Bajka o tym. jak Gucio. Leoś i Tadziu spełnili marzenie alpaki Anieli

Bajka o tym. jak Gucio. Leoś i Tadziu spełnili marzenie alpaki Anieli Kategoria: Pozostałe Kiedy trzej bracia jadą ze swoją mamą na wycieczkę do zagrody z alpakami. nie spodziewają się. że do domu wrócą z… pasażerem na gapę. W bagażniku ukryła się mała alpaka Aniela. która poprosiła chłopców. by pomogli spełnić jej największe marzenie. Zwierzak…

Published by admin in29 października 2015
Tagi: , , , ,

Bajka o tym. jak Gucio. Leoś i Tadziu spełnili marzenie alpaki Anieli

Kategoria: Pozostałe

Kiedy trzej bracia jadą ze swoją mamą na wycieczkę do zagrody z alpakami. nie spodziewają się. że do domu wrócą z… pasażerem na gapę. W bagażniku ukryła się mała alpaka Aniela. która poprosiła chłopców. by pomogli spełnić jej największe marzenie. Zwierzak miał już dość jedzenia tylko swojej karmy i marzył o… przepysznych lodach. Dzieci doskonale rozumiały to pragnienie i bez zastanowienia postanowiły alpace pomóc! Czy uda im się spełnić marzenie alpaki Anieli? Czy braterskie kłótnie nie będą ważniejsze niż realizacja celu? „Bajka o tym. jak Gucio. Leoś i Tadziu spełnili marzenie alpaki Anieli” to bajka nie tylko o lodach. To bajka o tym. że troska o innych jest ważna. Że szczęście i radość można dostrzec w małych rzeczach. I o tym. że zgoda. przyjaźń. współpraca i solidarność potrafią zdziałać cuda!

Autor: Ewa Ruszkiew

Cena:

Ewa Ruszkiew: Fragment


74-8

Kategoria: Ilosc_stron

Wydawnictwo: Rok_wydania

Cena:

Rok_wydania: 1


ictwo

Kategoria: Rok_wydania

2018

Oprawa:

Cena:

:


Jakoś to będzie…

Kategoria: Pozostałe

W ostatnich latach w Polsce wiele się zmieniło – generalnie na lepsze. Jednak z przemianami nie wszyscy chcą się pogodzić a co gorsza. nie wszyscy umieją znaleźć swoje miejsce w nowej rzeczywistości. Zarówno ci. którzy wychowani byli na PRL-owskim cwaniactwie i „przekręcie”. jak i ci. którzy przez swoją praworządność i naiwność. nie potrafią znaleźć sobie miejsca w „szarej prozie dnia codziennego”.

Jednoaktówka „Jakoś to będzie…” jest komedią. ale komedią mądrą. wywołującą śmiech. który powoduje refleksje i przynajmniej chwilowe zastanowienie. Każdy z widzów może w niej znaleźć siebie a przynajmniej fragment swojego życia.

Audiobook w pełni udźwiękowiony.

Autor: Jacek Hempel

Cena: 25.90

Jacek Hempel: MP3


obie.

Wkrótce zostanie poddana największej i najtrudniejszej życiowej próbie. Wtedy w sekrecie lnianych nitek dostrzeże ostatnią szansę na ratunek dla siebie i swojego dziecka.

Kategoria: Autor

Renata Kosin

ISBN: 978-83-8194-726-8

Cena: 9999

978-83-8194-726-8:cierpienie młodego wertera pdf, spirit animals upadek bestii tom 4, krew elfow audiobook, obserwator charlotte link, książka oczami mężczyzny pdf, pokolenie ikea audiobook, grupper, fifa 19 najlepsza taktyka, biały mustang audiobook chomikuj, remarque łuk triumfalny, niemcy audiobook, siostra kleopatry, sex mashine, resident evil 2 leon…