tyfikowana postać o pseudonimie „Plotkara”” publikuje na swojej stronie internetowej informacje o bogatych nastolatkach z nowojorskiej dzielnicy Upper East Side. Seria rozpoczęła się w 2000 roku. Dwa lata później znalazła się na liście bestsellerów publikowanej przez „New York Times””. ” Kategoria: Autor Cecily von Ziegesar ISBN: 978-87-26-69553-3 Cena: 9999 978-87-26-69553-3: Wszystko pod kontrolą. Gra w…

Published by admin in8 lutego 2016
Tagi: , , , , ,

tyfikowana postać o pseudonimie „Plotkara”” publikuje na swojej stronie internetowej informacje o bogatych nastolatkach z nowojorskiej dzielnicy Upper East Side. Seria rozpoczęła się w 2000 roku. Dwa lata później znalazła się na liście bestsellerów publikowanej przez „New York Times””.

Kategoria: Autor

Cecily von Ziegesar

ISBN: 978-87-26-69553-3

Cena: 9999

978-87-26-69553-3:


Wszystko pod kontrolą. Gra w pracę i biznes zwany życiem

Kategoria: Poradniki

Wszystko pod kontrolą. Gra w pracę i biznes zwany życiem

Aby być efektywnym i uzyskać upragnione rezultaty. musisz działać. Sednem jest dokonywanie właściwych wyborów i ich skuteczna realizacja. Znanych jest wiele technik zarządzania czasem i poprawy produktywności. ale nie dają one podstawowego zrozumienia ani efektywnego modelu dynamiki tego procesu jako całości. Istnieje jednak spójna metoda. całościowa. a jednocześnie możliwa do zastosowania w dowolnym aspekcie życia i w dowolnej chwili. Obojętnie. czy jesteś prezesem korporacji. matką trójki dzieci. czy studentem kilku kierunków – możesz uniknąć niepotrzebnego stresu i niepowodzeń. Wystarczy zrozumieć. że trzeba szybko wprowadzić zmiany i zastosować GTD – metodę. dzięki której miliony ludzi odzyskało kontrolę nad swoim życiem i odniosło sukces.

Metoda Getting

Autor: Kristin Hannah

Cena: 42.90

Kristin Hannah: MP3


Na granicy światów

Kategoria: Powieści i opowiadania

Multimiliarder Jeremy Chopar staje przed groźbą utraty dorobku swojego życia. Być może za chwilę nie będzie posiadał ani firmy. ani pieniędzy. ani pozycji społecznej. Pewnej nocy w parku w centrum Florencji poznaje on lekarkę i uzdrowicielkę Monique. Dziewczyna odsłania przed nim zupełnie inną rzeczywistość… Dwa światy – świat pieniądza i twardych relacji biznesowych oraz świat duchowy – wzajemnie się ze sobą przeplatają. jednocześnie określając Jeremy’ego na nowo. A wszystko to w atmosferze intryg. romansu i budzącej się miłości. przyprawione dozą humoru i sensacji. na tle cudownego klimatu Florencji. Barcelony i Krakowa.

Autor: Adam Abler

Cena: 36.00

Adam Abler: MP3


9

Kategoria:

:

Cena:

:


Pharaoh

Kategoria: Pozostałe

The Worldwide Number One Bestseller Wilbur Smith returns to Ancient Egypt in a captivating new novel that will transport you to extraordinary times.EGYPT IS UNDER ATTACK.Pharaoh Tamose lies mortally wounded. The ancient city of Luxor is surrounded. All seems lost.Taita prepares for the enemys final. fatal push. The ex-slave. now general of Tamoses armies. is never more ingenious than when all hope is dashed. And this is Egypts most desperate hour.With the timely arrival of an old ally. the tide is turned and the Egyptian army feasts upon its retreating foe. But upon his victorious return to Luxor. Taita is seized and branded a traitor. Tamose is dead and a poisonous new era has begun. The new Pharaoh has risen.Pharaoh Utteric is young. weak and cruel. and threatened by Taitas influence within the palace especially his friendship with Utterics younger and worthier brother. Ramases. With Taitas imprisonment. Ramases is forced to make a choice: help Taita escape and fo

ISBN: 978-83-8146-562-5

Cena: 9999

978-83-8146-562-5:


Gdyby jajko mogło mówić

Kategoria: Pozostałe

Renata Piątkowska pisała już o przysłowiach i przesądach. a teraz napisała książkę o zwyczajach. Wszystkie dzieci malują pisanki ale czy wiedzą. dlaczego malują właśnie jajka? I skąd się wziął prima-aprilis? A lanie wosku w andrzejki? Dobrze wiedzieć dlaczego topimy w rzece Marzannę i jak dawniej wyglądało polewanie wodą w śmigus-dyngus. Będzie też wiele o wigilijnych zwyczajach. skąd się wzięły i co z nich przetrwało do dziś. Na przykład po co wkładamy wigilijne sianko pod obrus i skąd to dodatkowe nakrycie na stole.

Autor: Renata Piątkowska

Cena: 21.90

Renata Piątkowska: MP3


Spirit Animals. Tom 5. Naprzeciw falom

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Conor. Abeke. Meilin i Rollan przemierzają świat w poszukiwaniu potężnych talizmanów. Chcą je zdobyć. zanim dokonają tego ich wrogowie. Podczas wyprawy nieustannie podążają za nimi prześladowcy. którzy zdają się doskonale znać ich każdy kolejny krok. Teraz wiadomo dlaczego. Wśród czworga bohaterów jest zdrajca. Droga Rollana i przyjaciół wiedzie przez wody tropikalnego raju. lecz wkrótce padnie na nich cień wzajemnych podejrzeń i nieufności. Muszą przecież zdemaskować szpiega. a nim ich misja się zakończy. znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie…

W serii Spirit Animalas ukazały się: Zwierzoduchy. Polowanie. Więzy krwi. Ogień i lód

Autor: Tui T. Sutherland

Cena: 15.90

Tui T. Sutherland: MP3


Oczy wilka

Kategoria: Powieści i opowiadania

Pierwszy tom bestsellerowej serii Oczy wilka. która zawładnęła sercami polskich czytelniczek!

Spójrz mu w oczy. Wkrocz do świata namiętności. tajemnic i zaskakujących fascynacji.

Lena Kajzer przeprowadza się z Katowic do małej miejscowości Głębia. Zaczyna nowy rozdział w swoim życiu. Jednak stłuczki z terenowym BMW nie było w planach. Podobnie jak jego właściciela.

Artur Mangano to człowiek owiany aurą tajemnicy. Jego jasnobłękitne tęczówki przypominają oczy drapieżnego wilka. Wywołują uczucie lęku. respektu. ale i pożądania.

Dała mu się porwać. Zawładnął nią. Jednak kim naprawdę jest ten człowiek o zniewalającym spojrzeniu?

Autor: Alicja Sinicka

Cena: 39.90

Alicja Sinicka: MP3bogusław jasiński, wiedźmin opowiadanie, jan parandowski mitologia ebook, maciej morze, margaret fałszuje, metoda ahp krok po kroku, kasdepke bon czy ton, masaż klasyczny zborowski pdf, piękna i bestia lektura, sprzedawca arbuzów, jedwabne szlaki. nowa historia świata, tajemnice windsorów, perfekcyjna pania domu książka pdf, brandon sanderson książki, psychologia rozwojowa w zarysie, lew starowicz o rozkoszy pdf, tango sławomir mrożek pdf, annie burrows, artur kawka…