Dusza

Dusza Kategoria: Pozostałe Byłam martwa. Wreszcie ujrzałam. czym jest prawdziwa miłość. uwielbienie i ten rodzaj oddania. które tylko twoja bratnia dusza. twoja druga połowa może ci okazać… dopóki nie zostałam od tego dosłownie oderwana. Uprowadzona. Stalker mnie przetrzymywał i prawie nie było nadziei. że zostanę odnaleziona. Wiedziałam. że Chase użyje wszystkich pieniędzy i możliwości. aby…

Published by admin in27 stycznia 2016
Tagi: , , ,

Dusza

Kategoria: Pozostałe

Byłam martwa. Wreszcie ujrzałam. czym jest prawdziwa miłość. uwielbienie i ten rodzaj oddania. które tylko twoja bratnia dusza. twoja druga połowa może ci okazać… dopóki nie zostałam od tego dosłownie oderwana. Uprowadzona. Stalker mnie przetrzymywał i prawie nie było nadziei. że zostanę odnaleziona. Wiedziałam. że Chase użyje wszystkich pieniędzy i możliwości. aby mnie szukać nawet na krańcu świata. Znałam jednak potwora. z którym miałam do czynienia. Zbyt wiele lat patrzyłam w oczy czystemu złu. by nie wiedzieć. że moja sytuacja jest tragiczna. Jeśli Chase szybko mnie nie znajdzie. zniknę na zawsze. „Dusza”. trzecia i ostatnia część erotycznego thrillera. ukazuje wydarzenia widziane oczami Gillian. Chase’a i mężczyzny. który pragnie posiąść jej duszę. ale nie może. gdyż ona oddała ją już komuś innemu. Wszyscy ruszają w pościg. by wyrwać Gillian z rąk mordercy.

Autor: Audrey Carlan

Cena: 153.90

Audrey Carlan: MP3


Odrobina magii

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Czerwone dachy powolutku przykrywa śnieg. Księżyc zagląda do okien mieszkańcom. Oto Zosia. która właśnie straciła miłość swego życia i pragnie ją odzyskać. Oto Klara. tkwiąca w nieudanym związku. Tu zaś śpi Kosma. marzący o debiucie literackim. Pani Jadzia krząta się jeszcze w kuchni i zerka na telefon. Może syn wreszcie zadzwoni. może zapowie się na święta. A syn? Syn. który po sześciu latach nadal nie pogodził się ze śmiercią żony. pragnie tylko. aby matka zostawiła go w spokoju.

No tak. jest jeszcze kot. Kot też marzy. O czymś. co dałoby się zjeść. o ciepłym kąciku. gdzie mógłby po prostu spać – i jeszcze… żeby to białe. mokre paskudztwo przestało wreszcie lecieć z nieba.

Autor: Agnieszka Olejnik

Cena: 20.90

Agnieszka Olejnik: MP3


Teściowe muszą zniknąć

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Na pozór są z dwóch zupełnie różnych bajek. Kazimiera regularnie zasila konto radia Święta Jadwiga i uważa. że największą zmorą naszego kraju są tęczowi. lewactwo i masoni. Maja regularnie paraduje w Marszach Równości. żyje w konkubinacie. a z rzeczy uznawanych za święte uznaje tylko święty spokój. Nic więc dziwnego. że obie serdecznie się nie znoszą.

Problem w tym. że syn jednej z nich i córka drugiej są małżeństwem. W dodatku takim. które wpadło w nie lada kłopoty. Kiedy jedno z ich dzieci zostaje oskarżone o morderstwo. a drugie porwane. Kazimiera i Maja muszą połączyć siły. aby udowodnić ich niewinność. Pytanie – czy same się przy tym nie pozabijają?

Alek już niejeden raz udowodnił. że zasługuje na tytuł Króla Komedii Kryminalnych. Dwie zwariowane teściowe. szczypta tajemnicy. dwie łyżki suspensu i cała garść dobrego humoru. Z tego po prostu musia

Autor: Pola Roxa

Cena: 17.90

Pola Roxa: MP3


Drwal. Miłość. która narodziła się z natury

Kategoria: Pozostałe

Zmysłowa. romantyczna. subtelna… Królowa Dramatów w nowym wydaniu!

Jason Parker. zraniony wydarzeniami z przeszłości. kilka lat temu porzucił wygodne życie w Cleveland i zamieszkał w drewnianym domu pośrodku lasu. z dala od ludzi. Obiecał sobie. że nigdy więcej nie pokocha. W swoim azylu tworzy rzeźby. wyrażając w nich emocje. które nie do końca rozumie. Zdolny artysta zdobywa coraz większą popularność. ale konsekwentnie odmawia kontaktów z mediami.

Samantha Crow ma w życiu konkretny cel. Przebojowa i śmiała dziewczyna chce zostać dziennikarką. choć w głębi duszy pragnie zupełnie czegoś innego. Pewnego dnia dopina swego i namierza pracownię Jasona. Pod pretekstem wywiadu odważa się odwiedzić tajemniczego „Drwala”.

To spotkanie. które nieoczekiwanie na dobrych kilka dni uziemia Jasona i Sam w leśnej samotni. sprawia. że zamknięty i skryty mężczyzna otwiera się przed. na pozór beztroską. kobietą. Choć oboje mają wiele tajemnic i nie potrafią odnaleźć właściwej ścieżki. to tylko oni mogą sobie wzajemnie pomóc. Czasami jednak prawdziwe uczucie to za mało. by przegonić demony przeszłości.

Las. Deszcz. Miłość. która narodziła się z natury.


Nietypowa historia miłości dziewczyny z miasta i samotnika. wciągająca od pierwszej strony i fascynująca z każdym rozdziałem coraz bardziej. K.N. Haner po raz kolejny udowadnia. że jej książki długo nie pozwalają o sobie zapomnieć. Ta opowieść naprawdę Was zaskoczy! Królowa Dramatów znów wzbudza podziw.

Kinga Litkowiec. instagram.com/rhythm_of_my_life_

Gorąca. pełna namiętności historia. K.N. Haner kolejny raz zaskakuje mnie czymś. co jest zdecydowanie różne od tego. co czytałam dotychczas. Opowieść o mężczyźnie po przejściach i młodej kobiecie z problemami. o ludziach. którym udaje się znaleźć wspólny język oraz stworzyć coś pięknego. oczaruje każdego czytelnika. W tej powieści zakochają się wszyscy miłośnicy zmysłowych i romansów z nutą erotyki.

Izabela Dudziec. worldofcasie.blogspot.com

K.N. Haner powraca z kolejnym hitem! Drwal z całą pewnością jest powieścią inną niż wszystkie dotychczasowe. Czytelnik już po kilku stronach wie. że przepadnie w tej trzymającej w napięciu do końca historii. K.N. Haner znów udowadnia. że nie bez powodu jest nazywana Królową Dramatów.

Agata Sobczak. instagram.com/dangerous_love98

Nowa książka K.N. Haner to opowieść o tym. że przed prawdziwym uczuciem nie ma ucieczki. W najmniej oczekiwanym momencie możemy spotkać miłość. przed która tak bardzo się bronimy. Sam i Jason są tego idealnym przykładem. Udowadniają. że kochać znaczy przede wszystkim wspierać.

Katarzyna Bastuba. instagram.com/czytado

Po przeczytaniu tej książki zamarzysz o leśnej dziczy i osobistym Drwalu. który ochroni Cię przed złem całego świata. Bo zło czyha… Jason potrafi rozpalić Sam. a także ugasić pożar w jej głowie. czy jednak to wystarczy. by byli szczęśliwi? Jak zwykle u K.N. Haner. piętrzą się trudności i dochodzi do dramatów. na których tle rodzą się intensywne uczucia. I za to ją kochamy!

Katarzyna Bieńkowska

Autor: K.N.Haner

Cena: 23.90

K.N.Haner: MP3


Kategoria:

Format

MP3: Spis_tresci

Cena:

Spis_tresci:maria tomaszewska chomikuj, czarny książe michalak, blablacar.pl logowanie, opowieść wigilijna ebook, słownik angielsko polski aplikacja, thrill po polsku, mamacita znaczenie, sapkowski wiedźmin pdf, parafiańszczyzna, eve jagger jackson chomikuj, bestie i ludzie, a ja zem jej powiedziala, włóczęga potocznie, kapuściński cesarz pdf, vi keeland drań z manhattanu pdf, janusz quandt, grey. pięćdziesiąt twarzy greya oczami christiana pdf, arkadiusz wowerka…