Wenecjanka

Wenecjanka Kategoria: Powieści i opowiadania „Ten. kto nazwał nas słabą płcią. był głupcem – pomyślała Jegle. – Jesteśmy silne i przede wszystkim cierpliwe. Wystarczy spojrzeć na kobiety mężnie stawiające czoło obowiązkom. które złożono na ich barki wraz z małżeństwem. a których najczęściej nie były świadome”. *** Jegle Haniszewska powtórnie wychodzi za mąż – za Gastona…

Published by admin in29 stycznia 2016
Tagi: , , ,

Wenecjanka

Kategoria: Powieści i opowiadania

„Ten. kto nazwał nas słabą płcią. był głupcem – pomyślała Jegle. – Jesteśmy silne i przede wszystkim cierpliwe. Wystarczy spojrzeć na kobiety mężnie stawiające czoło obowiązkom. które złożono na ich barki wraz z małżeństwem. a których najczęściej nie były świadome”.

***

Jegle Haniszewska powtórnie wychodzi za mąż – za Gastona Lavala – i zamieszkuje z nim w Wenecji. Jest szczęśliwa. pracując u boku swego męża lekarza i wychowując dwie córki – Gabrielę i Matyldę. Nie wie jednak. że wróg. który poprzysiągł jej zemstę. jest już na wolności.

Wielka miłość. nieprzewidziane zwroty akcji. a wszystko w atmosferze burzliwych dziejów XIX-wiecznej Europy.

Autor: Bogna Ziembicka

Cena: 14.90

Bogna Ziembicka: MP3


Morris Goes to School

Kategoria: Pozostałe

Morris the Moose cant read or count. so he decides to go to school. After a day of ABCs and 123s. Morris is thrilled with all that he has learned.This classic silly Level One I Can Read is perfect for shared reading with a child. For fans of Danny and the Dinosaur. Sammy the Seal. or anyone who loves to read silly stories about animals.

Autor: B. Wiseman

Cena: 9.90

B. Wiseman: MP3zbiór zadań maturalnych matematyka, cora reilly złączeni honorem pdf, po latach w paryżu, łowca snów stephen king, hate love, slonecki, simon beckett niespokojni zmarli, nazwij to snem, for honor poradnik, sacred poradnik, jak grać w the sims 4, gry ogurek, obcy powiew wiatru, szara wilczyca, kolejność czytania wiedźmin, dom nocy wybrana pdf, mikołajek lektura audiobook…