nia

nia Kategoria: 2012 Oprawa : Format Cena: Format: Tysiac kawałków Kategoria: Powieści i opowiadania Zaślepieni miłością … Julia i Daniel są młodzi. piękni i szaleńczo zakochani. Do szczęścia potrzebują tylko siebie nawzajem. Julia podejmuje jednak błędną decyzję. która pociąga za sobą kolejne. aż wreszcie dochodzi do nieodwracalnego. Owładnięta strachem przed samotnością. jest gotowa zrobić wszystko.…

Published by admin in30 grudnia 2015
Tagi: , , ,

nia

Kategoria: 2012

Oprawa

: Format

Cena:

Format:


Tysiac kawałków

Kategoria: Powieści i opowiadania

Zaślepieni miłością … Julia i Daniel są młodzi. piękni i szaleńczo zakochani. Do szczęścia potrzebują tylko siebie nawzajem. Julia podejmuje jednak błędną decyzję. która pociąga za sobą kolejne. aż wreszcie dochodzi do nieodwracalnego. Owładnięta strachem przed samotnością. jest gotowa zrobić wszystko. by zatrzymać przy sobie ukochanego mężczyznę. On. okaleczony na ciele i duszy. nie widzi już przed nimi przyszłości. Czy będą umieli zbudować swoje życie od nowa i wypełnić pustkę po narkotycznej miłości?

Autor: Anna Ziobro

Cena: 40.00

Anna Ziobro: MP3


otrzeby seksualne par? Co wywołuje konflikty w małżeństwie? Które nawyki doprowadzają partnerów do szału? I jak na tym tle wypadają pary gejowskie i biseksualne?

Ale Czy to normalne? Seks. związki i statystyka to nie tylko podpatrywanie intymnych szczegółów z sypialni współczesnych par. To również praktyczny poradnik – z zadaniami i ćwiczeniami – który pozwoli zerwać z rutyną w związku. przerwie cykl rozczarowań. frustracji i zapewni satysfakcjonujące i szczęśliwe życie.

Książka zawiera także wiele nieoczywistych odkryć. takich jak najpopularniejsze pozycje seksualne. średnią ilość pocałunków czy typowe kłamstwa serwowane drugiej połowie. I to wszystko dotyczy zarówno par szczęśliwych. jak i tych. które za takie się nie uważają. Książka została doceniona przez New York Times. długo goszcząc na liście bestsellerów tego prestiżowego pisma.

Kategoria: Autor

Christina Northup. Pepper Schwartz. James Witte

ISBN:

Cena: 9999

:


Psychoterapeutka

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Sara prowadzi praktykę psychoterapeutyczną dla trudnej młodzieży w starym odziedziczonym domu. który odnawia jej mąż Sigurd. Pewnego ranka mężczyzna zostawia jej wiadomość. że wyjechał na weekend z kolegami i jest już na miejscu. Kilka godzin później do Sary dzwonią przyjaciele męża: Sigurd się nie pojawił i nie odbiera telefonu. Początkowy gniew Sary na męża z upływem czasu przeradza się w strach. Kobieta zaczyna czuć się obserwowana. przedmioty wokół niej znikają i znów się pojawiają. a dom przestaje być bezpiecznym miejscem. Gdy wychodzi na jaw straszna prawda o zniknięciu Sigurda. Sara zaczyna wątpić w swoje zdrowie psychiczne…
HELENE FLOOD. norweska psycholożka specjalizująca się w zagadnieniach wstydu. przemocy i poczucia winy. napisała przejmujący thriller o destrukcyjnych emocjach w związku i wpływie rodzinnego dziedzictwa na wybory. jakich dokonujemy jako dorośli

Autor: Anna Ziobro

Cena: 40.00

Anna Ziobro: MP3


Mam kocioł w pracy. Odrzuć chaos i niepokój – osiągnij sukces

Kategoria: Ekonomia i biznes

 

Autorzy bestellera Rework

Długie godziny pracy. życie w ciągłym biegu. wieczny niepokój i niedobór snu stały się punktem honoru dzisiejszych pracowników. „Muszę dać z siebie wszystko”. „trzeba bardziej się starać”. „muszę dłużej pracować” – taka postawa nader często zamiast do sukcesu prowadzi do wypalenia zawodowego. chronicznego zmęczenia i problemów ze zdrowiem. Skądinąd inteligentni ludzie wierzą. że bez poświęcenia resztek życia prywatnego i ciągłego chaosu nie mają szans na osiągnięcie wyznaczonych celów i pomyślny rozwój kariery. Tymczasem kluczem do zwiększenia wydajności jest ograniczenie czynników. które rozpraszają uwagę i są źródłem stresu.

Ta książka nie jest kolejnym poradnikiem o wyciskaniu z siebie resztek sił. aby osiągnąć mityczny sukces i bezustannie się rozwijać. To rzecz o tym. jak można prowadzić firmę i zarządzać zespołem. aby każdy wykonał dobrą robotę i miał dość czasu dla siebie. Przekonasz się. że spokojna praca. uważność. dużo wolnego czasu. sporo niezależności i konsekwentne ograniczanie niepotrzebnego stresu mogą w znakomity sposób przyczynić się do ciągłego i zrównoważonego rozwoju firmy. Dowiesz się. że powiedzenie stanowczego „nie” bezcelowej krzątaninie. wygórowanym celom. usilnym próbom wyprzedzenia konkurencji może w efekcie przynieść godziwy zysk i zadowolenie z życia. Poznasz techniki i strategie zarządzania. które pomogą Ci w osiągnięciu tego celu. i raz na zawsze pożegnasz się z bezcelowym szaleństwem i stresem!

Dowiedz się. jak:

  • przyhamować niezdrowe ambicje i zacząć chronić swój czas
  • pracować bez utraty równowagi
  • nauczyć się doceniać kompromisy i używać słowa „nie”
  • wprowadzać kontrolowane zmiany
  • zacząć wybierać spokój

Nie szalej w pracy. Dbaj o równowagę!

Autor: Jason Fried. David Heinemeier Hansson

Cena: 23.90

Jason Fried. David Heinemeier Hansson: MP3format e-book, kamieniarz książka, zdążyć przed panem bogiem hanna krall, pocałunek szpiega, polecane książki psychologiczne, gra o tron wiki, nie mile, niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) pdf, ks. piotr karpiński, swing w uliczce mp3, jak się nauczyć gwizdać, miasto niedzwiedzia, kwiat paproci legenda, lokryda, franekm, miasto niepokoju…