Ukryta sieć. Cokolwiek wybierzesz. Tom 1

Ukryta sieć. Cokolwiek wybierzesz. Tom 1 Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Pierwsza część trylogii Ukryta sieć jednego z najbardziej obiecujących pisarzy młodego pokolenia. Na warszawskiej ulicy dochodzi do wypadku. Ginie Ryszard Buczek. aktor prowadzący popularny program dla dzieci. Wszystko wskazuje na to. że stracił kontrolę nad pojazdem. Jednak Julita Wójcicka. dziennikarka plotkarskiego portalu. ma podstawy…

Published by admin in7 lutego 2016
Tagi: , , ,

Ukryta sieć. Cokolwiek wybierzesz. Tom 1

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Pierwsza część trylogii Ukryta sieć jednego z najbardziej obiecujących pisarzy młodego pokolenia.

Na warszawskiej ulicy dochodzi do wypadku. Ginie Ryszard Buczek. aktor prowadzący popularny program dla dzieci. Wszystko wskazuje na to. że stracił kontrolę nad pojazdem. Jednak Julita Wójcicka. dziennikarka plotkarskiego portalu. ma podstawy sądzić. że ktoś pomógł celebrycie odejść z tego świata. Jej podejrzenia potwierdza anonimowe ostrzeżenie. którego zlekceważenie kończy się dla niej dramatycznie. Okazuje się. że w świecie rządzonym przez nowe technologie nic nie jest takie jak dawniej. a przestępcy działają w nowy. nieznany wcześniej sposób.

Cokolwiek wybierzesz to przeszywający thriller. którego finał na długo pozostaje w pamięci.

:

Cena:

:


Zjeżona

Kategoria: Powieści i opowiadania

W każdej kobiecie drzemie wielka siła. trzeba ją tylko obudzić. Ale jak obudzić coś. czego istnienia się nawet nie podejrzewa. a w dodatku bliscy w imię źle pojmowanej miłości robią wszystko. żeby tę siłę stłamsić…?

Henia ma trzydzieści pięć lat. wyższe wykształcenie. lekką nadwagę. grube i kręcone włosy. garbaty nos. głupie imię. chłopaka. z którym chodzi od trzynastu lat. pracę w dziale marketingu. ukochaną babcię. przebojowe przyjaciółki. dulską matkę i ojca organistę kościelnego. Nie ma pierścionka zaręczynowego. pewności. że kiedyś ten pierścionek zobaczy. wiary w siebie. ambicji zawodowych. kobiecych ciuchów. asertywności i planu na najbliższe lata. Będąc przekonana. że nie może zmienić rzeczywistości. jak plastelina stara się dopasować do najbardziej nawet niewygodnych sytuacji. Dopóki nie decyduje o sobie. inni robią to za nią. Daje się wessać w wir absurdalnych zdarze

Autor: Justyna Bednarek

Cena: 34.99

Justyna Bednarek: MP3


ne. Jeszcze raz zobaczysz. że bezwzględność i silny charakter w interesach przekłada się na brak kompromisów w łóżku i nieustępliwość w dążeniu do spełnienia w erotycznej strefie.

A co u naszej „niewinnej” Rachel? Cóż. Malcolm Saint miał być wyłącznie zadaniem. Misją dziennikarską. Interesem. Artykułem. Chociaż próbowała odkryć jego karty. to on odkrył jej delikatne wnętrze i instynktowne potrzeby. Serce wygrało z rozumem i nic już nie może powstrzymać Rachel w dążeniu do spełnienia nowej misji. Misji przeistoczenia się ze zwykłej dziennikarki w panią + 1 Malcolma Sainta.

Czy poprzednie uwikłanie w intrygę i knucie nie odbiją się przykrym echem na drodze zdobycia zaufania najseksowniejszego biznesmena w mieście?

 

Pełna pasji. namiętności oraz gorących emocji. – Sylvia Day. autorka Dotyku Crossa

Kategoria: Autor

Katy Evans

ISBN: 978-83-65740-98-4

Cena: 9999

978-83-65740-98-4:


Noc Kupały

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Wiecie. jak to jest. To tylko dawna znajoma. on już nic do niej nie czuje. teraz liczysz się tylko ty. a oni spotkali się zupełnym przypadkiem. Gosia chciałaby w to wierzyć. ale trochę to trudne. gdy ukochany Mieszko ciągle myśli o swojej dawnej żonie Ote. Zwłaszcza gdy ta okazuje się wcale nie tak martwa. jak przypuszczała Gosława. W dodatku Ote bardzo się nie podoba. że młoda szeptucha i Mieszko tak się do siebie zbliżyli. Nim ich uczucie zdąży się porządnie rozwinąć. między kochanków wkradnie się zazdrość.

Niestety. tysiącletnia rywalka to niejedyne zmartwienie Gosi. Zbliża się Noc Kupały. podczas której ma się wypełnić przeznaczenie szeptuchy. I choć Baba Jaga zaopatrzyła swoją podopieczną we wszystkie możliwe amulety i zaklęcia. Gosława ma złe przeczucia. Wprawdzie bogowie może i są gburowaci. ale przecież nie głupi. A przynajmniej tak się im wydaje.

Autor: Katarzyna Berenika Miszczuk

Cena: 29.90

Katarzyna Berenika Miszczuk: MP3światło nie może zgasnąć, legendarne zwierzęta rdr2, jak wyzdrowieć, wolne lektury kamienie na szaniec, jennifer rush potęga miłości, zakazana archeologia tajemnice starożytności, sekrety urody babuszki pdf, blanka lipińska rodzice, chyłka oskarżenie pdf, pobierz muzyka, miłość perska, zbiór zadań biologia pdf, laborem exercens, doci.pl julka_15, mark lutz, szanowny panie gistapo…