Wczoraj

Wczoraj Kategoria: Pozostałe   Intrygująca zagadka kryminalna. mroczne sekrety i rzeczywistość jak w powieści science fiction Claire to monoska. Podobnie jak u trzech czwartych Brytyjczyków jej pamięć krótkotrwała obejmuje zaledwie jeden dzień. Awans społeczny kobieta zawdzięcza małżeństwu z Markiem. duosem. którego pamięć sięga dwa dni wstecz. Mark jest znanym pisarzem. stawia też pierwsze kroki w…

Published by admin in20 listopada 2015
Tagi: , , , , ,

Wczoraj

Kategoria: Pozostałe

 

Intrygująca zagadka kryminalna. mroczne sekrety i rzeczywistość jak w powieści science fiction

Claire to monoska. Podobnie jak u trzech czwartych Brytyjczyków jej pamięć krótkotrwała obejmuje zaledwie jeden dzień. Awans społeczny kobieta zawdzięcza małżeństwu z Markiem. duosem. którego pamięć sięga dwa dni wstecz. Mark jest znanym pisarzem. stawia też pierwsze kroki w polityce. Są razem szczęśliwi. a przynajmniej to właśnie Claire zapisała w swoim dzienniku. Wszystko się zmienia. gdy nurt rzeki Cam wyrzuca na brzeg kobiece ciało. W policyjnym śledztwie. prowadzonym przez ambitnego. marzącego o awansie nadkomisarza Hansa. wszystkie tropy prowadzą do Marka…

Autor: Felicia Yap

Cena: 34.90

Felicia Yap: MP3


an>

Kategoria: Autor

Opracowanie zbiorowe

ISBN: 978-83-7788-676-2

Cena: 9999

978-83-7788-676-2:


Sfinks

Kategoria: Pozostałe

Powieść ta powstała w pierwszych latach po odzyskaniu przez Polskę niepodległości. Choć nie jest to typowy dla twórczości Heleny Mniszkówny romans z wyższych sfer. wątek miłosny jest tu także obecny. Związani uczuciem bohaterowie różnymi drogami zmierzają ku odrodzonej Polsce. doświadczając zderzenia wielkich ideałów z prozą życia. Jest to gorzki obraz pierwszych lat wolności.

Helena Mniszkówna (1878-1943) – polska powieściopisarka. autorka romansów z życia wyższych sfer. W ciągu trzydziestu lat aktywności twórczej wydała ponad dwadzieścia książek o miłości.

Autor: Helena Mniszkówna

Cena: 24.99

Helena Mniszkówna: MP3


Ja. potępiona

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Wiktoria Biankowska. była diablica i niedoszła anielica po raz trzeci wpada w kłopoty. Przypadkowo trafia do Tartaru. tuż po ujrzeniu białego krzyżyka na chodniku i ciężarówki z mrożonkami. A właśnie zaczęło jej się układać. Pokochała diabła Beletha. wyzbyła się boskich mocy. a jej przeciwnik Moroni został zamknięty w anielskim więzieniu. Ponadto diabeł Azazel nie planował niczego złego. zajęty romansem z królową Kleopatrą.

Czy teraz Wiktorii uda się wyjść z labiryntu i związać z Belethem?

Powieść bardzo dynamiczna. żadnych przestojów. ciągłe zwroty akcji. do tego mnóstwo humoru. szczypta komedii romantycznej. odrobina czarnej. trochę kryminału. duża doza piekła…

Autor: Katarzyna Berenika Miszczuk

Cena: 29.90

Katarzyna Berenika Miszczuk: MP3


Jak świt poranka

Kategoria: Powieści i opowiadania

Niestety już ostatnia trzecia rzęść trylogii Francine Rivers „Znamię lwa” .

Atretes wódz germańskiego plemienia Chattów wzięty do niewoli przez zwycięskich Rzymian zyskuje sławę niezwyciężonego gladiatora. walcząc przez długich dziesięć lat na arenach Imperium Romanum o wolność. Odzyskawszy ją postanawia wrócić do Germanii. Ale najpierw musi odnaleźć syna. którego uratowała od śmierci młoda chrześcijanka Hadassa zanosząc chłopca do świętego Jana Apostoła…Jak splotą się losy Artesa. Hadassy i Markusa

 

FRANCINE RIVERS jest pisarką aktywną od ponad trzydziestu lat.
W latach 1976-1985 odnosiła sukcesy na rynku beletrystyki dla szerszego grona odbiorców. zdobywając liczne nagrody. W 1986 powróciła do głębokiej wiary chrześcijańskiej. Odtąd Francine Rivers publikuje na rynku wydawnictw chrześcijańskich. a jej książki wciąż cieszą się uznaniem zarówno krytyków. jak czytelników. Została nagrodzona złotym medalem amerykańskiego Ewangelicznego Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Wydawców ECPA. zaś Amerykańskie Stowarzyszenie Autorów Romansów wyróżniło prestiżową nagrodą RITA aż trzy inne powieści. Autorka wyznaje. że poprzez swoje pisarstwo stara się zbliżać czytelników do Boga oraz że pragnie czcić i wielbić swoją pracą Chrystusa. w podzięce za to. w jaki sposób wpłynął i wciąż wpływa na jej życie.

Autor: Francine Rivers

Cena: 49.99

Francine Rivers: MP3


ą się w tej powieści z chorymi ambicjami niektórych jego mieszkańców. co autor pokazuje. nie idąc na żadne kompromisy. W dalszym tle. również bez kompromisów. pokazuje też Nowakowski historię rocka. Wszystko razem gra świetnie.
Marta Mizuro – krytyk literacki i autorka kryminałów

Zdumiewające. jak bardzo środowisko akademickie przypomina w swojej strukturze korporację. Gdy w grę wchodzą wielkie pieniądze i zaszczyty. wszystkie chwyty stają się dozwolone. Literacka odpowiedź na “Barwy ochronne” Krzysztofa Zanussiego.
Adrianna Michalewska – Granice.pl

“Plagiat” – oto wreszcie powieść fascynująco sprzęgnięta z rzeczywistością i współczesnością. Frajda nie tylko dla miłośników kryminału i dla wrocławian. Świetna książka o Polsce tu i teraz.
Piotr Głuchowski – redaktor „Gazety Wyborczej”. autor reportaży i kryminałów

Kategoria: Autor

Maurycy Nowakowski

ISBN: 978-83-7927-7

Cena: 9999

978-83-7927-7:


h. Cece must uncover the potential murderer before they strike again . . .From the bestselling author of That Girl from Nowhere and When I Was Invisible comes a thrilling new novel that will have you questioning the line between right and wrong.

Kategoria: Autor

Dorothy Koomson

ISBN:

Cena: 9999

:


Kategoria:

:

Cena:

:nie mój dług pdf doci, byłam czarownicą, forza horizon 2 zapomniane wozy, niebinarne, mitologia parandowskiego pdf download, tylko nie mów nikomu pobierz, miłość obsesyjna, jones amo, uklad idealny, romans po brytyjsku, gothic 2 noc kruka poradnik pdf, wyspa skarbów stevenson, pod minogą powieść wiecha, kamienie na szaniec szczegółowy plan wydarzeń, zemsta gangstera anna wolf, fabio volo, thor mitologia nordycka, nowosci sf…