Kiedyś Cię odnajdę

Kiedyś Cię odnajdę Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Weronika miała 19 lat. kiedy jej matkę brutalnie zgwałcono i zamordowano we własnym mieszkaniu. Policji nie udało się złapać zwyrodnialca. który się tego dopuścił. więc sprawę umorzono. Gdyby nie Olga. jej najlepsza przyjaciółka. Weronice trudniej byłoby się otrząsnąć po tej tragedii.Teraz. po 10 latach. kolejny cios. W…

Published by admin in11 grudnia 2015
Tagi: , ,

Kiedyś Cię odnajdę

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Weronika miała 19 lat. kiedy jej matkę brutalnie zgwałcono i zamordowano we własnym mieszkaniu. Policji nie udało się złapać zwyrodnialca. który się tego dopuścił. więc sprawę umorzono. Gdyby nie Olga. jej najlepsza przyjaciółka. Weronice trudniej byłoby się otrząsnąć po tej tragedii.
Teraz. po 10 latach. kolejny cios. W podobnych okolicznościach ginie Olga. I znowu brak postępów w śledztwie prowadzonym przez Szymona Pawelca z wydziału zabójstw. Tym razem Weronika nie zamierza jednak bezczynnie się temu przyglądać. Zaczyna prywatne dochodzenie. w którym głównym podejrzanym jest jeden z byłych współpracowników jej przyjaciółki. Czy ten trop nie zwiedzie jej na manowce?

Autor: Małgorzata Rogala

Cena: 36.90

Małgorzata Rogala: MP3


yć. o czym tobie marzyć. śnić”.

O tym jest ta książka.

Kategoria: Autor

Rafał Ziemkiewicz

ISBN: 978-83-7964-486-5

Cena: 9999

978-83-7964-486-5:


that her complicated boyfriend makes an even more intriguing adversary when he reveals the ferociously competitive streak under his cool Armani exterior. But where there’s money. there’s usually murder-this time involving the KKK and Tai’s unapologetically unreconstructed kinfolk. As she unravels the clues to a 150-year-old mystery. she digs up secrets from her own past and Trey’s. forcing a confrontation with a ruthless killer-and with her own willingness to do whatever it takes to save everything that matters.

Kategoria: Autor

Tina Whittle

ISBN:

Cena: 9999

:dawid andres afryka wypadek, od jednego lucypera, książki o himalaizmie, jak grać żeby wygrać, rękopis znaleziony w saragossie cały film, marcin cieślik, nauka buddy, zyczenia urodzinowe dla chlopaka, pan lodowego ogrodu audiobook, nauka rysowania książka pdf, kimberly mccreight, kielonek, do trupa tekst, rachunkowość finansowa zadania z rozwiązaniami pdf, darmowe ebook, książka głód, fraszka na swoje księgi, najlepsze audiobooki fantasy, wiedźmin. szpony i kły, świt męskie granie tekst…