is_tresci

is_tresci Kategoria: Fragment 305130: 29.90 Cena: 29.90: Bezgwiezdne morze Kategoria: Powieści i opowiadania BESTSELLER NEW YORK TIMES’A Głęboko pod powierzchnią ziemi. na brzegach Bezgwiezdnego Morza istnieje labirynt tuneli i komnat pełnych opowieści. Przejścia do tego sanktuarium są często ukryte. niekiedy w lasach. niekiedy w domach. a niekiedy pozostają na widoku. Jednak ci. którzy szukają. znajdą.…

Published by admin in24 listopada 2015
Tagi: , , , , , ,

is_tresci

Kategoria:

Fragment

305130: 29.90

Cena:

29.90:


Bezgwiezdne morze

Kategoria: Powieści i opowiadania

BESTSELLER NEW YORK TIMES’A

Głęboko pod powierzchnią ziemi. na brzegach Bezgwiezdnego Morza istnieje labirynt tuneli i komnat pełnych opowieści. Przejścia do tego sanktuarium są często ukryte. niekiedy w lasach. niekiedy w domach. a niekiedy pozostają na widoku. Jednak ci. którzy szukają. znajdą. Ich drzwi na nich czekają.

Zachary Ezra Rawlins szuka swoich drzwi. choć o tym nie wie. Podąża za syrenim śpiewem. niesiony niewytłumaczalną pewnością. że pisany jest mu inny świat. Po odkryciu na półkach uczelnianej biblioteki tajemniczej książki pogrąża się w lekturze i daje porwać opowieściom o zakochanych na zabój więźniach. zaginionych miastach i bezimiennych akolitach. Na jednej ze stron Zachary niespodziewanie natrafia na zdarzenie z własnego dzieciństwa. w niewiarygodny sposób spisane w książce starszej od niego…

„Ten list miłosny do bibliofilów jest jak niepokojący sen. osadzony w najgłębszych emocjach. Rzeczywiście wstrząsający.” —Publishers Weekly

Erin Morgenstern jest autorką powieści „Cyrk nocy”. bestsellera przełożonego na trzydzieści siedem języków.

Autor: Erin Morgenstern

Cena: 49.90

Erin Morgenstern: MP3


Henry and Beezus

Kategoria: Pozostałe

Newbery Medalwinner Beverly Cleary tells the story of a boy with a goaland the girl who helps him achieve it. Well-meaning Henry Huggins would do anything to get the bike of his dreams. But every idea he has keeps falling flat. Selling bubble gum on the playground gets him in trouble with his teacher. Theres the paper route. but Henrys dog Ribsy nearly ruins that with his nose for mischief. Even pesky little Ramona Quimby manages to get in the way of Henrys chance at a bike. But its with the help of his best friend Beezus that there may be a way. After allwith a friend by your side. anything is possible.

Autor: Beverly Cleary

Cena: 55.90

Beverly Cleary: MP3


Mroczni ludzie. Trylogia OXEN. Część 2

Kategoria: Pozostałe

Dalszy ciąg historii Nielsa Oxena. byłego żołnierza duńskich sił specjalnych. wielokrotnie odznaczanego za niespotykaną odwagę.

Zmagający się ze stresem pourazowym Oxen szukał już tylko spokoju. toteż wyprowadził się do lasu w północnej Jutlandii. Niestety. nie dane mu było odpocząć – został bowiem wciągnięty w mroczną intrygę. za którą stała tajemnicza organizacja. mająca ogromny wpływ na politykę kraju. Wiedza. którą mężczyzna zyskał w wyniku śledztwa. mogła kosztować go życie. Prześladowali go ludzie bardzo potężni. zdeterminowani i bezwzględni. Nie miał innego wyjścia. musiał pozostać w ukryciu. A najlepiej zniknąć.

Sylwestrowa noc. którą spędzał w jednej z szop w pobliżu farmy rybnej. rozpoczyna kolejną serię dramatycznych wydarzeń. Właściciel gospodarstwa. samotny starszy człowiek zwany Rybakiem. wdzięczny za ocalenie życia. proponuje mu pracę i schronienie. Oxen postanawia więc zamieszkać na odludziu. Równocześnie. nie mając złudzeń co do zaciekłości i możliwości ścigających go ludzi. zabezpiecza część dowodów ich zbrodni. Tymczasem po wielomiesięcznych poszukiwaniach byłej partnerce Oxena. Margrethe Franck. udaje się go odnaleźć. Tym samym policjantka nieświadomie wskazuje trop prześladowcom. Były żołnierz ponownie traci swój azyl i znów musi stanąć do walki nie tylko o życie. ale i dobre imię.

Czy Oxen i Margrethe wymkną się ścigającym ich ludziom i rozwiążą tajemnicę okrutnych morderstw? Czy uda im się odkryć tożsamość skrytych w cieniu napastników. którzy mają wpływ na całe państwo?

Ludzie władzy. Mroczni. Zepsuci. Potężni. Czytaj i drżyj.

 

Okoń w sieci. czyli Marcin Okoniewski zastanawia się. czy kontynuacje serii są lepsze? W przypadku „Mrocznych ludzi” (OXEN #2) – tak!

 

BukBuk poleca historię Oxena – „Zanim zawisły psy” i „Mrocznych ludzi”:

 

Olga Kowalska z Wielkiego Buka o „Mrocznych ludziach”:

Autor: Jens Henrik Jensen

Cena: 39.90

Jens Henrik Jensen: MP3to co zostaje, zdradliwy los, książka potęga teraźniejszości, trygon ziemski, wyznania augustyn, ross poldark, nora roberts w poszukiwaniu prawdy, katarzyna zarzycka, malum necessarium, tom clancy kolekcjoner, wędrujące jeansy, mroczna miłość frazier pdf, horror z gregorym peckiem, kocham cię na zawsze, joe peters…