Shadow Raptors. Tom 1. Kurs na kolizję

Shadow Raptors. Tom 1. Kurs na kolizję Kategoria: Fantastyka i fantasy   Rok 2017. W Układzie Słonecznym po raz pierwszy pojawia się okręt Skunów. Ludzkość nadaje mu nazwę Oumuamua. Dwa lata później obiekt znika w tajemniczej anomalii. znajdującej się pomiędzy Marsem i Jowiszem. Wkrótce przybywają następne okręty obcych. Wysłane ich tropem ziemskie sondy badawcze odkrywają…

Published by admin in28 października 2015
Tagi: , , ,

Shadow Raptors. Tom 1. Kurs na kolizję

Kategoria: Fantastyka i fantasy

 

Rok 2017. W Układzie Słonecznym po raz pierwszy pojawia się okręt Skunów. Ludzkość nadaje mu nazwę Oumuamua. Dwa lata później obiekt znika w tajemniczej anomalii. znajdującej się pomiędzy Marsem i Jowiszem. Wkrótce przybywają następne okręty obcych. Wysłane ich tropem ziemskie sondy badawcze odkrywają w tym rejonie przejście. prowadzące do odległego o dziesięć lat świetlnych układu gwiezdnego Epsilon Eridani. zamieszkałego przez rasę Skun.

Rok 2045. Do układu Epsilon Eridani wlatują pierwsze ziemskie okręty kolonizacyjne.

Rok 2205. Dominium Skun jest już tylko wspomnieniem. Zdziesiątkowani obcy ukrywają się w pasie planetoid na obrzeżach układu. skąd przypuszczają atak na kolonistów. W kierunku jedynej w układzie planety i jej księżyca wyrusza gigantycznych rozmiarów okręt wojenny Skunów. Strzegąca planety Flota ludzi jest rozproszona. w układzie znajd

Autor: Stephen King

Cena: 33.00

Stephen King: MP3


is_tresci

Kategoria: Baltasar Gracián (7)Jeremy Robbins (8)Podziękowania (9)Skróty (9)Chronologia (10)Wstęp (16) Życie Graciána i realia jego czasów (16) Podręczna wyrocznia… – styl i tematyka (20) Sztuka roztropności (35)Dodatkowe źródła informacji (55)Od autora przekładu na język angielski (57)Aforyzmy (59)

Fragment

291582: 34.90

Cena:

34.90:


Biedny milioner. Jak mieć wszystko. co trzeba. i cieszyć się życiem

Kategoria: Ekonomia i biznes

Trzy prawdy wiodące do prawdziwego bogactwa:

  • Aby MIEĆ. trzeba BYĆ (bardzo dobrym w tym. co się robi)
  • Aby MIEĆ. trzeba umiejętnie zarządzać pieniędzmi
  • Aby MIEĆ. trzeba patrzeć bez lęku w oczy finansowej rzeczywistości

Wygrywa tylko ten. kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie. aby go osiągnąć.

Napoleon Hill

Czy człowieka bogatego od biednego odróżnia stan konta? Ewentualnie wielkość posiadanego majątku? Na pewno tak. Czy człowiek. który nie musi martwić się o dzień jutrzejszy. zawsze zarabia więcej od tonącego w długach biedaka? Okazuje się. że niekoniecznie! Po prostu bogaty wydaje mniej i rozsądniej! Na świecie żyje około 10 milionów milionerów – ludzi. których majątek wart jest co najmniej 1 milion dolarów amer

Autor: Richard Bandler. Owen Fitzpatrick. Alessio Roberti

Cena: 24.90

Richard Bandler. Owen Fitzpatrick. Alessio Roberti: MP3


Sekrety Sztokholmu

Kategoria: Pozostałe

Lennie Lee kieruje popularnym magazynem dla mężczyzn. mieszka w luksusowym apartamencie i nieustannie otaczają go piękne kobiety. Ale dobra passa się kończy. Nakład leci w dół. Przyjaciele odwracają się od niego. I kiedy wszystko wydaje się zmierzać w złą stronę. znajo­my biznesmen zleca mu zorganizowanie imprezy stulecia. Czy pieniędzy wystarczy na rozwiązanie wszystkich problemów Lenniego?

Młoda dziennikarka Solveig Berg. szukając sensacji. popełnia karygodny błąd. traci pracę i zostaje zepchnięta na boczny tor. Pustka i samotność budzą mroczne wspomnienia. Solveig zrobi wszystko. żeby wrócić do gry.

Kiedy policja znajduje zwłoki modelki i blogerki Jennifer Leone. drogi Lenniego i Solveig się przecinają. Nieoczekiwanie dochodzi do wielu wstrząsających zdarzeń.

Sekrety Sztokholmu to trzymający w napięciu thriller. którego

ISBN: 978-83-268-2799-0

Cena: 9999

978-83-268-2799-0:


Przebudzenie Morfeusza

Kategoria: Pozostałe

Po zniknięciu Adama Cassandra względnie uporządkowała swoje życie. Znów zamieszkała w Toronto. a iskierką nadziei jest dla niej synek – Tommy. Dziewczyna pragnie zapomnieć o przeszłości. ale nie potrafi. Jej serce. choć roztrzaskane na kawałki. nadal bije dla najbardziej nieodpowiedniego faceta na świecie.

Gdy Adam McKey nagle zjawia się w jej rodzinnym domu. Cassandra jest wściekła. choć jednocześnie szczęśliwa. Niestety. razem z ojcem jej dziecka powracają dawne demony. Wokół znów czają się wrogowie. a wśród nich najgroźniejszy – Eros. On również nie zapomniał o Cassandrze.

Walka trwa. Zemsta jest okrutna i bolesna. a w świecie mafii to sprawa honoru. Toczy się ostateczna rozgrywka – o miłość. zaufanie i prawdę. Prawdę. która może uleczyć. ale także zabić.

Jaką decyzję podejmie Cassandra? I co wybierze Adam w świecie. w którym nic nie jest tym. czym się wydaje?

Śniłam o mężczyźnie. który był dla mnie zgubą. Przeszliśmy razem przez koszmar… A teraz czas na przebudzenie.


„Przebudzenie Morfeusza”. po raz kolejny przeniesie Was do świata mrocznych. wyuzdanych pragnień i mafii. która nigdy nie wybacza. Przygotujcie się na ostrą jazdę bez trzymanki. bo K.N. Haner to mistrzyni dramatów. która zawsze zapewnia czytelnikom maksymalnie skrajnie wrażenia i emocje. Musicie jak najszybciej poznać zakończenie tej historii. a uwierzcie. że nie jesteście przygotowani na to. co zafundowała nam autorka. Gorąco polecam!

Sylwia Stawska. Kobiece Recenzje

„Przebudzenie Morfeusza” to pełna pożądania. trzymająca w napięciu i serwująca mocne doznania lektura. Wkroczcie głębiej w mroczny świat mafii i poznajcie Morfeusza od innej strony. Ta książka sprawi. że przestaniecie wymyślać własne zakończenia. Sprawi. że poczujecie ból i rozkosz jednocześnie. K.N. Haner pokazuje. że można napisać świetny erotyk. który zawładnie sercem czytelnika.

Emilia Zaręba. podrugiejstronieokladki6.blogspot.com

Myśleliście. że „Koszmar Morfeusza” był mroczny i nieprzewidywalny? Przy „Przebudzeniu Morfeusza” to tylko bajka dla grzecznych dziewczynek i czubek góry lodowej. z którą czeka Was nieuchronne zderzenie. Takiej ilości mroku i dramatycznych wydarzeń jeszcze nie doświadczyliście. To już nie tylko erotyk. to thriller z krwi i kości. K.N. Haner z całą pewnością można okrzyknąć Królową Dramatu.

Katarzyna Olchowy. Kulturantki.pl

Historia Cassandry i Adama nie jest zwykłą opowieścią o miłości. To tykająca bomba. która nie wiadomo. kiedy wybuchnie. Nikt z Was nie spodziewa się tego. co kryją strony tej książki. Przygotujcie się – koszmar powraca ze zdwojoną siłą! Od niego nie ma odwrotu. bo przecież miłość nie wybiera… K.N. Haner pokazała. że stać ją na wiele. oficjalnie mogę ją ogłosić Królową Dramatu.

Dominka Emilia Lewandowska. lifebybookaholic.blogspot.com

Pozwól. by K.N. Haner po raz ostatni wciągnęła Cię w świat mafijnej miłości. Niebezpieczna i namiętna gra zmierza ku końcowi. jednak jej wyniku nikt nie mógł przewidzieć. Gwarantuję. że nie jesteście przygotowani na zakończenie. jakie zafundowała nam autorka.

Ewelina Nawara. myfairybookworld.blogspot.com

K.N. Haner wie jak zagrać na emocjach czytelnika. Z każdą kolejną częścią zaskakuje nas coraz bardziej. Sprawia. że nie sposób oderwać się od książki aż do ostatniej strony. Polecam!

Monika Hetz. ksiazkowyswiatmoniki.blogspot.com

K.N. Haner i tym razem zaskakuje nas wielką dawka emocji. Będziecie śmiać się i płakać z emocji. „Przebudzenie Morfeusza” jest bez dwóch zdań najlepsza częścią Mafijnej miłości.

Dominika Starzyk. ksiazkowe-wyznania.blogspot.com

Hipnotyzujący. namiętny i niebezpieczny świat Morfeusza ponownie rozpali Wasze zmysły. Tym razem K.N. Haner zabiera nas w podróż pełną napięcia. miłosnych uniesień i wstrząsających wydarzeń. Czy macie odwagę kolejny raz balansować na granicy koszaru?

Urszula Wesołowska. zaczytanawiedzma.blogspot.com

Do tej pory nie mogę otrząsnąć się z emocji. które wywołało we mnie „Przebudzenie Morfeusza„. K.N. Haner niczym najdoskonalszy wirtuoz gra na ludzkich uczuciach. rozpala zmysły i rozgrzewa serce do czerwoności. To niezapomniana lektura. z której trudno się wybudzić.

Patrycja Łazowska. molinkaksiazkowa.blogspot.com

K.N. Haner rozbudza emocje i nie odpuszcza zarówno czytelnikowi. jak i swoim bohaterom. Zaprasza do mrocznej i niebezpiecznej gry. niezaspokojonych żądz. seksualnej przemocy i miłości. dla której warto poświęcić nawet życie. „Przebudzenie Morfeusza” to mocny. dosadny. intrygujący thriller erotyczny i doskonałe zwieńczenie całej trylogii. Dajcie się porwać Mafijnej Miłości.

Aleksandra Jesiołowska. aleksandrowemysli.blogspot.com

Myślałam. że K.N. Haner wyczerpała już limit swoich pisarskich możliwości i niczym mnie już nie zaskoczy. W „Przebudzeniu Morfeusza” otrzymałam taką emocjonalną petardę. że przez długi czas nie mogłam dojść do siebie. Zostałam wciągnięta w mroczny świat. gdzie nie ma żadnych granic i zasad moralnych. a zdrowy rozsądek przegrywa w starciu z siłą uczuć. Jest brudna gra. w której stawką jest wolność. przyszłość i… życie. Absolutny fenomen. który szturmem zdobył moje serce.

Krystyna Meszka. cyrysia.blogspot.com

„Przebudzenie Morfeusza” to książka zmysłowa. pełna niebezpieczeństw. pasji i namiętności. jest tak samo podniecająca. jak wzruszająca. a K.N. Haner nie boi się poruszyć czytelnika na wszystkie możliwe sposoby i robi to z niebywałą zręcznością. Zakończenie tej serii wciągnie Was w środek mafijnego świata. a gdy raz go poznacie. nie będziecie chcieli go opuścić.

Agnieszka Zabawa. posredniczka-ksiazek.pl


Ambasadorki książki:

Marta Daft. martawsrodksiazek.blogspot.com
Klaudia Aleksandra Grabowska. zaczytanawniesamowitychksiazkach.blogspot.com
Aleksandra Szoć. stanzaczytany.blogspot.com
Claudia Sobańska. zaczytanaksiazholiczka.blogspot.com
Dominika Róg-Górecka. przepisynawidelcu.blogspot.com
Beata Matuszewska. recenzje-beaty.blogspot.com
Dorota Lińska-Złoch. przeczytanki-czekolada.blogspot.com
Angelika Kamińska. zycie-wsrod-ksiazekk.blogspot.com
Joanna Balcar-Palinker. czasemtakjestczasemtakjest.blogspot.com
Daria Skiba. kraina-ksiazka-zwana.pl
Paulina Balcerzak. citeofbooks.blogspot.com
Hanna Smarzewska. nie-oceniam-po-okladkach.blogspot.com

 

Autor: K. N. Haner

Cena: 39.90

K. N. Haner: MP3


Jej wisienki

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jak poznałem Hailey?

Cóż. dżentelmen nigdy się nie przechwala…Na szczęście ja nie jestem dżentelmenem. Najpierw zapłaciłem za jej wisienki. a potem skradłem jej bukiecik. A jeszcze później? Zostawiłem swoją wizytówkę i wyszedłem.

Jak poznałam Williama?

Wszedł do mojej piekarni. kupił placek z wiśniami. ukradł wazon pełen kwiatów – wciąż nie mam pojęcia. po co mu one były – i zostawił wizytówkę.

Nie uratował mojego podupadającego interesu. nie sprawił. że mój walnięty były chłopak się odczepił. ale bardzo chciałam. żeby rozwiązał mój inny problem… dwudziestopięcioletniego dziewictwa.

Dlatego wiedziałam. że wykorzystam tę wizytówkę. I wiedziałam. że jestem w tarapatach. kiedy usłyszałam w telefonie ten jego seksowny. głęboki głos: „Wciąż pragnę twojej wisienki. Jest szansa na dostawę do domu?”.

Autor: Penelope Bloom

Cena: 34.90

Penelope Bloom: MP3brunon hołyst kryminalistyka pdf, walcząc z ciszą pdf, filmy sensacyjne 2008, harry potter i przeklete dziecko pdf, biedny śmieciowy kitku, latynoamerykański taniec towarzyski krzyżówka, władca ksiąg, internet czas się bać, lacey flint, empikgo cena, kubuś puchatek a.a. milne, twórca królów, ekspedycja bogowie z kosmosu, szmul wasersztajn, anna pełka, bralczyk język na sprzedaż pdf, jola ty chyba schudłaś…