strong>

strong> Kategoria: Autor Mary Shelley. Marta Fihel. Dariusz Jemielniak ISBN: 978-83-7561-873-0 Cena: 9999 978-83-7561-873-0: Frankenstein z angielskim abułę snutej opowieści. pozwalają skupić na niej uwagę. budują atmosferę. Dziecko. podczas słuchania. może zatopić się w bajkowym świecie i wynieść z niego to. co najlepsze. Kategoria: Autor Justyna Piecyk ISBN: 978-83-945179-2-2 Cena: 9999 978-83-945179-2-2: Jak wieść wspaniałe…

Published by admin in18 stycznia 2016
Tagi: , , , , , ,

strong>

Kategoria: Autor

Mary Shelley. Marta Fihel. Dariusz Jemielniak

ISBN: 978-83-7561-873-0

Cena: 9999

978-83-7561-873-0: Frankenstein z angielskim


abułę snutej opowieści. pozwalają skupić na niej uwagę. budują atmosferę. Dziecko. podczas słuchania. może zatopić się w bajkowym świecie i wynieść z niego to. co najlepsze.

Kategoria: Autor

Justyna Piecyk

ISBN: 978-83-945179-2-2

Cena: 9999

978-83-945179-2-2:


Jak wieść wspaniałe życie i cieszyć się każdym dniem

Kategoria: Ekonomia i biznes

Być może znasz osoby. którym się zawsze wiedzie. Są szczęśliwe. żyją dostatnio. realizują się w pracy. która jest ich pasją. a do tego są otoczone przyjaźnią i życzliwością. Wydaje się. że na loterii życia wygrywają los za losem. Jeśli nie zaliczasz się do tych szczęśliwców i często zaznajesz niepowodzeń. mam dla Ciebie świetne wieści: możesz to zmienić! Masz w sobie moc. aby odzyskać własne istnienie. Masz siłę. aby pokonywać przeszkody. wzbogacić swoją egzystencję. osiągnąć harmonię. dobre zdrowie i dobrobyt. Na pewno nie jest za późno. aby poprawić swoją przyszłość i uczynić ją satysfakcjonującą i wspaniałą!

W tej inspirującej książce znajdziesz niezawodne zasady Dale’a Carnegie’ego. dzięki którym – podobnie jak miliony innych ludzi – odzyskasz swoje życie. nauczysz się kierować własnym nastawieniem wobec różnych sytuacji i dowiesz się. w jaki sposób kształtować swoje nawyki. Przekonasz się. że zrównoważenie najważniejszych dziedzin życia jest możliwe. nauczysz się minimalizować stres i zmartwienia. a także przyswoisz sobie zasady zdrowego stylu życia. Poznasz niezawodne techniki skutecznej komunikacji z innymi ludźmi i staniesz się osobą prawdziwie charyzmatyczną! Treści zawarte w tej książce nie są wymysłem teoretyka: to efekt wieloletnich doświadczeń osób. które je zastosowały i zyskały satysfakcjonujące. owocne i ekscytujące życie.

W tej książce znajdziesz:

  • wskazówki. jak sformułować misję i wizję swojego życia
  • inspirację do zrównoważenia swojego życia
  • techniki rozwijania umiejętności interpersonalnych
  • niezawodne sposoby rozwiązywania trudności życiowych
  • wskazówki. jak rozwijać swoje umiejętności

Żyj zgodnie ze swoimi najwyższymi wartościami!

Łukasz (Nieprzeciętne Życie) zastanawia się. czy istnieje jakaś uniwersalna recepta na szczęśliwe życie? Czy koniecznie trzeba założyć rodzinę. poszukać dobrej pracy. uprawiać sport. dbać o przyjaciół… itd.? W jakich proporcjach to realizować?

Wacław Miodoński (Życie Poczciwe) szczególnie poleca porady o tym. jak zjednać sobie ludzi i jak pokonywać trudności życiowe:

Autor: Dale Carnegie

Cena: 37.00

Dale Carnegie: MP3


Long Snapper

Kategoria: Pozostałe

Brian Kinchen was a thirty-eight-year-old husband. father of four. and seventh-grade Bible teacher whose professional football career had been over for three years when the New England Patriots called on December 15. 2003. With the Patriots riding a ten-game winning streak and the playoffs only a few weeks away. they needed a fill-in for the obscure but vital job of snapping the ball for their punter and kickera long snapper. Brian had received similar invitations to tryouts that yielded only disappointmentthe teams always went with a younger guy. But could he really turn away from the chance of a lifetime?The Long Snapper chronicles Brian’s remarkable journey as he and the Patriots seek the ultimate trophy. Unfortunately. the dream come true turns into a personal nightmare as Brian struggles both on and off the field. and the pressure to perform on the biggest stage in professional sports nearly causes him to walk away. Seven weeks after leaving the classroom.

ISBN: 978-83-272-6770-2

Cena: 9999

978-83-272-6770-2:


Hobbit. czyli tam i z powrotem

Kategoria: Lektury szkolne

Hobbit. czyli tam i z powrotem – zarówno Hobbit. czyli tam i z powrotem. jak i Władca Pierścieni powstały pod wpływem dobrze znanych autorowi legend staroangielskich. pełnych czarodziejów. smoków i przedmiotów o nadprzyrodzonej mocy. Jednakże sam hobbit. istota większa od liliputa. ale mniejsza od krasnoluda. jest oryginalnym pomysłem Tolkiena. Fantastyczny. przemyślany do najdrobniejszych szczegółów świat z powieści także powstał w wyobraźni pisarza. a barwna fabuła kryje głębszy sens i wiele analogii do współczesności.

Autor: J.R.R. Tolkien

Cena: 20.90

J.R.R. Tolkien: MP3robokalipsa, siedem sióstr pdf, zbrodnia i kara epub, krzysztof banaszak, mit o wojnie trojańskiej parandowski, myth gra, przelicznik walut tajlandia, bartłomiej piotrowski kołysanka, hopeless colleen hoover pdf, pani jeziora sapkowski, niesamowite czołgi 2 hacked, nana (powieść), historia chrześcijaństwa pdf, guillaume musso zjazd absolwentów…