W kajdankach miłości. Życiowi bohaterowie

W kajdankach miłości. Życiowi bohaterowie Kategoria: Powieści i opowiadania Książka ta rozpoczyna serię Życiowi bohaterowie. kolejną trylogię pióra K. Bromberg. Jej tytułowymi bohaterami są trzej przystojni bracia Malone. Jeden z nich. Grant. od najwcześniejszych lat przyjaźnił się z rezolutną i śliczną Emmerson Reeves. To właśnie „Emmy” była jego najlepszą przyjaciółką. z którą spędzał każdą wolną…

Published by admin in4 listopada 2015
Tagi: , , , , ,

W kajdankach miłości. Życiowi bohaterowie

Kategoria: Powieści i opowiadania

Książka ta rozpoczyna serię Życiowi bohaterowie. kolejną trylogię pióra K. Bromberg. Jej tytułowymi bohaterami są trzej przystojni bracia Malone. Jeden z nich. Grant. od najwcześniejszych lat przyjaźnił się z rezolutną i śliczną Emmerson Reeves. To właśnie „Emmy” była jego najlepszą przyjaciółką. z którą spędzał każdą wolną chwilę. I nagle wszystko się skończyło. Niespodziewany dramat. złamana obietnica i krótkie pożegnanie. Dziecięca radość i wspólne zabawy odeszły w przeszłość. Dziewczyna zniknęła z życia Granta na dwadzieścia długich lat. Nie zdołała jednak uciec z jego serca.

Kiedy spotkali się ponownie. byli zupełnie innymi ludźmi. Ona stała się piękną kobietą. pełną życia. zuchwałą i odważną. On natomiast przeobraził się w atrakcyjnego mężczyznę noszącego policyjny mundur. Taki mężczyzna mógł spełnić każde kobiece marzenie o prawdziwym bohaterze. Grant szybko zdaje sobie sprawę. że kocha tę dziewczynę i jest w stanie zrobić wszystko. by odzyskać jej przyjaźń i zdobyć serce. Emmy jednak dalej nie chce go znać. choć dawny towarzysz dziecięcych zabaw ogromnie jej się podoba i rozpala w niej prawdziwy ogień. Spędzają razem jedną noc. po której Grant ma na zawsze zniknąć z Reeves…

Czy zakochany bohater zdoła wygrać z demonami przeszłości i odzyskać uczucia Emmy? Oto ekscytująca i emocjonalna historia! Przekonasz się. jak szybko może runąć uporządkowane i poukładane życie. gdy wtargnie w nie prawdziwe uczucie. jak trudno naprawić błędy popełnione wiele lat temu i jak wielką. cudowną moc posiada miłość. przyjaźń oraz troska o ukochaną osobę. Nie oderwiesz się od tego poruszającego romansu aż do ostatniej strony!

Nie liczy się jej przeszłość. Ważne jest tylko prawdziwe uczucie!

Autor: K. Bromberg

Cena: 39.90

K. Bromberg: MP3


Imperium grzechu

Kategoria: Pozostałe

Jeśli chodzi o Keirę Kilgore. nic nie jest racjonalne. To kobieta silna i niezależna. ale nie ma prawa decydować o swoim ciele i swoim losie. Należy do tyrana. najgroźniejszego mężczyzny w Nowym Orleanie. Jeszcze niedawno nienawidziła go z całego swojego niepokornego serca. a dziś jest gotowa zabijać w jego obronie. Zamach. który o mało nie pozbawił obojga życia. uzmysłowił Keirze. jak bardzo kocha potwora. I że dla niego sama może stać się bestią.

Lachlan Mount. niekwestionowany władca miasta. zdaje sobie sprawę. że zdobył niezwykłą kobietę. Keira jest jego własnością. ale także jego królową. Dla niej jest gotów na wszystko. Co należy rozumieć bardzo dosłownie. gdy mowa o Lachlanie – człowieku. który w swojej żelaznej pięści skupił całą władzę i który popełnił chyba wszystkie możliwe zbrodnie.

Trzeci. ostatni tom tej niesamowitej historii opowiada o kolejnych dramatycznych wydarzeniach

Autor: Antoine de Saint-Exupery

Cena: 17.90

Antoine de Saint-Exupery: MP3


Virion. Tom 1. Zamek (Szermierz Natchniony)

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Gdy spotkał Achaję był już Szermierzem Natchnionym – bogiem miecza i wrakiem człowieka. Oto opowieść o tym jak stał się jednym i drugim.

Ucieczka spod cesarskiego topora wcale nie oznacza końca kłopotów. Szaleństwo osiąga apogeum a Tadia i Virion stają ramię w ramię do walki ze wspólnym wrogiem.

Gwiazda z ogonem przetacza się przez nieboskłon.

Świat się kończy. Nadchodzi czas wszechogarniającego zła. nieposkromionego chaosu i doszczętnego zniszczenia.

Autor: Andrzej Ziemiański

Cena: 49.90

Andrzej Ziemiański: MP3


MLM. Profesjonalny marketing sieciowy – sposób na sukces w biznesie. Wydanie II rozszerzone

Kategoria: Ekonomia i biznes

Biznes na miarę XXI wieku

Pracujesz na etacie. ale marzysz o tym. by wreszcie móc rzucić kierat i zająć się tym. co Cię naprawdę cieszy? A może prowadzisz własną działalność i czujesz. że ukochana firma zaczyna bez reszty pochłaniać Twój czas i energię. nie dając w zamian oczekiwanego wysokiego dochodu? Słowem – chcesz mieć to. o czym marzy większość ludzi – czas i pieniądze. ale nie bardzo wierzysz. że to realne? Otóż wszystko jest możliwe. jeśli wybierze się odpowiednią drogę do celu. Twoją drogą może okazać się MLM – marketing sieciowy. zwany też wielopoziomowym.

Trzymasz w rękach dostosowany do naszych realiów poradnik. skierowany do każdego. kto chce praktykować MLM w Polsce. Strategia firm działających na zasadzie marketingu sieciowego polega na dystrybucji produktu poza tradycyjną sieci

ISBN: 978-83-8146-878-7

Cena: 9999

978-83-8146-878-7:



proudmoore, niezwykłe.pl, zbawienie templariuszy, słoneczko książka, uncharted 3 oszustwo drake’a, w pogoni za śmiercią, półwysep lalka, księgi narodu i pielgrzymstwa polskiego, widok ze swinicy do doliny wiercichej, phrasal verbs pdf, lovecraft biografia, andrzej sapkowski wiedźmin, kultura hellenska, trzy cechy alfy i omegi, jastrzab dzwiek, córki swoich matek, gdzie dawniej śpiewał ptak…